Zaloguj się, aby obserwować  
koszyk1990

WASZ ULUBIONY CZARNY CHARAKTER

218 postów w tym temacie

Gary z Canis Canem Edit - znienawidziłem gościa ;/ i przez cały czas grania w tą grę myslałem tylko o skopaniu mu d##y
Oprócz tego cała plejada "złych" z serii Metal Gear Solid

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to oczywiście Darth Vader- może dlatego, że nie mogę sobie przypomnieć innych? Ale patrząc na popularność Star Wars to jednak jest to właśnie on.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem ulubionym czarnym charakterem jest Don Pedro z krainy dreszczowców ;) bardzo sympatyczna postać... Karrramba! =)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2007 o 18:53, Drake100 napisał:

Moim ulubionym jest Don Corleone, bo miał ten styl :)

On zły chyba nie był :/
Chyba Vader bo więcej nie znam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Darth Vader Rulz !!!

A tak w ogóle to zawsze chciałem, by w jakiś cudowny sposób zakończenie filmu "Powrót Jedi" zmieniło się na zwycięstwo Imperium xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2007 o 19:07, Premson napisał:

A tak w ogóle to zawsze chciałem, by w jakiś cudowny sposób zakończenie filmu "Powrót Jedi"
zmieniło się na zwycięstwo Imperium xD

Mój znajomy po dziś dzień twierdzi, ze nie byłoby żadnego problemu gdyby nie to, ze Vader chciał wyledzić Sokoła, a Tarkin sie zgodził. Sokoła trzeba było zniszczyć, proste. Wniosek? Vader od początku był kolaborantem na rzecz Rebelii (inscenizowana śmierć Obi-Wana, cały czas wszystkim pozwala uciec, na koniec zabija Imperatora, a no i nie zniszczył Sokoła), więc nie można go uznać za czarny charakter (vide seria komiksów, o zmienionych wersjach oryginalnej Trylogii i Vader w białej zbroi (Infinities bodajże sie zwały), bleee) :P:P:P

Dlatego mój głos... Kreia z KotORa II (wybrana najlepszym czarnym charakterem przez jakieś tam game''owe pismo).
Ewentualnie główny bohater pierwszego KotORa, gdy wybiera się dark side''owe zakończenie ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim ulubionym czarnuszkiem (czarnym charakterem ;-) jest oczywiście Buka/b]. Odcinki Muminków z Buką budują atmosferę grozy. Nie ma nic bardziej czarnego, niż ta kupa plazmy z wielkim, czarnym nochalem.

Reasumując:

Buka rządzi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2007 o 15:27, Jakub Wędrowycz napisał:

Moim ulubionym czarnym bohaterem jest muminkowa Buka. Nie wiem dlaczego, ale po prostu ją lubię,
mimo, że kiedyś wyłączałem telewizor jeśli występowała w danym odcinku ;-) hehe, przypomina
mi dzieciństwo :-)


Rzeczywiście, Buka jest straszna ale tak naprawde nie wiadomo, czy jest czarnym charakterem. Może jest samotna i nieszczęśliwa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W filamch to zdecydowanie najlepszym złym charakterem był szef organizacji widmo z Jamesa Bonda. Sławny biały kotek na kolanie i nielegalne transakcje na całym świecie. Klasyk.

W książkach. Pan Morgoth, pierwszy władca ciemności w Śródziemiu.

W grach. Istota Wieukista. Przeszliście Planescape: Torment? No, to wiecie o jakiego to pana mi chodzi. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to bezkonkurencyjny jest Lord Vader. Mimo, że się w końcu okazał dobry to, to sami wiecie;)
A tak poza tym to "nic nas nie przekon, że białe jest białe, a czarne jest czarne" lol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować