Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Jade Empire gotowe do wysyłki!

48 postów w tym temacie

gram.pl

Wspaniała wiadomość dla wszystkich fanów RPG! Jade Empire, rewelacyjna gra w klimatach wschodnich sztuk walki, pojawi się w sprzedaży już w przyszły czwartek, 8 marca. Mamy też drugą doskonałą informację - ci, którzy zamówili grę w pre-orderze na gram.pl i jako formę wysyłki wybrali kuriera, będą mieli możliwość zagrania nawet na dwa dni przed oficjalną premierą!

Przeczytaj cały tekst "Jade Empire gotowe do wysyłki!" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Ci, którzy zamówili grę przedpremierowo w naszym sklepie i jako formę dostawy wybrali przesyłkę kurierską, mogą się więc spodziewać dostawy już we wtorek, 6 marca."

lol...chyba raczej uda im się zagrać może najwcześniej ze 2 dni po premierze...
(Moja wypowiedź nie jest złośliwa a jedynie ukierunkowana uprzednimi doświadczeniami, kiedy grę dostawałam za każdym razem 2 dni po premierze!!).

No ale poczekamy zobaczymy. Życzę wszystkim, aby jednak tym razem cdp nie nawaliło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najpiękniejsze w tej edycji jest ten latawieć . Taki gadzęt :D

Jkai to pech ze cdprojekt nie wydaje gier ea games :( W ek Medal Of Honor Airborne byłby pewnie spadochron !! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cieszy mnie niesamowicie, że gram.pl wyciągnęło wnioski po ubiegłorocznych wpadkach z Nightfallem i ''lekkim'' zamieszaniem z NWN2. Oby tak dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2007 o 21:10, ckamil666 napisał:

Super informacja... oby masterlink nie zawiódł! ;P


Dokładnie . Zyczę każdemu zamawiajacemu , aby dostał przesylkę wtedy gdy chce !!!

Pozdro !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A też sobie zamówiłem i zapłaciłem, teraz czekam, we wtorek będzie, więc sobie troszke pogramy i zobaczymy co to za kąsek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja na Masterlinka nie narzekam zawsze wszystko miałem przed premierą - mam nadzieję że teraz też nie zawiodą - sprawdzam gdzie jest przesyłka, dzwonię na magazyn końcowy, dostaję numer do kuriera i umawiam się na dostawę, bo pod adresem zamieszkania ciężko mnie zastać. Sposób sprawdzony, polecam, dzięki temu gry mam zawsze na drugi dzień po wysyłce ;))))

Pozdrawiam kurierów jeżdżących po Chrzanowie i okolicach ;)))

EK we wtorek ;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować