Zaloguj się, aby obserwować  
Vaadeer

Czy ktoś z forumowiczów ogląda bajki/ kreskówki ?

416 postów w tym temacie

Dnia 03.12.2005 o 17:00, Seldon napisał:

Star Wars: Clone Wars.....co tu dużo mówić ...rewelacja. W pełni trzyma klimat Sagi.


Och, jakbym chętnie to obejżał ! Nie oglądałem niestety z ponad 50% wszystkich odcinków, a było ich chyba 40. Leci może jeszcze ? Szkoda że tak żadko pokazywali bo było świetne !

Rany, ale ty się czepiasz. Niech ci będzie serial animowany...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

X-men Evolution liczy 4 sezony. W Polsce wyemitowano chyba tylko trzy pierwsze. Czwarty jest najlepszy. Dzięki wam bogowie za telewizję internetową. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2005 o 17:24, Seldon napisał:

X-men Evolution liczy 4 sezony. W Polsce wyemitowano chyba tylko trzy pierwsze. Czwarty jest najlepszy. Dzięki wam bogowie
za telewizję internetową. :)


to yy wiesz ja się kończy ?! A to z apokaliso to jaki sezon ? Powiedz gdzie to oglądasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2005 o 17:24, Seldon napisał:

X-men Evolution liczy 4 sezony. W Polsce wyemitowano chyba tylko trzy pierwsze. Czwarty jest najlepszy. Dzięki wam bogowie
za telewizję internetową. :)


Podaj tylko gdzie oglądasz, co to za telewizja ??

Całe forum będzie wdzięczne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2005 o 17:00, Seldon napisał:

Ludzie, błagam...to nie są bajki, tylko seriale animowane. Później się dziwić ,że ludzie nie traktują ich poważnie jak sami
fani używają tak badziewnego określenia :/


Osobiście lubię:

Batman Beyond (nawet dubbing jest niezły, choć oryginalne
dialogi są lepsze): kreska, scenariusz, muzyka ....ogólnie rzecz biorąc serial jest świetny
X-men: Evolution: pierwszy
sezon mnie troszkę zniechęcił ale na szczęście oglądałem dalej, bo później serial znacznie się rozkręca
X-men.....polska
wersja językowa pozostawiała wiele do życzenia, natomiast w oryginale prezentuje się lepiej niż dobrze.
NGE .....chyba
nie doczekam emisji tego w polskiej TV
Star Wars: Clone Wars.....co tu dużo mówić ...rewelacja. W pełni trzyma klimat Sagi.


Pobij mnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Swego czasu ja lubiłem oglądać kreskówki na Cartoon Network (zagranicznym, nie polskim). Nic dodać, nic ująć: Dexter''s Labolatory, Cow & Chicken itp. Kiedyś w Polsce był jeszcze jeden świetny kanał - Nickelodeon. Wie ktoś może czy w ogóle w Polsce jeszcze funkcjonuje? Jeżeli tak, to u jakiego "dostawcy"?? Z góry dziękuję za pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2005 o 17:31, Grizzly. napisał:

to yy wiesz ja się kończy ?! A to z apokaliso to jaki sezon ? Powiedz gdzie
to oglądasz.


Heh, to było dość dawno temu. Na Winampie łapałem telewizję na której to puszczali, załapałem się na drugą połowę 3 sezonu i cały czwarty (9 odcinków). Później przez jakiś czas leciały tam zdaje się Helsingi, a później stacje wcięło. Możliwe ,że przypiął się do nich ktoś o prawa autorskie czy coś w tym guście.

Co do zakończenia...coż, sporo wątków zostaje rozwiązanych ale wiele pozostaje otwartych. W sumie nie wiadomo czemu poprzestano na 4 sezonach pomimo stale wzrastającego zainteresowania serialem. Była nawet jakaś petycja na fansite o kontynuacje serii.
Jak ktoś chce wiedzieć co konkretnie kiedy się dzieje to tu http://x-men.toonzone.net/ jest opis wszystkich odcinków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2005 o 17:05, Grizzly. napisał:

Rany, ale ty się czepiasz. Niech ci będzie serial animowany...


Nie tyle się czepiam, co jestem uczulony na teksty w stylu "kreskówki/komiksy są dla dzieci". Podobnie reaguję jak ktoś myli np. fantasy z baśnią :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2005 o 18:08, Rohamos napisał:

Swego czasu ja lubiłem oglądać kreskówki na Cartoon Network (zagranicznym, nie polskim). Nic dodać, nic ująć: Dexter''s
Labolatory, Cow & Chicken itp. Kiedyś w Polsce był jeszcze jeden świetny kanał - Nickelodeon. Wie ktoś może czy w ogóle
w Polsce jeszcze funkcjonuje? Jeżeli tak, to u jakiego "dostawcy"?? Z góry dziękuję za pomoc


Przeprowadź się do USA. Tam są 2 lub 3 programy nickelodeon. Fajny był ten program chociaż tam były bajki troche takie bardziej drastyczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://x-men.toonzone.net/images/portrait.jpg
Jak widze to zdjęcie to ten nowy sezon musi być świetny. Ten anioł się przyłączył, kto to jest ten na prawo od Kurta, ten koleś metalowy od magneto przeszedł do x-menów, ta dziewczynka co kiedyś walczyła z wolverinem jest też... Morze napiszemy petycje do Cartoon Network żeby pokazali nowy sezon ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2005 o 18:41, Grizzly. napisał:

http://x-men.toonzone.net/images/portrait.jpg
Jak widze to zdjęcie to ten nowy sezon musi być świetny. Ten anioł się przyłączył,
kto to jest ten na prawo od Kurta, ten koleś metalowy od magneto przeszedł do x-menów, ta dziewczynka co kiedyś walczyła
z wolverinem jest też...


Na prawo od Nightcrawlera jest Spike,tylko,że go troszkę mutacja Poniosła" :P .
Ten metalowy koleś to Colossus,a ta dziewczynka od Wolverina to X23....
Co do samego obrazka to jest raczej wizja tego co twórcy planowali wprowadzić w kolejnych sezonach. Ogromna szkoda ,że wstrzymali produkcje, już chociażby dlatego, że jak widać istniała szansa na rozwinięcie postaci Gambita. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale świetnie czyli Spike wrócił ! Jezu, ja chce żeby już ne nowe odcinki były w telewizji !!! A tamci to wiem kto to są bo np. Colosus i Gambit byli u Maegneto. Ale co się stało że przeszli do x-menów ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2005 o 16:47, kulfon014 napisał:

> Kubuś Puchatek panuje ...... i Miś Uszatek też.........
Wole Puchatka Uszatek taki sztuczby ;)


Ale ja jestem patryjota i pochwalam też to co nasze........a oglądałeś "porwanie baltazara gąbki" albo "żwirek i muchomorek" to są bajki......prosta kreska a jaka czytelna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2005 o 19:06, Saltictus napisał:

Ale ja
jestem patryjota i pochwalam też to co nasze........a oglądałeś "porwanie baltazara gąbki" albo "żwirek i muchomorek" to
są bajki......prosta kreska a jaka czytelna


Tylko że kierowana do zupełnie innego przedziału wiekowego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tyle bajek kiedyś oglądałem, że połowy nie pamiętam, teraz oglądam baaaaaardzo rzadko, kompletnie nie starcza mi czasu. Moje ulubione to :
- muminki (jak byłem bardzo mały oglądałem, i pamiętam że sie cholernie bałem buki i zawsze ona stała na skraju lasu i sie nie ruszała i taka muzyczka byłą straszna niby nic ale jednak dzieciaki straszyła, ja wychodziłem z pokoju i płakałem ;D)
- the siiiimpsooons - klasyyyka, pamiętam z bratem co tydzień chyba o ósmej czy o siódmej było na fox kids ( nie pamiętam juz w jakie dni tygodnia), pamiętam zawsze sie ryliśmy, to jest humor inteligentny humor, nie polegający na komizmie sytuacji, bardziej postaci, pamiętam zawsze oglądaliśmy aż do końca liter, z niektórych gagów śmieje sie do dzisiaj, niestety już na żadnym programie tego nie puszczają (:/), ale pościągałem sobie z neta niektóre odciniki i każde sobie po trzy razy obejrzałem ;D i chyba sobie zaraz jakieś obejrze (w sumie po angielsku, ale wiedze sie posiada, nie? ;P)
- świat wg ludwiczka - fajne teksty ojca ;D i tommy fajnie wyglądał ;p
- lucky luke - śmieszne, fajne żarty, podoba mi sie
- pokemon! - pamiętam jaka kiedyś była na to akcja... każdy wie o co chodzi, a mi sie nie chce opowiadac ;D
- dragon ball - świetna bajka (tak, wiem, że anime...), tylko wkurzające było to, że np. walka z boo sie toczyła przez 5 odcinków i w większości zanim zaczęli walczyc to wszystko przegatali ;P i w ogóle świetna fabułą, wszystko, do teraz bardzo miło ją wspominam
- south park - był późno (na c+) i nie zawsze byłą możliwośc obejrzec, ale jak oglądałem to zawsze sie ryłem ;D
Teraz te, które po prostu oglądałem :
- atomówki
- odlotowe agentki
- x-men
- spiderman
- ed, edd i eddy - chore, ale czasem fajne
kurde tyle tego było, większości nie pamiętam, ale pewien jestem, że kreskówki zazbrały mi pare ładnych miechów z mojego życia... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja już paę lat nie oglądam kreskówek i szczarze mówiać wcale mi ich nie brakuje. Przerzuciałam się na kanały typu Discovery czy Animal Planet i dobrze, bo posiadam większą wiedzę z wielu dziedzin :). Niestety mój brat (ma 7 lat) ciągle ogląda wręcz nałogowo bajki, tylko to go interesuje (sit ,nawet piłką nożną nie jest zainteresowany:[ ), a jak mu się nie przełączy to bije i kopie (oczywiście mnie, nie rodziców).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2005 o 21:59, Solstheim napisał:

> Lucky Luke! To jest bajka!
>
A nowe czy stare odcinki ja ogldaem nowe i sfajne


W zasadzie to wszystkie.
Na JetX lecą teraz tylko nowe ale stare deż były nieźle przygotowane. W domku mam kilka komiksów z Lucky Lukem, więc jak nie obejże serialu to biore się za komiks i jestem zadowolony! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2005 o 22:32, natkasuper1 napisał:

Ja już paę lat nie oglądam kreskówek i szczarze mówiać wcale mi ich nie brakuje. Przerzuciałam się na kanały typu Discovery
czy Animal Planet i dobrze, bo posiadam większą wiedzę z wielu dziedzin :).


Taa... niestety w praktyce okazuje się, że zdobyta w ten sposób wiedza zawiera liczne, głupie błędy :/
Uważaj i nie traktuj Discovery jak wyroczni ;)
Problem z Discovery jest taki, że prawie nie ma tam dobrych, nowych programów. Bez przerwy tłuką powtórki... niektóre programy zalatują skrajnym kretynizmem (na przykład wojny na złomowisku - typowy gniot dla szerokiej publiki, którą bawią używane tam chwyty... lub też od niedawna figurujący w programie "Brainiac" - nauka w formie, "powtarzamy to co było w pogromcach mitów, tylko pozbawiamy to nudnych i bezsensownych wyjaśnień naukowych... rekompensujemy to kilkoma laskami w lateksie" ;P)

niektóre programy są wartościowe, ale czasami mniejszą szkodę dla mózgu wyrządzają kreskówki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować