Zaloguj się, aby obserwować  
Hekt-X

Prince of Persia 3: The Two Thrones

1776 postów w tym temacie

Dnia 01.10.2006 o 17:26, Mroku21 napisał:

Musisz cały czas atakować gościa z mieczem , w ten spoób sprowokujesz tego z toporem do ataku,
jeśli uda ci sie zrobic unik topór wbije się w glebe i bedziesz miał chwile na atak.Po paru
takich akcjach bedziesz mógł zrobic speed killa i tak do skutku ;].


Wielkie dzięki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2006 o 17:22, Full Wypas napisał:

Próbuję go sprowokować, by skoczył i wbił topór w ziemię i nic, tylko do mnie podchodzi, help!


Musisz atakowac tego drugiego. Wtedy ten z toporem bedzie chcial zaatakowac cie z tylu i wtedy robisz unik. On wbija topor w ziemie, a Ty go atakujesz. Za drugim razem bedziesz mial okazje uzyc speed kill''a. Potem musisz powtorzyc calosc raz jeszcze.

Dnia 01.10.2006 o 17:22, Full Wypas napisał:

Znasz może kody do tej gierki? Można by się było pobawić :D


Kody dla cieniasow! ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2006 o 17:30, Wiadroman napisał:

> Próbuję go sprowokować, by skoczył i wbił topór w ziemię i nic, tylko do mnie podchodzi,
help!

Musisz atakowac tego drugiego. Wtedy ten z toporem bedzie chcial zaatakowac cie z tylu i wtedy
robisz unik. On wbija topor w ziemie, a Ty go atakujesz. Za drugim razem bedziesz mial okazje
uzyc speed kill''a. Potem musisz powtorzyc calosc raz jeszcze.

> Znasz może kody do tej gierki? Można by się było pobawić :D

Kody dla cieniasow! ;D


Tobie też wielkie dzięki, a kody nie są dla cieniasów, zależy jakie. Np. jeśli chcesz się pobawić to jest ok, a jeśli przechodzisz całą kampanię z kodami to wtedy jesteś cieniasem, ale to już off top, jeszcze raz wielkie dzięki.

Dnia 01.10.2006 o 17:30, Wiadroman napisał:


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem jak gram to jak sejwóje to czasami mi sie gra wyłącza:
1. Czy ktos miał taki sam problem??
2. Czy ktoś może mi doradzić
MAM ORYGINAŁA ( to tak jakby sie ktoś czepiał;):)xD)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

osobiście nie grałem, ale słyszałem od znajomego, że fabuła została straszliwie spłycona w stosunku do WarrWith. nie ma już zabaw z czasem i ucieczki przed własnym przeznaczeniem (''you cannot change your fate, Prince. no matter what you do, you still fail - just, as i have tried and just, as i have failed...'') a to przecież, oprócz głównego bohatera (co widział i przeżył za dużo jak na jednego czlowieka) było najlepsze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.10.2006 o 21:00, darth 16 napisał:

Mam problem jak gram to jak sejwóje to czasami mi sie gra wyłącza:
1. Czy ktos miał taki sam problem??

Ja miałem... Początowo myślałem, że to przez kartę graficzną, ale okazało się, że ja zwyczajnie mam rozwalony procesor, bo coś takiego robiło mi się w każdej nowej grze (nawet Frater)... :(

Dnia 03.10.2006 o 21:00, darth 16 napisał:

2. Czy ktoś może mi doradzić

Ja sam nie wiem co może tego przyczyną... :(, ale to co wiem już napisałem...

Dnia 03.10.2006 o 21:00, darth 16 napisał:

MAM ORYGINAŁA ( to tak jakby sie ktoś czepiał;):)xD)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.10.2006 o 21:06, Azrathel napisał:

osobiście nie grałem, ale słyszałem od znajomego, że fabuła została straszliwie spłycona w
stosunku do WarrWith. nie ma już zabaw z czasem i ucieczki przed własnym przeznaczeniem (''you
cannot change your fate, Prince. no matter what you do, you still fail - just, as i have tried
and just, as i have failed...'') a to przecież, oprócz głównego bohatera (co widział i przeżył
za dużo jak na jednego czlowieka) było najlepsze...


W takim razie historia w Piaskach też była płytka i kiepska, bo T2T to zwyczajnie alternatywna wersja tego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

może masz rację. piasków nie przeszedłem (utknąłem mniej więcej na 40%) poza tym niezby mi podchodził klimat Piasków. o wiele bardzoiej podobał mi sie Książe Posępnego Oblicza, uciekający przed potężnym Dahaką niż cukierkowaty chłoptaś z Piasków.
ale to oczywiście tylko moje zdanie - i nie mam ochoty na kłótnie - to przecież sprawa gustu, nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ufff w końcu, po 3 tygodniach mam kompa .... i co mnie zaciekawiło. Na gram pojawił się news o wycieku z Ubi, widziałem te screeny (chodzi mi głownie o PoP4) i concept arty są całkiem całkiem. Nawet jeżeli ktoś se robi jaja, to są to całkiem profesjonalne jaja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2006 o 18:34, darth 16 napisał:

mam problem z przejściem gry!!!
jestem przy takim wielkim 1 bossie
dark prince mówi że mam go po oczach atakować
jak wspiąć sie na jego łeb?>??


Trzeba wdrapać się na szczyt aren( możliwe jest to przez dwa miejsca na arenie, po przeciwnych stronach). Jak już będziesz na takiej platformie to wejdź na wystającą z niej belkę i aktywuj speed kill. Naciskaj przycisk ataku tylko wtedy, gdy sztylet zaświeci się na niebiesko, gdyż jest to speed kill kilku etapowy. Jeżeli między speed killami naciszniesz w złym momencie przycisk ataku, to Glompa zrzuci cię z siebie. Gdy już para oczu zostanie wykłuta, to tnij ślepego olbrzyma od tyłu, po nogach. Kiedy opadnie na kolana dobij uaktywnij speed kill i dobij go.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2006 o 18:45, darth 16 napisał:

dzięki za pomoc!!!
Jutro sprubuje!!
A możesz mi powiedzieć bo mnie to ciekawi kto zabił strzałami potwora który miał zabić princa?????


Może się zdziwisz, a może nie. To była Farah (ta z pierwszej części)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2006 o 18:48, kamceg napisał:

> dzięki za pomoc!!!
> Jutro sprubuje!!
> A możesz mi powiedzieć bo mnie to ciekawi kto zabił strzałami potwora który miał zabić
princa?????

Może się zdziwisz, a może nie. To była Farah (ta z pierwszej części)

Ta Farash ?! Ja osobiście jej nie lubie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2006 o 18:41, kamceg napisał:

Trzeba wdrapać się na szczyt aren( możliwe jest to przez dwa miejsca na arenie, po przeciwnych
stronach). Jak już będziesz na takiej platformie to wejdź na wystającą z niej belkę i aktywuj
speed kill. Naciskaj przycisk ataku tylko wtedy, gdy sztylet zaświeci się na niebiesko, gdyż
jest to speed kill kilku etapowy. Jeżeli między speed killami naciszniesz w złym momencie przycisk
ataku, to Glompa zrzuci cię z siebie. Gdy już para oczu zostanie wykłuta, to tnij ślepego olbrzyma
od tyłu, po nogach. Kiedy opadnie na kolana dobij uaktywnij speed kill i dobij go.


Dzięki!!
Własie przeszedłem fajnie sie walczyło ze ślepcem ale troche dziwne że gra się zapisała bez fontanny
trzeba szybko po wczytaniu garć bo darkiem jesteś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2006 o 15:53, darth 16 napisał:

> Trzeba wdrapać się na szczyt aren( możliwe jest to przez dwa miejsca na arenie, po przeciwnych

> stronach). Jak już będziesz na takiej platformie to wejdź na wystającą z niej belkę i
aktywuj
> speed kill. Naciskaj przycisk ataku tylko wtedy, gdy sztylet zaświeci się na niebiesko,
gdyż
> jest to speed kill kilku etapowy. Jeżeli między speed killami naciszniesz w złym momencie
przycisk
> ataku, to Glompa zrzuci cię z siebie. Gdy już para oczu zostanie wykłuta, to tnij ślepego
olbrzyma
> od tyłu, po nogach. Kiedy opadnie na kolana dobij uaktywnij speed kill i dobij go.

Dzięki!!
Własie przeszedłem fajnie sie walczyło ze ślepcem ale troche dziwne że gra się zapisała bez
fontanny
trzeba szybko po wczytaniu garć bo darkiem jesteś


Jak będziesz miał z czymś w przyszłości kłopot to pisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować