Zaloguj się, aby obserwować  
Vaadeer

Czy ktoś z forumowiczów ogląda bajki/ kreskówki ?

416 postów w tym temacie

:) A ja wam mowie że kojot Wile E. Coyote rządzi, jest geniuszem, idolem tlumów a to ze nie upolowal strusia to tylko przypadek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2005 o 15:28, Solstheim napisał:

> Zapominacie o najlepszej bajeczce :( South Park :D
Załuje ale niemam canal + a South parka oglądałem pełnometrażuwe w tv po polsku (lektor) około
23 i normalnie śmiałem sięna całą chate aż obudziłem rodziców (wtedy to ja miałem przesrane
gożej niż kanadyjczycy)

Przecierz można ściągnąć odcinki legalnie z sieci :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2005 o 15:30, WoWmen napisał:

> > Zapominacie o najlepszej bajeczce :( South Park :D
> Załuje ale niemam canal + a South parka oglądałem pełnometrażuwe w tv po polsku (lektor)
około
> 23 i normalnie śmiałem sięna całą chate aż obudziłem rodziców (wtedy to ja miałem przesrane

> gożej niż kanadyjczycy)
Przecierz można ściągnąć odcinki legalnie z sieci :P


Prosze LINK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2005 o 15:29, gmx napisał:

:) A ja wam mowie że kojot Wile E. Coyote rządzi, jest geniuszem, idolem tlumów a to ze nie
upolowal strusia to tylko przypadek :)


No trzeba przyznać, że jest niezły...:) Ale dla mnie idolem jest Kurak (Foghorn Leghorn)....:)))

Everybody sing this song... duda... duda...:)))

Pamięta ktoś jeszcze Załogę G? Bo nie mogę sobie za diabła przypomnieć składu (poza Księżniczką...))...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kreskówki nadal rzadzą fajnie by było sobie je poogladac. Wie ktoś może gdzie można sciagnac kreskowke Król Szamanów PL. plz o odp. moj e mail to star387@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2005 o 12:41, mikeePL napisał:

Kreskówki nadal rzadzą fajnie by było sobie je poogladac. Wie ktoś może gdzie można sciagnac
kreskowke Król Szamanów PL. plz o odp. moj e mail to star387@wp.pl

Po pierwsze to nie jest kreskówka a po 2 leci to na jetix

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2005 o 14:50, Lone Wolf napisał:

z kreskówek oglądam tylko Family Guy


To z tym psem i małym dzieckiem? Leci to jeszcze gdzieś w polskiej TV? Świetne teksty. Szkoda, że emitowana o tak pogańskich porach... taka trochę bardziej inteligentna i dla nieco starszych dzieci ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uwielbiam kreskówki- szczególnie te z Cartoon network: Edowie, Johnego B., Dextera, 2 stupid dogs(już zdjęli niestety),Zło w potrawce, a czasam se atomówiki lubie obejrzeć;). Tylko niestety nie oglądam za często bo moja dziewczyna ich nie znosi:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

siema ja nie wyobrażam sobie życia bez bajek ale ostanio najlepszą bajką dla mnie okazało sie W.I.T.C.H. wiecie te czarodziejki jesli ktos jescze je oglada to niech sie odezwie bo chce znalezc jakos ze by je sciagnac na kompa ale przez emula znajduje tylko po angielsku i francusku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2006 o 16:23, Michal9o90 napisał:

siema ja nie wyobrażam sobie życia bez bajek ale ostanio najlepszą bajką dla mnie okazało sie
W.I.T.C.H. wiecie te czarodziejki jesli ktos jescze je oglada to niech sie odezwie bo chce
znalezc jakos ze by je sciagnac na kompa ale przez emula znajduje tylko po angielsku i francusku

Ja też lubie oglądać bajki z dziewuchami :) tottaly spies też lubie jaki problem weź jetix i karte tv i normalnie nagrywasz w pliku avi na dysk :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2005 o 13:59, Minsc i Boo napisał:

Uwielbiam kreskówki- szczególnie te z Cartoon network: Edowie, Johnego B., Dextera, 2 stupid
dogs(już zdjęli niestety),Zło w potrawce, a czasam se atomówiki lubie obejrzeć;). Tylko niestety
nie oglądam za często bo moja dziewczyna ich nie znosi:(


Hehe ja też ich nie znosze.. No Dexter jeszcze przejdzie.. Ja wole Loony Tunes:) Bugs, Kojot i struś, itp.. Toma i Jerrego:) To klasyczne ale i bardzo zabawne ładnie rysowane kreskówki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować