Zaloguj się, aby obserwować  
Vaadeer

Czy ktoś z forumowiczów ogląda bajki/ kreskówki ?

416 postów w tym temacie

Dnia 03.12.2005 o 16:47, kulfon014 napisał:

> Lucky Luke! To jest bajka!
> > To już jest lepsze ale nie mam jetix ;(


Lubiłem Lucky Luka jak miałem Jetix, ale teraz też nie mam. Mam za to jetix paly ale to jest dla 5 latków i jakieś stare bajki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2005 o 16:48, Lukullus napisał:

Pzry Lucky Luku nawet mój ojciec się śmieje.
Fajne hasła chodzą, imiona indian etc...

No jak kiedyś mieszkałem gdzie indziej i tam był jeszcze wtedy FoxKids to lubiłem ta bajkę :D a pozatym dobrze strzela ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2005 o 16:49, Grizzly. napisał:

> > Lucky Luke! To jest bajka!
> > > To już jest lepsze ale nie mam jetix ;(

Lubiłem Lucky Luka jak miałem
Jetix, ale teraz też nie mam. Mam za to jetix paly ale to jest dla 5 latków i jakieś stare bajki...


A ja mam tylo zigzap,CN, mini mini ale to ostanie to moja siostra ogląda.... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2005 o 16:50, Grizzly. napisał:

> Pzry Lucky Luku nawet mój ojciec się śmieje.
> Fajne hasła chodzą, imiona indian etc...
> >
pamiętam jeden
był tańczący Grizzly :] :] :]

no... hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2005 o 16:51, Alexei Kaumanavardze napisał:

Dzisaiaj na jedynce puscili klasyke Scooby Doo ubawiłem sie jak za lat dzieciństwa, Ogólnie chętnie oglądam klasykę, ale
i nowości np: shreka:). Czasami wydaje mi sie, że jak oglądam bajki jestem młodszy:)

no to fajne uczycie co nie ? ;)... ja kreskówki po prostu lubie są nieraz bardzo zabawne shrek ciekawe Scooby Doo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 03.12.2005 o 16:50, kulfon014 napisał:

> > A ja mam tylo zigzap,CN, mini mini ale to ostanie to moja siostra ogląda.... :D


No ja też. A mini mini to nigdy nie oglądałem. Najlepsze jest Toonami ! Uwielbiam X-Men Ewolucje ! Oglądał morz ktoś ostatni odcinek ?! Bo ja chyba oglądałem, lecz nie jestem pewien. Bo było coś z tym mesmero i on uwolnił tego Apokalipso i był koniec. I chyba był koniec świata...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2005 o 16:52, kulfon014 napisał:

? ;)... ja kreskówki po prostu lubie są nieraz bardzo zabawne shrek ciekawe Scooby Doo...


Mi najlepiej ogląda się keskówki jak nikogo nie ma i moge sie na nich skupić, bo inaczej jakos nie moge załapac o co chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2005 o 16:51, kulfon014 napisał:

> > Pzry Lucky Luku nawet mój ojciec się śmieje.
> > Fajne hasła chodzą, imiona indian etc...
> > > >
> pamiętam jeden
> był tańczący Grizzly :] :] :]
no... hehe


widze że jesteś tu nowy więc proszę żebyś przeczytał regulamin, bo spamujesz... Nie pisz postów jeśli nie masz nic do powiedzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2005 o 16:53, Grizzly. napisał:


> > > A ja mam tylo zigzap,CN, mini mini ale to ostanie to moja siostra ogląda.... :D
> >
No ja też. A mini
mini to nigdy nie oglądałem. Najlepsze jest Toonami ! Uwielbiam X-Men Ewolucje ! Oglądał morz ktoś ostatni odcinek ?! Bo
ja chyba oglądałem, lecz nie jestem pewien. Bo było coś z tym mesmero i on uwolnił tego Apokalipso i był koniec. I chyba
był koniec świata...

Mamy bardzo podobne tematy bajek też lubie te serie to prawda ale nie pamiętam czy udało im sie pokonać apokalipse ale może jeszcze nie puścili tego moze jest to w 2 serii???Lubie tez Młodych tytanów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeden Wódz indiański co sie bezprzerwy śmiał z plemienia (coś od śmiechu) nazywał się "Kolka w boku"!
I oczywiście leżał bez przerwy na ziemi śmiejąc się i trzymając się za brzuch bo go kolka tzrymała! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie, błagam...to nie są bajki, tylko seriale animowane. Później się dziwić ,że ludzie nie traktują ich poważnie jak sami fani używają tak badziewnego określenia :/


Osobiście lubię:

Batman Beyond (nawet dubbing jest niezły, choć oryginalne dialogi są lepsze): kreska, scenariusz, muzyka ....ogólnie rzecz biorąc serial jest świetny
X-men: Evolution: pierwszy sezon mnie troszkę zniechęcił ale na szczęście oglądałem dalej, bo później serial znacznie się rozkręca
X-men.....polska wersja językowa pozostawiała wiele do życzenia, natomiast w oryginale prezentuje się lepiej niż dobrze.
NGE .....chyba nie doczekam emisji tego w polskiej TV
Star Wars: Clone Wars.....co tu dużo mówić ...rewelacja. W pełni trzyma klimat Sagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2005 o 17:01, Grizzly. napisał:

WOW ! Ma być druga część X-Men Ewolucje ?! A młodych tytanów też lubie, zawsze oglądałem rano zanim wyszedłem do szkoły,
ale szybko się znudziło bo mało odcinków było.

Nie nie wiem na pewno tak mi sie wydaje może będą ale nie wiem jeżeli sie skończyło na "znaku zapytania" to powinni dokończyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować