Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Jade Empire: Edycja Specjalna ze sklepu gram.pl już w drodze!

44 postów w tym temacie

12:09 byl kurier narescie masterlink sie spisal bueheh... pewnie mieli adnotacje, ze im burze wywolalem po fuszerce z company of heroes ;DDD

a jade empire sie caaaaleeeeee wieki instaluje juz leci 20 minut a doszlo dopiero do 65%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie też zawitał kurier "masterlinka" zgodnie z terminem - b,a jeszcze dziesięć minut przed przyjazdem dzwonił, że jedzie do mnie paczka:) Co za punktualność:) Paczka cała:)

PS
Fajnie że CD Projekt wydaje wreszcie EK w pudełkach w których zaczepy nie łamią się (przeciwieństwo zaczepów z "Gothica 3" EK które były zbyt wrażliwe). Nie wiem czy to zasługa licencji i konieczności wydania w takim a nie innym pudełku ale takie opakowania są lepsze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kto mi z CDP powie jak to lata ?
Bo chyba czegos brakuje ? czy mi sie tylko wydaje...
ehh i znow biwta przez miesiac by mi ktos odpowiedzial na maila ....
rece opadadaja :/

P.S. te durne naklejki na pudelku to mozecie sobie darowac przeciez i tak pudelko jest foliowane ,a przy zdejmowaniu ich slady zostaja :/

20070306131512

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

te durne naklejki to chyba jakis ''kompleks'' kogos z cdp - moze byscie zrobili ankiete czy gracze naprawde je chca? stosujecie jeden klej do naklejek, a powierzchni do ktorych sa przyklejane jest kilka - folia, papier lakierowany, papier jak na pudelko od jade ce ect - inna charakterystyka inne zachowanie kleju inne rezultaty mozolnego pozbywania sie tej &*^%*& naklejki.

btw do latawca chyba braklo kawalka papieru sciernego - albo elementy sa dokladnie oszlifowane (zwlaszcza te trojkaty cierpia na ta niedoskonalosc), albo sie daje papier zeby gracz zrobil sobie to sam. wiem, czepiam sie, ale po tym jak po odpakowaniu jade, odwinalem ze szmaty zmasakrowanego medievala ce, to az mna trzesie. tez bede czekal 48 dni na odpowiedz kogos z cdp z nadzieja ze mi go wymienia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Popieram apel o nie umieszczanie plomb na pudełkach. Albo jakieś ze słabszym klejem, bo rzeczywiście ślady brzydkie zostają.

A czy ktoś może mi podać instrukcję złożenia latawca? Apelowałbym a jakiegoś PDFa na stronie, albo coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do wszystkich którzy szukają angielską wersję językową, udało mi się ją zdobyć na oficialnym forum jade ;].Więc jak ktoś chce to niech pisze na loneyg@gmail.com ;D

PS:Yennefer tobie już wysłałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze pytanie z innej beczki. Próbował ktoś zarejestrować tę grę na stronach BioWare? Należy wpisać tam cyfry z kodu kreskowego, ale gdy je wpisuję, wyskakuje mi błąd. Wie ktoś co można z tym zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2007 o 13:16, Ali G napisał:

kto mi z CDP powie jak to lata ?
Bo chyba czegos brakuje ? czy mi sie tylko wydaje...
ehh i znow biwta przez miesiac by mi ktos odpowiedzial na maila ....
rece opadadaja :/

P.S. te durne naklejki na pudelku to mozecie sobie darowac przeciez i tak pudelko jest foliowane
,a przy zdejmowaniu ich slady zostaja :/



W niedługim czasie opublikujemy na naszej stronie internetowej możliwość pobrania instrukcji do latawca w formie pdf. Będzie to możliwe po uprzednim zarejestrowaniu gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>W niedługim czasie opublikujemy na naszej stronie internetowej możliwość pobrania instrukcji do latawca w formie pdf. Będzie to możliwe po uprzednim zarejestrowaniu gry.

"Naszej stronie" - czyli...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2007 o 14:21, Loneyg napisał:

PS:Yennefer tobie już wysłałem.


Dzięki Ci, Mistrzu =)

Pozdrawiam i życzę miłej zabawy w JE ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2007 o 15:23, Tiffani napisał:

W niedługim czasie opublikujemy na naszej stronie internetowej możliwość pobrania instrukcji
do latawca w formie pdf. Będzie to możliwe po uprzednim zarejestrowaniu gry.


Czyli rozumie kijki same lataja bez poszycia ? ;] ehh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2007 o 15:01, Daerdin napisał:

Mam jeszcze pytanie z innej beczki. Próbował ktoś zarejestrować tę grę na stronach BioWare?
Należy wpisać tam cyfry z kodu kreskowego, ale gdy je wpisuję, wyskakuje mi błąd. Wie ktoś
co można z tym zrobić?


Daerdin dzisiaj będziemy rozmawiać z Biowarem, postaramy się również poruszyć tę sprawę. Idealnie by było jeżeli by dodali do swojej bazy polski kod kreskowy, jeżeli to nie będzie możliwe postaram się zdobyć angielskiego i przesłać wszystkim zainteresowanym.

Pozdrawiam,

Igor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2007 o 15:41, Ali G napisał:

Czyli rozumie kijki same lataja bez poszycia ? ;] ehh...


Jak widać na załączonym obrazku, niektórzy dają radę bez poszycia... <joke>

20070306155253

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2007 o 15:41, Ali G napisał:

> W niedługim czasie opublikujemy na naszej stronie internetowej możliwość pobrania instrukcji

> do latawca w formie pdf. Będzie to możliwe po uprzednim zarejestrowaniu gry.

Czyli rozumie kijki same lataja bez poszycia ? ;] ehh...


Najmocniej przepraszam za nieporozumienie :) W dniu jutrzejszym zostanie wysłana brakująca część do złożenia latawca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ile się czeka na tego kuriera bo mnie rano nie było w domu od około 9.00 a wróciłem o 15.00 i nie było jak na razie kuriera ani nawet nie zadzwonił czy jest ktoś w domu itp?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2007 o 15:41, Johnny Bravo napisał:

> Mam jeszcze pytanie z innej beczki. Próbował ktoś zarejestrować tę grę na stronach BioWare?

> Należy wpisać tam cyfry z kodu kreskowego, ale gdy je wpisuję, wyskakuje mi błąd. Wie
ktoś
> co można z tym zrobić?

Daerdin dzisiaj będziemy rozmawiać z Biowarem, postaramy się również poruszyć tę sprawę. Idealnie
by było jeżeli by dodali do swojej bazy polski kod kreskowy, jeżeli to nie będzie możliwe postaram
się zdobyć angielskiego i przesłać wszystkim zainteresowanym.

Pozdrawiam,

Igor

Bardzo dziękuję za odpowiedź. Mam nadzieję, że uda się kwestię załatwić pozytywnie dla wszystkich zainteresowanych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować