Zaloguj się, aby obserwować  
koszyk1990

WASZ ULUBIONY CZARNY CHARAKTER

218 postów w tym temacie

kogo uważacie za najbardziej czarny charakter (film,książka, gra,itp) Według mnie najlepszym czarnym charakterem jest DARK VADER XD nie chciałbym na niego trafić w ciemnej uliczce hehe....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2007 o 22:02, koszyk1666 napisał:

kogo uważacie za najbardziej czarny charakter (film,książka, gra,itp) Według mnie najlepszym
czarnym charakterem jest DARK VADER XD nie chciałbym na niego trafić w ciemnej uliczce hehe....

A nie przypadkiem Darth Vader, a moze Lord Wiader ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niedługo trzeba będzie zmienić nazwę forum z forum.gram.pl na forum.ulubione.pl -_- Jeśli już tworzycie podobne tematy, to chociaż podawajcie jakieś uzasadnienie co do ulubionego czarnego charakteru :) Dlaczego ten, a nie inny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2007 o 22:09, Sth`Devilish napisał:

Niedługo trzeba będzie zmienić nazwę forum z forum.gram.pl na forum.ulubione.pl -_- Jeśli już
tworzycie podobne tematy, to chociaż podawajcie jakieś uzasadnienie co do ulubionego czarnego
charakteru :) Dlaczego ten, a nie inny?



ja dałem uzasadnienie.." nie chciałbym na niego trafić w ciemnej uliczce" hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czarny Charakter, Łotr, Villain, Evil-Doer
Hmm moim ulubionym Villainem jest Senor Senior Senior z Kim Possible, a konkretnie jego wersja z fanfica "Accidental Mistress"
Za co go uwielbiam ??
Za styl, to przede wszystkim. To old-schoolowy łotr z wspaniałym i wypracowanym gustem, dokonujący przestępstw nie dla władzy, pieniędzy (jest multimiliarderem na emeryturze), ale dla zabawy. To człowiek niezwykle inteligentny, uzdolniony (mistrz X-Games) kulturalny i dobrze wychowany. Prawdziwy Przestępca Gentelman czerpiący z swojej działalności masę radości. Jest jednym z najbardziej kompetentnych Villainów w świecie Kim Possible, bije go na głowę chyba tylko Złe Alter-Ego Rona Stoppablea.
Jeśli bym mógł to z rozkoszą chciałbym być jednym z jego zakładników i nawet poprosiłbym go o autograf :-]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2007 o 22:17, Harpagan napisał:

Mój ulubiony czarny charakter to: Predator-Nie chciałbym się spotkać z taką maszyną do zabijania
:P

Nie jestem pewien czy Predatora można by nazwać Czarnym Charakterem. To co on robi nie jest złe. Predatorzy polują na Ofiary, na istoty, które są w stanie się obronić, które stanowią dla nich wyzwanie. Yautja nigdy nie zaatakuje bezbronnego gdyż uważa to za niegodne. On mierzy się jedynie z tymi którzy mogą się obronić, albo chociaż spróbować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2007 o 22:22, Hubi Koshi napisał:

Nie jestem pewien czy Predatora można by nazwać Czarnym Charakterem. To co on robi nie jest
złe. Predatorzy polują na Ofiary, na istoty, które są w stanie się obronić, które stanowią
dla nich wyzwanie. Yautja nigdy nie zaatakuje bezbronnego gdyż uważa to za niegodne. On mierzy
się jedynie z tymi którzy mogą się obronić, albo chociaż spróbować.

Nom może troche przesadziłem ale wygląd ma taki jak czarny charakter :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2007 o 22:27, Harpagan napisał:

Nom może troche przesadziłem ale wygląd ma taki jak czarny charakter :P

Na Czarny Charakter z tego uniwersum to prędzej by zakrawał Aliens, ta paskuda ma nawet czarny pancerzyk :-]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2007 o 22:27, Harpagan napisał:

> Nie jestem pewien czy Predatora można by nazwać Czarnym Charakterem. To co on robi nie
jest
> złe. Predatorzy polują na Ofiary, na istoty, które są w stanie się obronić, które stanowią

> dla nich wyzwanie. Yautja nigdy nie zaatakuje bezbronnego gdyż uważa to za niegodne. On
mierzy
> się jedynie z tymi którzy mogą się obronić, albo chociaż spróbować.
Nom może troche przesadziłem ale wygląd ma taki jak czarny charakter :P



To tak jakby do mnie wyskoczył pudzian i powiedział: możesz sie obronić więc cie zabije i to nie będzie złe:]

Zdecydowanie predator to jeden z lepszych czarnych bcharakterów. Chociaż Tołdi też jest bardzo fajny. Kto wie o kogo chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2007 o 22:33, TigerXP napisał:

To tak jakby do mnie wyskoczył pudzian i powiedział: możesz sie obronić więc cie zabije i to
nie będzie złe:]

Predator obserwuje swoje ofiary, przygląda się, czy mają broń, czy umieją się nią posługiwać. Jeśli jesteś zwykłym nieuzbrojonym człowiekiem, nic ci nie grozi, Yautja się tobą nie zainteresuje bo nie będziesz godną zdobyczą. Yautja nie atakują również kobiet w ciąży co można było zresztą zobaczyć w drugim filmie gdy mógł z łatwością zabić tamtą policjantkę, ale jej nie tknął właśnie z powodu ciąży. Yautja to honorowa rasa ściśle przestrzegająca zasad Polowania. Zacytuje ci zresztą cosik z praktycznie że oficjalnej stronki traktującej o Predatorach
www.the-Predator.prv.pl

1. GRA GODNEGO POLOWANIA

Kiedy trwa polowanie ŁOWCA musi być pewien, że jego ofiara jest w planach polowania i ma zamiłowanie do zabijania. Często ŁOWCA musi wyrównać szanse (Nie używać Plasma Caster albo innych broni nie dających szans obrony słabej ofierze!). Godna gra musi spełnić następujące kryteria:
# ŁOWCA może bronić się i/lub zabijać ale tylko ofiary będące pełnoletnimi (Zabijanie dzieci jest traktowane jako wysoce złe maniery.).
# Nie zabijać niewinnych (Tak więc "czyszcząc" drogę do planowanej ofiary nie można zabić ofiary, np. która nosi w sobie życie [brzemiennej].).
# Nie zabijać ofiar, które się nie bronią (Bo co to za Honor zabić coś, co chce umrzeć?).

6. NIGDY NIE KRZYWDŹ NIESZKODLIWYCH (NIEWINNYCH)

"Ci którzy nie krzywdzą nie zostaną skrzywdzeni".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do dzisiaj mnie ciarki przechodzą, gdy wspomnę sobie o Bobku z Muminków. Niby taki niewinny, a zawsze chciał coś złego uczynić. Dlatego byłem pełen podziwu dla niego mimo tylu niepowodzeń nigdy się poddawał. Jego wygląd zewnętrzny również był wręcz idealny na czarny charakter. Zresztą popatrzcie :
http://republika.pl/blog_cs_1177004/2402304/tr/bobek_na_miotle.jpg

Bobek - samo imię budzi postrach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście Arnold to prawdziwy przeciwnik dla Predatora. Nie musisz mi mówić że ci łowcy maja honor, bo ja o tym wiem. W filmach można też zauważyć wyrównywanie szans pomiędzy pretatorem a jego zdobyczą. Jednak to że predator pozbył sie broni w walce z arnoldem nie znaczy że szanse się wyrównały. Znaczy to że arnold ma większe szanse, niż poprzednio, ale dalej bardzo małe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować