Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Jade Empire gotowe do wysyłki!

48 postów w tym temacie

no to szczęko-opad, po jajach z NWN2 i innymi pre-orderami straciłem trochę nadzieję, chyba CDP zrobiło jakieś postanowienia noworoczne, super, super, super :D


Hooray 4 CDP!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, a ja nadal się zastanawiam czy kupić czy nie kupić. Strasznie kusi ta gierka, choć widziałem ledwie jeden filmik z samej gry i kilkanaście screenshotów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak "uda" im się wysłać 3 dni przed premierą, żeby doszły na 2 dni przed to zaczne kupować pre-ordery:) w gram.pl
Po ostatnich przeżyciach dałem sobie spoko jak pre-order oznaczał 4 dni po premierze;)

Wrazie czego nie patrzecie na daty wysłania na stronce, w Nightfall pisało, że wysłano 2 dni przed premierą, a na masterlinku w papierach było, że oddali 2 dni po premierze i to okolo 17 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Super ifajowo zarazem!!!Nie moge sie juz doczekac kuriera.Mysle,ze ta kolekcjonerska edycja mnie nie zawiedzie,tym bardziej,ze jest to prezent na moje ....dzieste urodziny od mojej kochanej zonki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy kupować i wydawać te 80 zł, czy też może zaoszczędzić... strasznie mnie ciągnie do tej gry, ale mój rozsądek mówi nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2007 o 14:01, andriey napisał:

Super ifajowo zarazem!!!Nie moge sie juz doczekac kuriera.Mysle,ze ta kolekcjonerska edycja
mnie nie zawiedzie,tym bardziej,ze jest to prezent na moje ....dzieste urodziny od mojej kochanej
zonki.


wszystkiego najlepszego i miłego grania,
dostaję taki sam prezent i na 3...dzieste urodziny ;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2007 o 17:40, Pawlo366 napisał:

grałem dzis w te gre i goraco polecam

grales? a w jaka niby wersje. jeszcze premiery nie było- cos mi sie zdaje ze nie w oryginał.
tez chyab zamówie te gre:) moze bedzie lepsza niz gothic? jak myslicie?:P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

radzę ostrożnie z oskarżeniami o piractwo - coraz więcej ludzi ma karty kredytowe, coraz więcej księgarni wysyła do Polski, w końcu coraz więcej Polaków mieszka w krajach gdzie premiera już była

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2007 o 19:09, Michal R napisał:

radzę ostrożnie z oskarżeniami o piractwo - coraz więcej ludzi ma karty kredytowe, coraz więcej
księgarni wysyła do Polski, w końcu coraz więcej Polaków mieszka w krajach gdzie premiera już
była

ja nikogo nie oskarzam. ktos kto ma przed premiera prawie napewno jest piratem. oczywiscie sa wyajtki i maja legalne wersje z zagranicy niektorzy ale to tylko wyjatki! i myslisz ze ktos zamawia z zagranicy za gruba kase? napewno nie! w skali takeigo piractewa nikt nie bedzie sie fatygowac i zamawiac gry za kilkadziesait euro jak w polsce bedzie gra za pare dni za 79 zł!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

są firmy dystrybucyjne które sprowadzają gry na zamówienie - tak stałem sie właścicielem NWN 2 - po jazdach z polska wersją poprawek nie żałuję tych 40pln więcej

są gry które można zakupić tylko przez internet (przynajmniej w Polsce) - np EVE-online, dodatki do Everquesta II, Vangurad

Co do piractwa to jest to proceder z którego się wyrasta - z obecnością żony, dzieci i stałej wypłaty zmienia się światopogląd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 03.03.2007 o 19:22, Michal R napisał:

Co do piractwa to jest to proceder z którego się wyrasta

wiem. sam do niedawna leciałem na piratach. teraz naprawde wole kupic oryginał. nie liczni tylko kupuja za granica itp. wiekosc sciaga z wiadmo skad-i tylko mowi ze ma z za ranicy. z gothic 3 tak było na roznych forach. dzieciaki po 14 lat se pokupowali gre za 49 euro w niemczech..sluchac sie nei chciało tego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować