Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Trojaczki z eXtra Klasyki neXt? To się opłaca!

132 postów w tym temacie

By się przydało zamówić pakiet dodatków do NVN i SWAT 4 :)
ale diamentowa edycja dla NVN wychodzi taniej niż 2 dodatki i podstawka :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kubiłbym Empire Earth II gdyby nie fakt że mam za słabą kartę graficzą, poza tym nic mnie nie interesuje (nwn diamentową mam, strzelanki/tycoony/samochodówki mnie nie interesują, w gothica nie gram) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2007 o 08:57, JaMES` napisał:

zaprawde ciekawa inicjatywa ;)
ale procz NWN nic ciekawego w sumie :/
czy Kingmaker wchodzilw sklad Diamentowej edycji?

Tak Kingmaker wchodzi w skład Diamentowej Edycji:)
Pewnie już wiesz, że to zbiór modów.
Ja też uwarzam, że w tej edycji nic ciekawego nie ma. Ale wiele osób ucieszy pewnie fakt pojawienia sie dodatków do Gothica i NeverWinter Nights.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to fajnie...
NWN w pakieciku to 2 gry
ale co wziąć na 3?
EEII Mam,Gothica mam,delta i colin mnie Łajno obchodzą,kolejka podobnie,a swat to już zupełnie...Czemu to akurat muszą być nowości? Wtedy zamówił bym np. Enter The Matrix i by było git a wydaje mi się że CDP zarobiłby tyle samo... Ja tego nie rozumiem może mnie ktoś uświadomi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2007 o 11:14, skaybay napisał:

No to fajnie...
NWN w pakieciku to 2 gry
ale co wziąć na 3?
EEII Mam,Gothica mam,delta i colin mnie Łajno obchodzą,kolejka podobnie,a swat to już zupełnie...Czemu
to akurat muszą być nowości? Wtedy zamówiłbym np. Enter The Matrix i by było git a wydaje
mi się że CDP zarobiłby tyle samo... Ja tego nie rozumiem może mnie ktoś uświadomi :)


Sorry błąd wyłapałem to i poprawiłem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2007 o 22:55, Destro napisał:

> I jak tu nie kupować gier z CDP... Chociaż mam zastrzeżenia do tej promocyi! :) Tylko
kto normalny
> kupi 3 sztuki na raz i jeszcze przez 2 tygodnie kolejną giere?

Ej, jakie znowu dwa tygodnie? :) Kod jest ważny do 31 maja 2007 a więc grubo ponad 60 dni i
to licząc od chwili otrzymania go. No a planowanie kolejnej pozycji na liście zakupów można
przecie zacząć sporo wcześniej ;). Szczególnie jeśli ma się tą perspektywę oszczędzenia jeszcze
20 złotych więcej - przy jakimś pre-orderku z dostawą za żeton i użyciem max wPLNów można uzyskać
naprawdę sympatyczną cenę ;)

Wybacz... Źle przeczytałem! :) Sorry!!!!!!!! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2007 o 20:11, gogowitczak napisał:

BUHAHAH!!! Jak doladnie przeanalizowalem to promocje, to wyszla bardzo ciekawa rzecz :D. Otoz:

Mamy eXtra klasyki:
- NWN podstawka
- NWN 2 dodatki
- NWN mody (kingmaker)

Łączna cena tego pakietu to 60 PLN - 12 wPLN - 2 PLN rabat przy zakupie NWN dodatki i moda
kingmaker = 46 PLN + koszty wysylki

A kupujac Neverwinter Nights Diamentowa Edycja placimy 60 PLN - 13 wPLN = 47 PLN + koszty
wysylki

Naprawde ciekawa promocja xD Jedyny + to mozliwosc uzupelnienia swojej kolekcji NWN. No i jeszcze
jeden mankament - wybierajac wariant 1 dostajemy 2x DVD i 1x CD, a wybierajac wariant 2, dostajemy
1x DVD. No i musiamy jeszcze czekac, bo 2 z 3 eXtra klasyk sa dopiero w pre-orderze :D


Dobre, dobre! A co na to panowie z CDP?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jakbym zamówił przykładowo trzy gry z serii eXtra Klasyka neXt to musiałbym płacic za każdą przesyłke osobno? Wie ktoś? <;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2007 o 13:22, ad0 napisał:

A jakbym zamówił przykładowo trzy gry z serii eXtra Klasyka neXt to musiałbym płacic za każdą
przesyłke osobno? Wie ktoś? <;

jeśli 3 razem to nie :) a promocja ciekawa, ciekawa może z niej skorzystam ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W skład jednego zamówienia na gram.pl może wejść nawet kilkadziesiąt różnych gier, po prostu musisz je mieć naraz w koszyku, dobrze poustawiać ilości i zamawiasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2007 o 13:22, ad0 napisał:

A jakbym zamówił przykładowo trzy gry z serii eXtra Klasyka neXt to musiałbym płacic za każdą
przesyłke osobno? Wie ktoś? <;


Wysyłka płatna jest per zamówienie a nie per produkt (jak np w Amazonie). Obojętnie czy zamówisz jedną grę, trzy czy trzydzieści, do póki wszystkie gry są w jednym zamówieniu, zapłacisz za wysyłkę tylko jeden raz. A jeśli uzbierasz w koszyku produkty o wartości 150 złotych, koszt wysyłki możesz pokryć wPLNami (= nie płacisz za wysyłkę wcale).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2007 o 11:54, skaybay napisał:

> No to fajnie...
> NWN w pakieciku to 2 gry
> ale co wziąć na 3?
> EEII Mam,Gothica mam,delta i colin mnie Łajno obchodzą,kolejka podobnie,a swat to już
zupełnie...Czemu
> to akurat muszą być nowości? Wtedy zamówiłbym np. Enter The Matrix i by było git a wydaje

> mi się że CDP zarobiłby tyle samo... Ja tego nie rozumiem może mnie ktoś uświadomi :)



Ktoś mnie zechce oświecić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2007 o 08:51, migem napisał:

Przepraszam ale chyba sobie kpisz? Ja rozumiem ze ogolnie klimat sprzyja tropieniu spiskow,
szukaniu TW i lustracji, ale chyba nie sadzisz promocją "Trojaczki" na gram.pl chcemy odwrocic
uwage od bledow w lokalizacji...z calym szacunkiem pomysl troche z czapki wyjety. Mike juz
cii odpisal nie robimy takich sztuczek, jak jest blad w lokalizacji to sie przyznjamy, jak
jest promocja to o jej zasadach mowimy wprost, bo celem promocji jest zachecic was do zakupow,
a nie odciagac uwage od czegos tam.


Zdecydowanie daleki jestem od tego aby sobie kpic... po prostu mowie co zauwazylem. Robiac taka promocje beda kolejne "ochy i achy" jacy to Wy jestescie wspaniali, wiec moze ludzie zapomna o wpadkach takich jak HV czy NWN2... A co do czapki, to moze faktycznie go stamtad sobie wzialem ;-)

Dnia 17.02.2007 o 08:51, migem napisał:

Te wszytskie promocyjki,gramsajty i inne głupstwa które robimy wydając gry odróżniają nas od
szarej masy innych dystrybutorów i sprawiją że oprócz "zwykłego" handlowania grami dajemy ludziom
jeszcze coś extra. Nie sądze żeby twoje argumenty przekonały nas do zmiany naszej koncepcji,
bo zdecydowanie więcej osób korzytsta z nszych promocji, chwali sobie gramsajty i bawia ich
inne nasze glupstwa..niż nas za to krytykuje. A wiec sorry..demokracja i lud wybiera:)


Odroznia Was jeszcze brak wydawanie gier w oryginalnych wersjach jezykowych i psucie lokalizacji :-) A skoro jest demokracja, to dlaczego nadal nie ma wersji angielskich gier, skoro nie tylko ja tego chce, co bylo widac ostatnio na forum ;-P Poza tym, ja nie mowie, ze Gramsajty sa zle, bo nie sa, ale zajeliscie sie tymi jak dla mnie pierdolami, a nie tym czym powinniscie i tylko tyle, albo az tyle...

Dnia 17.02.2007 o 08:51, migem napisał:

Ja tez pozdrawiam:)


Pozdrawiam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i oczywiście nic szczególnego w nowej Extra Klasyce Next liczyłem na Fable albo na sagę Baldur''s Gate, no może skuszę się na Rollera 2 lub na dodatki do Neverwinter Night.

Wolał bym tak pisali moi poprzednicy:

1 + 1 = 3 !!! a nie ten bonus 20 zł.

Teraz tylko czekać na nową odsłonę Platynowej Kolekcji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować