Zaloguj się, aby obserwować  
Hekt-X

Prince of Persia 3: The Two Thrones

1776 postów w tym temacie

/.../

Kurcze, zapomniałem całkowicie o tym, że Prince cofnął czas w Piaskach i to co się wtedy wydażyło, tak naprawdę się nie wydażyło.
Ale ojciec Księcia, tak czy tak nie żyje ...

Fajnie byłoby gdyby, Ubisoft zrobił kolejną grę z serii PoP, a jeśli miało by nie być piasków już, to ciekawe co by nowego wymyślili. Ja bym wolał jednak taką opcję, że Prince, potrafiłby kontrolować czas, sam z siebie ... że niby te piaski są w nim, a on potrafi je kontrolować, czy coś wtym stylu ...
Mi się wydaje, że w (tak naprawdę) ostatniej części można by uśmiercić Księcia ... a co tam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2006 o 18:01, Sand Wraith napisał:

Woho widze że juz tu niezłe bajki lecą więc muszę wkroczyć ;]
1. W T2T jest tylko JEDNO zakończenie , ostatnia część więc i zakończenie jedno (tak powiedzieli
twórcy)

Nigdy nie słyszałem by twórcy tak mówili...

Dnia 08.08.2006 o 18:01, Sand Wraith napisał:

2. Nie walczymy z ojcem Princa bo <spojler> zginął w nieznanych okolicznościach

Skąd wiesz... Kiedy Książe zobaczył jego ciało, zwyciężył na mrocznym...

Dnia 08.08.2006 o 18:01, Sand Wraith napisał:

3. Zapomnijcie o tym co stało się w SoT i WW , Prince manipulując czasem sprawił że tych historii
nigy nie było

Racja...

Dnia 08.08.2006 o 18:01, Sand Wraith napisał:

4.Zacznijcie używać imienia Zurwan, wezyr był tylko na początku (dla leniwych sprawdzcie kim
jest zurwan w wikipedii ;] )

Książe mówił na niego Weryz...

Dnia 08.08.2006 o 18:01, Sand Wraith napisał:

5. LU poza bonusem do życia nic nie dają, jednak można się pokusić o ich NIE ZBIERANIE. Gra
na hardzie staje się wtedy trochę ciekawsza, a zwłaszcza momenty gdy gramy DP i wokoło nigdzie
nie ma piasku ;]

Aby zobaczyć dodatkowe zakończenie należy poza zebraniem wszystkich LU, wykonać określoną czynność...

Dnia 08.08.2006 o 18:01, Sand Wraith napisał:

6. Podobno ma wyjść PoP4 ALE
-> nie wiadomo kiedy
-> nie będzie piasków czasu
-> a tym co mówią że historia się zakończyła ... przecież Prince nie został Królem ... ba,
nie powinien nim zostać on, tylko jego starszy brat ...


Ja z tego co wiem, to aktualni twórcy PoPa pracują teraz nad Assassin''s Creed...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2006 o 21:16, Noxbi napisał:

1. W T2T jest tylko JEDNO zakończenie , ostatnia część więc i zakończenie jedno (tak powiedzieli
twórcy)

>Nigdy nie słyszałem by twórcy tak mówili...

Poczytaj oficjalne forum Ubi

Dnia 08.08.2006 o 21:16, Noxbi napisał:

2. Nie walczymy z ojcem Princa bo <spojler> zginął w nieznanych okolicznościach

>Skąd wiesz... Kiedy Książe zobaczył jego ciało, zwyciężył na mrocznym...

Skoro widzimy jego ciało to chyba jasne że zginął ;]

>Aby zobaczyć dodatkowe zakończenie należy poza zebraniem wszystkich LU, wykonać określoną czynność...

Ciekawe jaką? Skoro sami twórcy na konferencji prasowej mówili że NIE MA alternatynego zakończnia w T2T, czyba że wiesz o czymś o czym nie wiedzą sami twórcy gry ;]

Dnia 08.08.2006 o 21:16, Noxbi napisał:

4.Zacznijcie używać imienia Zurwan, wezyr był tylko na początku (dla leniwych sprawdzcie kim
jest zurwan w wikipedii ;] )

>Książe mówił na niego Weryz...

Nawet Książe się myli, tak naprawdę Wezyrem jest do uwolnienia piasków czasu, później staje się Zurwanem (fajna gierka słowna ;] ), posłuchaj co mówi Farah przed ostatnią walką. Dla leniwych, Zurwan to jakiś perski bóg ... Druga sprawa, jeżeli ktoś używa Zurwana to nie robi spojlerów

Dnia 08.08.2006 o 21:16, Noxbi napisał:

6. Podobno ma wyjść PoP4 ALE
-> nie wiadomo kiedy
-> nie będzie piasków czasu
-> a tym co mówią że historia się zakończyła ... przecież Prince nie został Królem ... ba,
nie powinien nim zostać on, tylko jego starszy brat ...

>Ja z tego co wiem, to aktualni twórcy PoPa pracują teraz nad Assassin''s Creed...

I nie neguje tego, ba nawet nie wiem czym się aktualnie zajmują. Jedyne co zapowiedzieli twórcy PoPa, to to, iż jeżeli wyjdzie to nie będzi w nim piasków czasu, ten rozdział prince ma już za sobą ...


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od tej pory przestaje uważać CD-Action za źródło wiarygodnych i sprawdzonych informacji... Kto czytał, ten wie o co mi chodzi...
Dzięki Sand Wraith... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2006 o 15:46, sabinaZ napisał:

Od tej pory przestaje uważać CD-Action za źródło wiarygodnych i sprawdzonych informacji...
Kto czytał, ten wie o co mi chodzi...
Dzięki Sand Wraith... :)


Heh i do CD-Action mam największy ból, bo takiego spojlera jakiego tam machneli to bym im w życiu nie wybaczył (ale na szczęście przeszedłem grę zanim wyszła recenzja ;D ).
Co do Wezyra, jego przemiana jest czyms na kształt Sand Wraitha z WW, niby Prince, ale już nim nie jest (dzięki temu mógł ponownie cofnąć się w czasie ..) tylko że jest to jeszce bardziej posunięte. W końcu Zurwan to bóg ...

Waldi112 => NIE MA alternatywnego zakończenia, jedyna rzecz extra to ostatni etap, miał być filmik, ale na prośbę graczy zrobiono inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurcze co ja tu za bzdury słysze inni inne zakończenie drudzy że walka ze swoim ojcem który w czasie gry był pokazany że umarł a tu nagle odżywa czy co. Teraz musze go znowu instalować i szukać wszystkich fontann by zobaczyć czy coś takiego jak ostatni etap istnieje mi się wydawało że ostatnią misją jest walka z mrocznym księciem a raczej olewanie go i chodzenie po przezroczystych scianach aż do sali z dwoma tronami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2006 o 16:45, Renchar napisał:

Kurcze co ja tu za bzdury słysze inni inne zakończenie drudzy że walka ze swoim ojcem który
w czasie gry był pokazany że umarł a tu nagle odżywa czy co. Teraz musze go znowu instalować
i szukać wszystkich fontann by zobaczyć czy coś takiego jak ostatni etap istnieje mi się wydawało
że ostatnią misją jest walka z mrocznym księciem a raczej olewanie go i chodzenie po przezroczystych
scianach aż do sali z dwoma tronami.

I masz rację ... ale gre i tak warto przejść jeszcze raz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To nie jest związane z Prince of persią ale da się gdzieś zobaczyć swoje wszystkie wypowiedzi bo pare dni temu był pewien wątek że Wii jest nextgenem ale jaki bym tytuł wpisał o konsoli to niemoge znależć tamtego wątku. Może ktoś zwas tam pisał i poda mi adres albo nazwe tytułu bo chćiałem doczytać dalsze wypowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2006 o 15:03, Renchar napisał:

To nie jest związane z Prince of persią ale da się gdzieś zobaczyć swoje wszystkie wypowiedzi
bo pare dni temu był pewien wątek że Wii jest nextgenem ale jaki bym tytuł wpisał o konsoli
to niemoge znależć tamtego wątku. Może ktoś zwas tam pisał i poda mi adres albo nazwe tytułu
bo chćiałem doczytać dalsze wypowiedzi.

Spróbuj poszukac w statystykach, a jeżeli słowo kluczowe (wii) nie pasi to spróbuj PLAYSTATION 3 (heh) lub xbox360, gdzie jedna konsola się pojawia, tam zazwyczaj jest i reszta :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2006 o 13:44, DoomnY napisał:

Chcesz mieć wersję kinową gry (fu Cenega)? Podmień w katalogu Sound pliki na te z wersji angielskiej.
To samo dla katalogu Video. Miłej gry! Podobnie dla Prince of Persia: Sands of Time.


Ja uważam, że Aktorzy nawet nie źle się spisali... Oczywiście w Piaskach Casu byli denni, ale T2T w sam raz... Jedyne co mnie zdenerwowało w Dwóch Tronach to to, że Cenega nie przetłumaczyła Creditsów i mój kolega ciągle upiera się, że to Yuri Lowenhall mówi tak płynnie po polsku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2006 o 13:51, Noxbi napisał:

> Chcesz mieć wersję kinową gry (fu Cenega)? Podmień w katalogu Sound pliki na te z wersji
angielskiej.
> To samo dla katalogu Video. Miłej gry! Podobnie dla Prince of Persia: Sands of Time.



Nie wiem bo nie grałem w werjsę polską ... ale jeżeli dla kogoś angielski to zakazany język i nic nie kuma o czym mówią Angole ... to musi kupić wersję angielską. Dialogów jest trochę i to one podobały mi się najbardziej w T2T ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2006 o 13:51, Noxbi napisał:

Yuri Lowenhall mówi tak płynnie po polsku...


Hehe dobre :D
Ale i tak jestem zwolennikiem oryginalnych dubbingów (poza małymi wyjątkami: BG i & II, P:T)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2006 o 13:51, Noxbi napisał:

> Chcesz mieć wersję kinową gry (fu Cenega)? Podmień w katalogu Sound pliki na te z wersji
angielskiej.
> To samo dla katalogu Video. Miłej gry! Podobnie dla Prince of Persia: Sands of Time.

Ja uważam, że Aktorzy nawet nie źle się spisali... Oczywiście w Piaskach Casu byli denni, ale
T2T w sam raz... Jedyne co mnie zdenerwowało w Dwóch Tronach to to, że Cenega nie przetłumaczyła
Creditsów i mój kolega ciągle upiera się, że to Yuri Lowenhall mówi tak płynnie po polsku...


jak to przeczytalem to odrazu mi sie poprawilo samopoczucie... moim zdaniem w SoT byl 100 razy lepszy dubbing niz w T2T ... w T2T ten dubbing, a szczegolnie ksiecia byl taki, jak by on czytal to co mial napisane wogule sie nie wczowal w postac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2006 o 13:51, Noxbi napisał:

> Chcesz mieć wersję kinową gry (fu Cenega)? Podmień w katalogu Sound pliki na te z wersji
angielskiej.
> To samo dla katalogu Video. Miłej gry! Podobnie dla Prince of Persia: Sands of Time.

Ja uważam, że Aktorzy nawet nie źle się spisali... Oczywiście w Piaskach Casu byli denni, ale
T2T w sam raz... Jedyne co mnie zdenerwowało w Dwóch Tronach to to, że Cenega nie przetłumaczyła
Creditsów i mój kolega ciągle upiera się, że to Yuri Lowenhall mówi tak płynnie po polsku...


co ty piszesz..w piaskach czasu byl super dubbing....
tylko nie wiem dlaczego na pudelku piaskow u mnie pisze polska wersja-napisy a jest pelny dubbing...to chyba przez to ze to jest w supper sellerze i pisze "nowa ulepszona polska edycja"
no nigdy nie wiedzialem tak dobrego dubbingu...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować