Zaloguj się, aby obserwować  
Hekt-X

Prince of Persia 3: The Two Thrones

1776 postów w tym temacie

mam pytanie:
zamowilem sobie PoP the two thrones i chcialbym wiedziec czy gra bedzie mi z karta graficzna ATI Radeon 9550 256MB i 512 RAM optymalnie chodzila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2006 o 16:28, Mr.Boom napisał:

mam pytanie:
zamowilem sobie PoP the two thrones i chcialbym wiedziec czy gra bedzie mi z karta graficzna
ATI Radeon 9550 256MB i 512 RAM optymalnie chodzila.


raczej tak ...
mi na 128 Mb chodzi plynnie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy Wy rowniez odniesliscie wrazenie, ze ta gra nie byla testowana? Przeciez bugi spotyka sie tu an kazdym kroku! Sand Wraith wspomnial mi niedawno o 7 Sand Tanku, mi sie zdarzylo juz 2 razy miec nieskonczonosc piaskow, bo wciaz sie odnawialy, a to tylko to, co mi sie w tym momencie przypomina. Do tego dochodzi to, ze Ksiaze w filmikach ma mniejsza "strefe zakazenia" pisakami, niz normalnie w grze. Do tego dziwne niedorobki graficzne (jak np. przenikajacy dodatkowy miecz przyczepiony do pasa przez reke ksiecia) i gra sprawia wrazenie naprawde niedorobionej... No, ale i tak jest MIAZGA! xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2006 o 19:17, Wiadroman napisał:

Czy Wy rowniez odniesliscie wrazenie, ze ta gra nie byla testowana? Przeciez bugi spotyka sie
tu an kazdym kroku! Sand Wraith wspomnial mi niedawno o 7 Sand Tanku, mi sie zdarzylo juz 2
razy miec nieskonczonosc piaskow, bo wciaz sie odnawialy, a to tylko to, co mi sie w tym momencie
przypomina. Do tego dochodzi to, ze Ksiaze w filmikach ma mniejsza "strefe zakazenia" pisakami,
niz normalnie w grze. Do tego dziwne niedorobki graficzne (jak np. przenikajacy dodatkowy miecz
przyczepiony do pasa przez reke ksiecia) i gra sprawia wrazenie naprawde niedorobionej... No,
ale i tak jest MIAZGA! xD


z tym odnawianiem to nie do końca bug. Jak masz miecz tego od portalu to się odnawia piasek, a sztylet od niewidzialnych jest niezniszczalny ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2006 o 20:00, Sand Wraith napisał:

z tym odnawianiem to nie do końca bug. Jak masz miecz tego od portalu to się odnawia piasek,
a sztylet od niewidzialnych jest niezniszczalny ...


AAaaa! To wiele wyjasnia! Szkoda, ze dowiaduje sie dopiero teraz, kiedy jzu znalazlem ten swiecacy miecz Ksiacia starego. ;) Ta wiedza jednak przyda sie przy kolejnym przechodzeniu gry. Dzieki.

BTW. Czy jesli wlasnie pzred chwila znalazlem ten miecz jestem daleko od konca gry? Tylko prosze bez spoilerow!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam problem z grą, w czasie uruchomienia gry wyskakuje błąd "Wystąpił problem z aplikacją Prince of Persia The Two Thrones i zostanie ona zamknięta. Przepraszamy za kłopoty. I nie wiem co mam robić. Konfiguracja mojego kompa:
Intel Pentium IV 3,0Ghz
1024 MB RAM
Geforce FX 5500 128 MB

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

AAAAARRRRRGHHHHHH! Wlasnie skasowaly mi sie wszystkie save''y i w ogole caly profil... ;( A wlasnie podchodzilem kolejny raz do walki z wezyrem... Chyba zaraz bede plakal... Prosze! Powiedzcie, ze macie tego save''a! Bylbym bardzo wdzieczny, gdyby ktos mi go wyslal na maila koxiash@o2.pl ! Wielkie, wielkie, wielkie dzieki!

PS. Najlepiej, zeby prince mial jak najwieksza ilosc zycia, no ale nie beded stawiam warunkow, to aj ejstem potzrebujacy. Bede wdzieczny za wszystko. Jeszcze raz dzieki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2006 o 15:45, Wiadroman napisał:

AAAAARRRRRGHHHHHH! Wlasnie skasowaly mi sie wszystkie save''y i w ogole caly profil... ;( A
wlasnie podchodzilem kolejny raz do walki z wezyrem... Chyba zaraz bede plakal... Prosze! Powiedzcie,
ze macie tego save''a! Bylbym bardzo wdzieczny, gdyby ktos mi go wyslal na maila koxiash@o2.pl
! Wielkie, wielkie, wielkie dzieki!

PS. Najlepiej, zeby prince mial jak najwieksza ilosc zycia, no ale nie beded stawiam warunkow,
to aj ejstem potzrebujacy. Bede wdzieczny za wszystko. Jeszcze raz dzieki!


Chcesz na easy, normal czy hard?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2006 o 13:51, Wiadroman napisał:

> Chcesz na easy, normal czy hard?

Wysłane na podanego maila, ostatnia walka jest frustrująca, ale się nie poddawaj za pierwszym razem ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2006 o 14:33, Sand Wraith napisał:

> > Chcesz na easy, normal czy hard?
Wysłane na podanego maila, ostatnia walka jest frustrująca, ale się nie poddawaj za pierwszym
razem ;]


ja wygralem z weziem za 5 podejsciem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy to kwestia wprawy, ale... Ja z Wazyrem (albo zurwanem ^_^)... Wygrałem za drugim podejściem (na Normalu)... Za pierwszym razem zawiesił mi się komputer przez przepych (?) graficzny (jak ustawiłem na średnie detale chodziło dobrze)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2006 o 17:13, Noxbi napisał:

Nie wiem czy to kwestia wprawy, ale... Ja z Wazyrem (albo zurwanem ^_^)... Wygrałem za drugim
podejściem (na Normalu)... Za pierwszym razem zawiesił mi się komputer przez przepych (?) graficzny
(jak ustawiłem na średnie detale chodziło dobrze)...


ja bym wygral tez za 2, ale wszysto przez ta kamere...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

PANOWIE CUD W RZESZOWIE (ale rym :p)... Za pierwszym razem... (zaraz po premierze pop t2t) filmiki w grze sei niemilosiernie scinaly... a terazx pieknie plynnie chodza :D juupi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.09.2006 o 19:54, syriusz.b napisał:

PANOWIE CUD W RZESZOWIE (ale rym :p)... Za pierwszym razem... (zaraz po premierze pop t2t)
filmiki w grze sei niemilosiernie scinaly... a terazx pieknie plynnie chodza :D juupi :D

Rzeszów? To tam gdzie net jest za darmo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.09.2006 o 20:12, Sand Wraith napisał:

> PANOWIE CUD W RZESZOWIE (ale rym :p)... Za pierwszym razem... (zaraz po premierze pop
t2t)
> filmiki w grze sei niemilosiernie scinaly... a terazx pieknie plynnie chodza :D juupi
:D
Rzeszów? To tam gdzie net jest za darmo?


tak ... tylko mi brakuje jakis 100m do anteny darmowej :p ... bo to na szkolach i policji itp ... na budynkach panstwowych anteny sa ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem wersję Dwóch Tronów na PlayStation Portable... WW i T2T na na PSP są, a Piasków jak nie było, tak nie ma... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na Wii już dawno był zapowiedziany nowy Princ ale jak zrobią na kompa to żeby nie blakły tekstóry bo na konsolach princ wygląda wyczesanie a na kompie były problemy z tekstórkami i czasami filmy się wieszały no niech się przyłożą do roboty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować