Zaloguj się, aby obserwować  
Kukowsky

Migem - Lud Cię potrzebuje! (Temat dla wszystkich chcących zapytać się o coś biednego kierownika działu gier PC)

850 postów w tym temacie

Temat ten powstał z wspólnej inicjatywy mieszkańców GramIRCa i jest on kierowany w stronę jedynego w swoim rodzaju kierownika działu gier PC, którego to nick dumnie na forum jaśnieje barwą niebieską, a brzmi on równie doskonale jak wygląda. Człowieka tego lękają się wszyscy - Ludzie biali, Indianie, Kowboje, a nawet Romowie. By nie owijać dłużej w bawełnę powiem, że ksywa tej osoby jest zawarta w pierwszym słowie tego tematu... Tak bójcie się... Tu chodzi o migema!

W miejscu tym każdy z użytkowników będzie mógł zadać pytanie (niekoniecznie będzie musiał otrzymać na nie odpowiedź :>) jednemu z Pasiastych Gnomów. (hmm ciekawe kto wymyślił to określenie)

Ostatnimi czasy namnożyło się trochę przecieków związanych z seriami gier CDP dlatego pierwsze pytania będą właśnie ich dotyczyły.

Chodzą słuchy, że do serii Extra Klasyka Next mają trafić dwa genialne tytuły, czyli Shogun: Total War oraz Medieval: Total War, a do Platynowej Kolekcji ma trafić kolejna część serii Total War- Rome, jednak przeglądając informacje o nowych rzutach nie widać tam tych gier. Tak, więc pierwsze pytanie brzmi:
- Kiedy te tytuły trafią do sprzedaży i czy w związku z tym jest przygotowany kolejny rzut nowych tytułów do serii wydawniczych CDP?

Dodatkowo dodam, że informacje na temat nowych tytułów Platynowej Kolekcji i Fajnej Ceny można znaleźć w poście Mistica. ( http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=8148&pid=49)

Chciałem też powiedzieć, że wygłodniali klienci z chęcią ujrzeliby na GramIRCu migema- tak można to potraktować jako zaproszenie.

P.S. Boogie- Teraz możesz zacząć mnie bronić. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hm...w takim razie ja pytam czy Micro Machines V4 będzie wkońcu wydane czy nie, bo na meila to jakoś nikt nie raczył mi odpowiedzieć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niektórzy :P (no dobra praktycznie wszyscy) pamiętają czasy, gdy Migem zamieszczał na forum swoje przecieki odpowiadał (czasami zagadkami) na pytania gramowiczów. Co tu duzo gadac brakuje nam tego, chętnie dowiedzielibyśmy się, cóz takiego planuje CDP właśnie z gram.pl lub forum, a nie ja teraz ze skanów reklam z czasopism komputerowych.
Informacje o reedycjach serii Total War wywołała spore poruszenie, dlatego też wielu jest ciekawych te te wybitne gry zawitają do swoich serii?? Inni zapewne beda mieli pytania, odnośnie innych gier z nadchodzącego rzutu. Ja chocby jestem ciekaw na jakim nosniku dostaniemy fable?? z tego co wiem, premierowa edycja była na 5 CD, czy tym razem dostaniemy DVD?? W Platynowej Kolekcji pojawiły tez się dodatki w postaci poradników, czy i tym razem zostana dodane, a może zostaniemy zaskoczeni czymś innym?
Pojawia sie tez nowe tytuły w Fajnej Cenie w tym wyczekiwany przeze mnie Fahrenheit, czy Dragonshard, tutaj równiez przydałyby się jakies małe przecieki odnosnie wydań tych gier.
Mam nadzieje że Migem się nad nami zlituje i odpowie na nasze pytania.

Zaznaczę może, by wystrzegac się tutaj spamu, chamstwa, bądź natrętnych pytań, na które odpowiedź juz mozna znaleźć w wątku. Za takie wykroczenia bedę karał ze szczególnym okrucieństwem :P

Ps. Kukowsky, myślę że obrona nie będzie potrzebna. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2007 o 14:46, boogie85 napisał:

Ja chocby jestem ciekaw na jakim nosniku dostaniemy fable?? z tego
co wiem, premierowa edycja była na 5 CD, czy tym razem dostaniemy DVD??


Na ulotce jest, że 5 CD, w wątku do którego link dodał Kukowsky pare postów później są zdjęcia nowych ofert z reklamówki.

Dnia 07.03.2007 o 14:46, boogie85 napisał:

Pojawia sie tez nowe tytuły w Fajnej Cenie w tym wyczekiwany przeze mnie Fahrenheit, czy Dragonshard,
tutaj równiez przydałyby się jakies małe przecieki odnosnie wydań tych gier.


Tu jedyne co obstawiam to to, że gra będzie spolszczona, ale na moje oko (znaczek PL jest na ulotce dosyc maly) beda to polonizacje kinowe. Ale raczej na Boxa nie ma co liczyc, bedzie tylko pudelko dvd jak zawsze :/

Dnia 07.03.2007 o 14:46, boogie85 napisał:

Mam nadzieje że Migem się nad nami zlituje i odpowie na nasze pytania.


No w końcu by się przydało, Extra Gra wogóle żyje, zmarła czy ją tam ciągle dobijają siekierą w firmie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm... Co do wypowiedzi Boogie85 to zgadzam się z nim ;-) Owe przecieki przydałyby się :P Sam mam wielką ochotę na Medievala :) Więc chciałbym wiedzieć, kiedy i CZY takowy tytuł trafi do EKN (Ekstra Klasyka Next) ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dodam może, że powstała tez idea zorganizowania czata z Panem Kierownikiem :P, o ile oczywiście się zgodzi i będzie chciał odpowiadać na nasze pytania na żywo. Termin oczywiście odpowiadający zainteresowanemu, zapewne da się dogadać :)

Wtedy, przeciekożercza tłuszcza, zaspokoi swój głód informacji, raz a dobrze i da zapracowanemu Migemowi spokój, przynajmniej na jakis czas :P

Pozostaje Nam tylko czekać na odzew, tytułowego bohatera xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Czytałem wywiad z Migemem, bardzo mi się spodobał ^.^ Miałem też okazję zobaczyć jak pracuje, możecie mi wierzyć, że nos to cały czas na monitor jest skierowany ^^, nawet nie ma czasu przywitać się z Trafionymi RozGRAMionymi ;)

A więc drogi migemie, mam bardzo ważne pytanka, otóż czy na pudełku gry The Settlers II 10-lecie i w przyszłości [The Settlers II 10-lecie Wikingowie - dodatek ukaże się niedługo :)] dało by się napisać adres Polskiego Oficjalnego Serwisu http://settlers.gram.pl? :) Myślę, że wielu klientów chętnie by skorzystało z naszej pomocy jak i by nawet weszli na stronę między innymi po to, czy naprawdę warto taką grę zakupić :)

W przyszłości będę miał też trochę pytań dotyczących polskiego wydania Settlers VI, ale to już poklikamy przez e-maila prawda? ;]

Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

, a do Platynowej Kolekcji ma trafić kolejna część serii

Dnia 07.03.2007 o 14:19, Kukowsky napisał:

Total War- Rome, jednak przeglądając informacje o nowych rzutach nie widać tam tych gier. Tak,
więc pierwsze pytanie brzmi:
- Kiedy te tytuły trafią do sprzedaży i czy w związku z tym jest przygotowany kolejny rzut
nowych tytułów do serii wydawniczych CDP?


wiesz na twoim miejscu nie robil bym sobie nadziej z romem on jest wydawany przez innego wydawce wiec szanse sa niestety nikle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2007 o 18:03, PapaJaguar napisał:

Migem nasz władco wróc do swego ludu :P


Oj odrazu władco:) ok to musze porozmwiać z Gram.pl na temat tego czatu chętnie odpowiem live na wasze pytanie..w miare wszytskie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A to będzie o jakieś ludzkiej godzinie? Bo 20 to by była chyba najlepsza, bo nawet o 18 nie wszyscy zdążą wrócić. Lepszy byłby plan zrobić to w dzień wolny, ale zakładam, że nie chce ci się wtedy zajmowac pracą w weekend.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdyby przecieki dotyczące Total War się potwierdziły, to migem dokonałby rzeczy niemożliwej - poprawił mi humor, który poprawy nie wymaga. migem plizzz powiedz, że to prawda;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Here he comes, to make up this day!

Migem na forum, sto lat ;) Na ten chat nie możemy się doczekać, więc wiesz, nie tylko z życiem ale i pozytywnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2007 o 14:19, Kukowsky napisał:

Temat ten powstał z wspólnej inicjatywy mieszkańców GramIRCa i jest on kierowany w stronę jedynego
w swoim rodzaju kierownika działu gier PC, którego to nick dumnie na forum jaśnieje barwą niebieską,
a brzmi on równie doskonale jak wygląda. Człowieka tego lękają się wszyscy - Ludzie biali,
Indianie, Kowboje, a nawet Romowie. By nie owijać dłużej w bawełnę powiem, że ksywa tej osoby
jest zawarta w pierwszym słowie tego tematu... Tak bójcie się... Tu chodzi o migema!

W miejscu tym każdy z użytkowników będzie mógł zadać pytanie (niekoniecznie będzie musiał otrzymać
na nie odpowiedź :>) jednemu z Pasiastych Gnomów. (hmm ciekawe kto wymyślił to określenie)

Ostatnimi czasy namnożyło się trochę przecieków związanych z seriami gier CDP dlatego pierwsze
pytania będą właśnie ich dotyczyły.

Chodzą słuchy, że do serii Extra Klasyka Next mają trafić dwa genialne tytuły, czyli Shogun:
Total War oraz Medieval: Total War, a do Platynowej Kolekcji ma trafić kolejna część serii
Total War- Rome, jednak przeglądając informacje o nowych rzutach nie widać tam tych gier. Tak,
więc pierwsze pytanie brzmi:
- Kiedy te tytuły trafią do sprzedaży i czy w związku z tym jest przygotowany kolejny rzut
nowych tytułów do serii wydawniczych CDP?

Dodatkowo dodam, że informacje na temat nowych tytułów Platynowej Kolekcji i Fajnej Ceny można
znaleźć w poście Mistica. ( http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=8148&pid=49)

Chciałem też powiedzieć, że wygłodniali klienci z chęcią ujrzeliby na GramIRCu migema- tak
można to potraktować jako zaproszenie.

P.S. Boogie- Teraz możesz zacząć mnie bronić. :P


Co do daty czatu słyszałem, że szykuja mi coś na 21.03 więc jak będzie ready to zapraszam ale ostrezgam że nerwowoy jestem ostatnio i na co bardziej złosliwe pytania mogę odpowiadać niecenzuralnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2007 o 17:41, Domon napisał:

Pytanie.
Czy błędzie jeszcze kiedys Baldur''s Gate 1,2 +dodatki?


Taka mam nadzieję. BG Saga podobnie jak IWD Saga i Torement mamy w planach, mamy gotowe praktycznie wszytsko do tcyh wydań czekamy tylkona zgodę Atari i innych spadkobioerców do praw na ten tytuł, praktycznie gry te mogę ukazać się każdego dnia, ale rónie dobrze możemy a nie czekać jeszcze miesiące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować