• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
Akashi

Jade Empire: Edycja Specjalna - oficjalny temat Pomocy Technicznej.

Pytanie

Jeżeli masz jakiś problem z zainstalowaniem gry Jade Empire, albo uruchamiasz grę i pojawia Ci się czarny ekran lub gdy nie masz zielonego pojęcia czemu nagle pojawia się jakiś komunikat podczas gry to ten temat powstał właśnie z myślą o Tobie.

W tym temacie możesz zgłaszać swoje problemy dotyczące wszystkich problemów z instalacją, uruchomieniem czy działaniem gry Jade Empire.

Zachęcamy także do czytania postów poprzedników. Możliwe, że jakiś użytkownik napotkał się na taki sam problem jak Ty i umieścił we wcześniejszych postach rozwiązanie problemu. Co może zaoszczędzić czasu oczekiwanie na odpowiedz.

Temat ten poświęcony jest tylko problemom związanych z kwestiami technicznymi, wszystkie inne rozmowy na temat gry proszę prowadzić w temacie „Jade Empire- Temat Ogólny!!!” pod poniższym linkiem: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=11959&u=126 Wszystkie posty nie związane z tematem będą usuwane.

Oczywiście przed zgłoszeniem jakiegoś problemu proponujemy najpierw upewnić się, że dany problem nie został opisany w naszej bazie pomocy technicznej pod poniższym linkiem: http://www.gram.pl/pomoc_lista.asp?g=849 oraz czy posiadany komputer spełnia minimalne wymagania gry, a także czy posiada najnowsze sterowniki.

Wymagania gry znajdują się pod poniższym linkiem jeżeli macie jakieś wątpliwości czy gra będzie wam działać sprawdźcie najpierw wymagania zanim zaczniecie zadawać kolejne niepotrzebne pytania: http://www.gram.pl/pomoc_problem.asp?g=849&p=1173

Instrukcje jak złożyć latawiec możecie pobrać w wersji elektronicznej z poniższego linku: http://www.gram.pl/jade_latawiec_instrukcja/

pozdrawiamy,
zespół Pomocy Technicznej CD Projekt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

341 odpowiedzi na to pytanie

  • 0

Ja mam inny problem - cały czas gram sobie normalnie, ale po wyzwaniu sir Roderica na pojedynek nagle znikają tekstury podłoża a postać wyczynia dziwne rzeczy np. kręci się w kółko, odbija od niewidzialnych ścian itp. Chciałbym wiedzieć, czy to wina mojego kompa czy więcej ludzi tak ma i czy można temu w jakiś sposób zaradzić.

Processor: AMD Athlon(tm) XP 2000+, MMX, 3DNow, ~1.7GHz
Memory: 1024MB RAM
Displey device: NVIDIA GeForce FX 5200
Driver Name: nv4_disp.dll
Driver Version: 6.14.0010.9371 (English)

To moja konfiguracja, podaje jeszcze sterownik od grafy bo wiem, że często to własnie jest najważniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 09.03.2007 o 01:39, Marcin08 napisał:

to jak jestz tymi napedami LG, bo ta uwaga została pominięta?

jak masz ten model LG to powinno działać HL-DT-ST DVDRAM GSA 4163B
na innych modelach może działać ale nie koniecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Ja mam dwa napędy DVD Firmy LG, na zwykłym napędzie mi niedziała,a na nagrywarce odczytuje płytę bez żadnych problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 09.03.2007 o 11:29, Marcin08 napisał:

rino, a jak sprawdzic pełna nazwe nagrywarki?

nie wiem o co ci dokładnie chodzi jesli chodzi o ten model co ci podałem to nagrywarka dvd GSA 4163B
a jak nie wiesz jaki ty masz model to daj na właściwości twego napędu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

dzieki o to mi włanie chodziło:) mam prawie ten sam model co Ty, tyle że z koncowka 4167B więc może nie bedzie problemow. Grzeje do empika :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

hmmm na babol w grze to sie nie zalicza ale w menu po nacisnieciu na skrot JE wejdzcie w zakladke zaawansowane a potem nacisnijcie na Wsparcie TechniczWsparcie jest piekne :P Ciekawe czy cos z tym zrobia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Czy wiadomo już coś na temat możliwości rejestracji gry na koncie BioWare? Miały być prowadzone jakieś rozmowy na ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Witam!
Pomóżcie bo po prawidłowym zainstalowaniu gry Jade Empire Edycja Specjalna po nacisnięciu opcji "graj" - naped chwilę pochodzi ale gry nie uruchamia?
Proszę o pomoc - wydaje się że mam minimlne wymagania sprzętowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 10.03.2007 o 23:09, jacajaca997 napisał:

Witam!
Pomóżcie bo po prawidłowym zainstalowaniu gry Jade Empire Edycja Specjalna po nacisnięciu opcji "graj" - naped chwilę pochodzi ale gry nie uruchamia? Proszę o pomoc - wydaje się że mam minimlne wymagania sprzętowe


Spróbuj uruchomić poprzez przycisk ''graj'' z autostartu płyty, a nie skrótu do gry. Powinno zadziałać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 10.03.2007 o 18:07, Daerdin napisał:

Czy wiadomo już coś na temat możliwości rejestracji gry na koncie BioWare? Miały być prowadzone
jakieś rozmowy na ten temat.


W poniedziałek to sprawdzę to z pracy, bo mam sygnał od BioWare, że już dodali nasze numery EAN.
I oby tyo była prawda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

i mam takie pytanko, czy Jade Empire pojdzie na tym kompie?
AMD Athlon 2000+
256ram
ATI Radeon 9200 GeCube 128mb
plz o szybka odpowiedz!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 11.03.2007 o 08:21, Anim napisał:

> Czy wiadomo już coś na temat możliwości rejestracji gry na koncie BioWare? Miały być prowadzone

> jakieś rozmowy na ten temat.

W poniedziałek to sprawdzę to z pracy, bo mam sygnał od BioWare, że już dodali nasze numery
EAN.
I oby tyo była prawda :)

Tak, jest to prawda :) Można już rejestrować grę polskim kodem kreskowym.
Możnaby to podać gdzieś szerzej, bo wiem, że kilka osób było zainteresowanych.
Pozdrawiam i dzięki za załatwienie sprawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Znane problemy pod Vista z którymi sie uporałem :

1. Gra sie nie uruchamia ze względu na brak Directx 9.0c !
- Wystarczy uruchomić instalacje Directx 9.0c z płyty - gra doinstaluje te biblioteki i gra sie uruchomi

2. Gra nie daje się save-ować !
- To problem zabezpieczeń Windows Vista kliknij prawym przyciskiem myszy na execu i odznacz Zgodność z Xp SP2 , oraz odznacz okieno "uruchom grę jako administrator"

lub ( niezalecam )

- Wyłącz kontrolę kont użytkowników

ja zrobilem tak ze wyłączyłem KKU zmieniłem ustawienia dla execa , zrestartowałem , włączyłem spowrotem KKU i poszło.

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Przepraszam, że dwa po kolei ale znalazłem dosyć denerwującego buga. Nie wiem czy to tylko u mnie tak, ale gdy kończę dyskusję z Sir Roderickiem i przychodzi do walki dzieje się coś takiego jak na dołączonym screenie i nic się nie da zrobić. Czy wiadomo wam coś na ten temat?

20070311114009

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 11.03.2007 o 11:40, Daerdin napisał:

Przepraszam, że dwa po kolei ale znalazłem dosyć denerwującego buga. Nie wiem czy to tylko
u mnie tak, ale gdy kończę dyskusję z Sir Roderickiem i przychodzi do walki dzieje się coś
takiego jak na dołączonym screenie i nic się nie da zrobić. Czy wiadomo wam coś na ten temat?



Miałem to samo
Załadowałem ostatniego save''a i jeszcze raz poszedłem z nim walczyć i było dobrze
innego sposobu nie znam ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować