Zaloguj się, aby obserwować  
koszyk1990

WASZ ULUBIONY CZARNY CHARAKTER

218 postów w tym temacie

Dnia 28.02.2007 o 19:57, PtaQ15 napisał:

Grzegorz Rasiak !!!!!!!!! :)

Panowie my chyba rozmawiamy o Czarnych Charakterach, czyli istotach do cna złych chcących szerzyć Mrok i Zniszczenie, a nie o nieudolnych piłkarzynach, którzy potykają się o własne nogi. Zaliczenie takiego do Villainów to obraza dla wszystkich Łotrów :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No wiec to bedzie tak...
Raistlin Majere - Dragonlance, same ksiazki nie sa tak dobre ale kreacja samego Raistlina jest super.
Sandor Clegane (Ogar)- chociaż w "Piesni Lodu i Ognia" trudno powiedziec kto jest zły, to mimo wszystko tez go zalicze do tych zlych ;)
Jaime Lannister - po drobnej metamorfozie w "Piesni Lodu i Ognia"

Podalbym kogos z Malazanskiej Ksiegi Poleglych ale raczej trudno mi wymyslic kogos czysto złego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zastanawia mnie, dlaczego nikt nie wybrał tego, kogo za chwilę ja wybiorę...

Jest on postacią potężną. Jest on postacią mroczną. Jest on postacią ponadczasową. Jest martwy. Ma towarzysza-gryzonia i mrocznego wierzchowca o imieniu Pimpuś.

Śmierć.

Zakochałem się w nim od pierwszego wejrzenia. Te jego GŁĘBOKIE PRZEMYŚLENIA PISANE CAPSEM. A szczególnie jego wcielenie się w postać Wiedźmikołaja. Majtersztyk. HO, HO, HO.

Dziękuję Ci, Terry, w imieniu własnym i całej ludzkości za niego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A moja ulubiony mroczny charakter to Shadee z POP: WW Była po prostu całkowicie zła, a także całkiem...ekhmm....Sexi! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2007 o 22:05, qrczak90 napisał:

Zastanawia mnie, dlaczego nikt nie wybrał tego, kogo za chwilę ja wybiorę...

To bardzo proste. Bo on Nie Jest Zły. On jest tylko niezwykle Mrocznie Zabawny. No bo jak tu nie lubić 7 stopowowego szkieletu, mającego konia o imieniu Pimpuś, przyjaciela w postaci małego szkieletu szczura, w małej pelerynce i z malutką kosą. Jak można nie lubić dziadka przepięknej Guwernantki Susan "Śmierć" StoHelit, która chociaż chce bezgranicznie być normalną trochę jej to nie wychodzi, no jaka guwernantka wyciąga z pod łóżka strachy i grzmoci je pogrzebaczem aż miło. Jak można nie lubić Mrocznego Kosiarza, który na lokaja ma najpotężniejszego maga Świata Dysku, któremu nie bardzo się uśmiecha przechodzić na Drugą Stronę (Bynajmniej nie tęczy O Nie)

No i ostatecznie jak można nie lubić kogoś kto pomimo że ma jedynie łysą czaszkę i wiecznie się uśmiecha (innego wyboru nie ma) ma jednocześnie na toaletce grzebień do włosów
No jak niby można go zakwalifikować do Czarnych Charakterów. Mrocznych zgodzę się jak najbardziej, ale Czarnych NIGDY.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

NAJSTRASZNIEJSZY CZARNY CHARAKTER TO TEN, KTO DBAŁ O ZMINIMALIZOWANIE WYMAGANń SYSTEMOWYCH W GOTHICU III!!! ARGH!!! To mi się śni po nocach... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2007 o 22:12, Hubi Koshi napisał:

No jak niby można go zakwalifikować do Czarnych Charakterów. Mrocznych zgodzę się jak najbardziej,
ale Czarnych NIGDY.


Jak dobrze znaleźć pokrewną duszę...Chwała Ci, Bracie Pratchettowcu, za to że jesteś na tym forum :D

Ale On musi być w tym zestawieniu. Tak samo, jak byłby w zestawieniu bohaterów pozytywnych. Tak samo, jak byłby w każdym możliwym zestawieniu. On jest uniwersalny i ponadczasowy, Jego nie można zaszufladkować :)

Dlatego też nalegam, aby jednak znalazł się również i w tym marnym gronie Czarnych Charakterów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2007 o 22:16, qrczak90 napisał:

Jak dobrze znaleźć pokrewną duszę...Chwała Ci, Bracie Pratchettowcu, za to że jesteś na tym
forum :D

Wydaje mi się to dość nieprawdopodobne, ale czyżbyś jeszcze nie trafił do tematu o twórczości Terrego Pratchetta. No jeśli tak to zapraszam zapraszam, zrozumiesz że jest nas na forum o wiele więcej :-]
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=7294&u=687

Dnia 10.03.2007 o 22:16, qrczak90 napisał:

Dlatego też nalegam, aby jednak znalazł się również i w tym marnym gronie Czarnych Charakterów
:)

Cóż taka argumentacja faktycznie ma sens, popieram cię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2007 o 22:22, Hubi Koshi napisał:

Wydaje mi się to dość nieprawdopodobne, ale czyżbyś jeszcze nie trafił do tematu o twórczości
Terrego Pratchetta. No jeśli tak to zapraszam zapraszam, zrozumiesz że jest nas na forum o
wiele więcej :-]


Jestem na tym forum krótko (zaledwie 520 dni :P) i przeglądam tylko pierwsze 2-3 strony tematów więc to może dlatego...Bo na funkcję ''szukaj'' jestem zbyt leniwy xD Ale zaglądnę w najbliższej przyszłości, beware!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm po głębszym przemyśleniu dochodzę do wniosku że o kimś zapomniałem! A jest nim.... Mroczny Kosiarz z The Sims! Jak można polubić kolesia który jak gdyby nigdy nic przychodzi po naszą wypieszczoną kochaną itd. postać i zabiera ją do krainy wiecznych łowów? W dodatku nie płaci podatków,załatwia się na naszym czyściutkim klozecie dzwoni do nas w srodku nocy (ok przesadziłem ;)). Swoją droga nie rozumiem też jak można nie polubić kolesia który chodzi w hawajskim wieńcu używa telefonu komórkowego i za niewielką opłatą (biała koperta ;)) jest gotów przywrócić naszych simów do życia ( o ile w ogóle zabierze ich z tego świata-papier kamień nożyce (czy w co się tam z nim grało))? Swietny pod każdym względem,zabawny jedyne czego brakuje do kompletu to Pimpusia... ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2007 o 00:12, Roan Shyrne napisał:

Moim ulubionym czarnym charakterem jest oczywiście Darth Vader
"If you only knew the power of the dark side."


Ja z cytatów wole :
Never underestimate the power of the Dark Side.
i
I am your father
[tekst doczekał się chyba kilkuset parodii]
oraz
The Force is with you, young Skywalker... but you are not Jedi yet.

A ogólnie to nie rozumiem co w nim było takiego... Koleś ma styl [ kultowy tekst: Przeprosiny przyjęte, kapitanie Needa.] , to fakt ale żeby od razu nazywać go najciemniejszym z mrocznych? Nerosumem...
No chyba że uwzględni się Nową trylogię...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2007 o 00:24, skaybay napisał:

ale żeby od razu nazywać go najciemniejszym z mrocznych?
Nerosumem...
No chyba że uwzględni się Nową trylogię...


No może najciemniejszym z najciemniejszych nie jest (w końcu potem powrócił na jasną stronę Mocy) ale temat nazywa się wasz ulubiony czarny charakter a on dla mnie nim jest na pewno.

>I am your father [tekst doczekał się chyba kilkuset parodii]

Jeśli o ten cytat chodzi to najbardziej lubię czeską lub słowacką wersje nie wiem dokładnie Ja sem twój tatinek Luke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować