Zaloguj się, aby obserwować  
Hekt-X

Prince of Persia 3: The Two Thrones

1776 postów w tym temacie

Dnia 12.07.2006 o 16:48, Hopeless napisał:

StarForce mocno ingeruje i szpieguje, ale, jeśli jesteś uczciwym nabywcą, to przecież nie powinien
ci przeszkadzać, prawda?


tak ale chodzi ze jest on bardzo awaryjny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2006 o 14:45, DoomnY napisał:

Jest planowana dalsza kontynuacja PoP?

Na razie nie, a ja mam nadzieję że nie zrobią dalszych części, bo już skończone są wszystkie wątki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2006 o 14:27, smigolx napisał:

zdłukę się z gigantem i niewiem jak go zranic jak już się na niego żuce to co mam wciskać(
mówie o wersji ps2 )


no odpowiedzcie bo naraze nowe posty dochodzą a i już to się w oczy nie żuca sprawa ma się tak walczę z jakimś gigantem bez szczęki jest on na pudełku i jak mam go ubić skacze mu na głowę wciskam kwadrad wpijm miecz on mnie zucza mam coś nacisknąć niwiem co i potem tez chyba coś no powiedzicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podaje ci opis do wersi pecetowej więc zamiast przycisku e wciskasz ten którym włączasz na padzie time skill czy coś w tym stylu będziesz wiedział o co biega. No dobra Po obu stronach masz podesty. Wchodząc na niego poazuje ci się taka aureolka czy coś w tym stylu wciskamy e i jesteśmy na gościu. Potem jak princ wchodzi mu na barki to tak z 3-2 sekundy po wejściu zacznij trzymać e lub prawy przycisk myszki pokaże się na 1 sekunde świecący sztylet wciskamy atak i go dźgamy w łape. princ jak zaczyna mu wchodzić na głowe trzymamy prawy przycisk myszki zaczyna świecić sztylet i dźgamy go w oko. Teraz drugi podest Znowu przycisk E i łapiemy się sztyletem w ręke kolosa. On będzie cię musiał złapać pewnie widziałeś jak cię łapie i żuca tobą daleko. No to tak jak cię zaczyna łapać trzymamy prawy przycisk myszki i dźgamy go w łape on wyżuca princa do gury a ten łapie się maski i dźgamy go w oko. (WARZNE) Pewnie widziałeś jak jesteś na barkach to princ podnosi nuż . a jak jesteś z drugiej strony i kolos cię łapie terz podnosi nuż do gury . to właśnie tak przed tymi 2 ruchami wciska się e lub prawy przycisk myszki.

Gdy już go oślepisz walisz go od tyłu po nogach on w pewnym momęcie stanie na jedną noge i musisz go w nią walnąć i wchodzisz na niego i tu będzie znowu E lub prqwy przycisk myszki który będziesz musiał trzymać cały czas bo będzie coś koło 5-7 ataków sztyletem

sciągnij sobie filmik z tym olbrzymem nie jest zbyt długi al masz pokazane kiedy mniejwięcej się go atakuje ten filmik mi pomugł go przejść jak załatwisz 1 oko drugie pujdzie jak spłatak. Walka z nim jest pod koniec filmiku lub od środka. http://media.ps2.ign.com/media/736/736164/vids_2.html

Pewnie narobiłem dużo błędów ortograficznych ale sprawdzać mi się nie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2006 o 10:30, Renchar napisał:

Podaje ci opis do wersi pecetowej więc zamiast przycisku e wciskasz ten którym włączasz na
padzie time skill czy coś w tym stylu będziesz wiedział o co biega. No dobra Po obu stronach
masz podesty. Wchodząc na niego poazuje ci się taka aureolka czy coś w tym stylu wciskamy e
i jesteśmy na gościu. Potem jak princ wchodzi mu na barki to tak z 3-2 sekundy po wejściu zacznij
trzymać e lub prawy przycisk myszki pokaże się na 1 sekunde świecący sztylet wciskamy atak
i go dźgamy w łape. princ jak zaczyna mu wchodzić na głowe trzymamy prawy przycisk myszki zaczyna
świecić sztylet i dźgamy go w oko. Teraz drugi podest Znowu przycisk E i łapiemy się sztyletem
w ręke kolosa. On będzie cię musiał złapać pewnie widziałeś jak cię łapie i żuca tobą daleko.
No to tak jak cię zaczyna łapać trzymamy prawy przycisk myszki i dźgamy go w łape on wyżuca
princa do gury a ten łapie się maski i dźgamy go w oko. (WARZNE) Pewnie widziałeś jak jesteś
na barkach to princ podnosi nuż . a jak jesteś z drugiej strony i kolos cię łapie terz podnosi
nuż do gury . to właśnie tak przed tymi 2 ruchami wciska się e lub prawy przycisk myszki.

Gdy już go oślepisz walisz go od tyłu po nogach on w pewnym momęcie stanie na jedną noge i
musisz go w nią walnąć i wchodzisz na niego i tu będzie znowu E lub prqwy przycisk myszki który
będziesz musiał trzymać cały czas bo będzie coś koło 5-7 ataków sztyletem

sciągnij sobie filmik z tym olbrzymem nie jest zbyt długi al masz pokazane kiedy mniejwięcej
się go atakuje ten filmik mi pomugł go przejść jak załatwisz 1 oko drugie pujdzie jak spłatak.
Walka z nim jest pod koniec filmiku lub od środka. http://media.ps2.ign.com/media/736/736164/vids_2.html


Pewnie narobiłem dużo błędów ortograficznych ale sprawdzać mi się nie chce.


wielkie dzięk doceniam to i że się nameczyłeś ale w wersji na ps2 jest inaczej bo nie zakażdym razem trzebać naciskac e a playu trójkąt trzeba go przytrzymac i dopiero w jak się zrobi taki czrnobiały ekran to nacisknąć []

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta gra jest genialna! Mam tendencję do przechodzenia gier wielokrotnie,w ten sposób odkrywam nowe rzeczy i... zakończenia. Jak zwykle w Prince''ach to drugie (dostępne po zdobyciu wszystkich life upgrades) jest o wiele, wiele lepsze od zwykłego! POLECAM, walka z ojc... eee... z faciem jest świetna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2006 o 18:01, Noxbi napisał:

Ta gra jest genialna! Mam tendencję do przechodzenia gier wielokrotnie,w ten sposób odkrywam
nowe rzeczy i... zakończenia. Jak zwykle w Prince''ach to drugie (dostępne po zdobyciu wszystkich
life upgrades) jest o wiele, wiele lepsze od zwykłego! POLECAM, walka z ojc... eee... z faciem
jest świetna!

A ja zdobyłem wszystkie life upgrades i nic nie było!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam!
Jak to jest z tym alternatywnym zakończeniem?? Ja znalazłem wszystkie life upgrades, jednak na końcu i tak miałem potyczkę z wezyrem. Czy po pokonaniu wezyra walczy się z ojcem?? Może ktoś to mi rozjaśnić... Przeczytałem tu na forum, że zebranie wszystkich life upgradów pozwala odblokować alernatywne zakończenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

\...\

Wezyra nie udało mi się pokonać, ale z ojcem raczej nie będzie walki. Prince zabił swojego ojca, przemienionego w piaskowego demona, w Piaskach Czasu ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Woho widze że juz tu niezłe bajki lecą więc muszę wkroczyć ;]
1. W T2T jest tylko JEDNO zakończenie , ostatnia część więc i zakończenie jedno (tak powiedzieli twórcy)
2. Nie walczymy z ojcem Princa bo <spojler> zginął w nieznanych okolicznościach
3. Zapomnijcie o tym co stało się w SoT i WW , Prince manipulując czasem sprawił że tych historii nigy nie było
4.Zacznijcie używać imienia Zurwan, wezyr był tylko na początku (dla leniwych sprawdzcie kim jest zurwan w wikipedii ;] )
5. LU poza bonusem do życia nic nie dają, jednak można się pokusić o ich NIE ZBIERANIE. Gra na hardzie staje się wtedy trochę ciekawsza, a zwłaszcza momenty gdy gramy DP i wokoło nigdzie nie ma piasku ;]
6. Podobno ma wyjść PoP4 ALE
-> nie wiadomo kiedy
-> nie będzie piasków czasu
-> a tym co mówią że historia się zakończyła ... przecież Prince nie został Królem ... ba, nie powinien nim zostać on, tylko jego starszy brat ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1 # Ojciec prince''a został zabity przez księcia w piaskach czasu.
2 # Będzie nowy PoP, ale nie wiadomo, czy to nowa część czy odświerzona poprzednia część. Platforma ? Wii .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2006 o 18:12, WorldWar3PL napisał:

1 # Ojciec prince''a został zabity przez księcia w piaskach czasu.
2 # Będzie nowy PoP, ale nie wiadomo, czy to nowa część czy odświerzona poprzednia część. Platforma
? Wii .


Czytaj ze zrozumieniem ... i patrz punkt trzeci, grałeś wogóle w T2T ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować