Zaloguj się, aby obserwować  
SDRaid

Tłusty czwartek

140 postów w tym temacie

No dobra, mamy tłusty czwartek. Założyłem, bo nie znalazłem podobnego. Możecie sietu chwalic ile zjedliście, a iel jeszcze zamierzacie. A z resztą..piszcie wszystko co zwiazane z tym dniem :)

Tak więc ja nie zjadłem ani jednego pączka i nei mam zamiaru zjeść do końca dnia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2007 o 10:34, speedraid napisał:

No dobra, mamy tłusty czwartek. Założyłem, bo nie znalazłem podobnego. Możecie sietu chwalic
ile zjedliście, a iel jeszcze zamierzacie. A z resztą..piszcie wszystko co zwiazane z tym dniem
:)

Tak więc ja nie zjadłem ani jednego pączka i nei mam zamiaru zjeść do końca dnia :D

To słaby jesteś , bo ja zjadłem już pięc pączków , i zamierzam zjeśc następne pięc .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja narazie zjadłem zero pączków, a pozatym chyba dzisiaj niezjem w ogule bo tłusty czwartek mnie nie podnieca XD i nie napalam się na pączki jak to niektórzy robią. No, ale póżniej morze jednego sobie zjem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

eeee cieniasy jeestescie, ja jestem po 8 pączkach :D Za duzo ale tak słodyczy nigdy nie jem, a w czwarteczek taki jak ten nie moge sobie odmowic... ZRezszta babcia smaży, więc swierze, cieplutkie i wogóle.. .:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2007 o 11:10, Unreal11 napisał:

Ja narazie zjadłem zero pączków, a pozatym chyba dzisiaj niezjem w ogule bo tłusty czwartek
mnie nie podnieca XD i nie napalam się na pączki jak to niektórzy robią. No, ale póżniej morze
jednego sobie zjem.


Popieram. Jeden pączuś, tak dlla tradycji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

aaa...poczusie z dzemem...
jeeszcze u mnie nikt z domu nie wychodził ...xDD więc jeszcze nie jadłem .. Zaraz tate do sklepu się wyśle bo worek poczków...a ze mam najlepszą piekarnię obok siebie to będzie wielka wyzerka xDDD
ale wydaje mi się ze będzie tak jak w zeszłym roku...tak się objadłem pączkami ze mnie brzuch bolał ...i dostałem sraczki ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że niektórzy już jedli pączki - pozazdrościć. A mnie się do cukierni nie chce iść... Może ktoś pójdzie za mnie? Dam mu na pięć pączków. :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie jem pączków na co dzień, więc czemu teraz miałbym jeść? Bo ktoś sobie powiedział, że w ten dzień się jada...Blee, to nie dla mnie. Ja nie zjadłem ani jednego i dobrze mi z tym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem tego samego zdania. To samo z walentynkami, mam komuś coś dać tylko dlatego, że wszyscy dają!?! WTF!?! Co jest z tymi ludźmi. Ja to ja, ty to ty i wali mnie to co robią inni. Takie jest moje zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eeee tam słabi jesteście. Ja mam domowe pączki. Świeżutkie, pachące, z nadzieniem różanym. Żałujcie, że nie czujecie zapachu, który unosi się teraz w moim domu. Coś wspaniałego. :-)
Nie ma to jak domowe pączki, nic im nie dorówna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2007 o 12:05, HumanGhost napisał:

Eeee tam słabi jesteście. Ja mam domowe pączki. Świeżutkie, pachące, z nadzieniem różanym.
Żałujcie, że nie czujecie zapachu, który unosi się teraz w moim domu. Coś wspaniałego. :-)
Nie ma to jak domowe pączki, nic im nie dorówna.

nie, wspaniałe to było to, jak wczoraj wróciłem z pracy o godzinie....późnej, wszyscy już spali a w kuchni stały świeżutkie, pachnące faworki.....niestety, pomimo moich szczerych chęci nie przetrwały do rana ;] a dziś mam zamiar dopchać je pączkami, w końcu musze się wziąść za siebie i przytyć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować