Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Titan Quest: Immortal Throne gotowy do wysyłki!

39 postów w tym temacie

Tylko niech nikt nie próbuje teraz zakupić Titan Quest za te 79,90. W kwietniu ta gra ma być w Fajnej Cenie za 49,99 (cena sugerowana) wiec przeplacicie 30zł. Lepiej poczekać ten jeden miesiac i kupic taniej niz potem marudzic ze sie przeplacilo :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo może czy będzie jakaś edycja srebrna/złota/platynowa, oferująca podstawkę z dodatkiem w okolicach 100zł?


Pozdrawiam,
KoZa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ooo! Świetnie, CD-Projekt wydaje kolejną grę? Może wreszcie TDU? Że co? Tą beznadzieję!? Dodatek do TQ!? Wii-tam! Poczekam na coś lepszego, bo na tą baaaaaaaaaardzo nudną grę, kasy nie zamierzam wydawać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Człowieku jak coś ci się nie podoba, to po co w ogóle wchodzisz w tego newsa! Niektóre gry mnie też nie interesują, ale nie pisze o nich głupich komentarzy! A co do gry: TQ bardzo mi się podobał, tak więc muszę zamówić. Wstyd się przyznać, ale zapomniałem o pre-orderze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2007 o 10:06, ibisz napisał:

Człowieku jak coś ci się nie podoba, to po co w ogóle wchodzisz w tego newsa! Niektóre gry
mnie też nie interesują, ale nie pisze o nich głupich komentarzy!


A co mnie to obchodzi, co, gdzie i jak robisz. To twoja sprawa. A moim konstytucyjnym prawem jest m.in. wolność słowa, więc MAM prawo publicznie wygłaszać swoje opinie na dowolne tematy, w tym miejscu także. Jeśli Ci to nie odpowiada, załóż partię, zgromadź bandę buraków, wygraj wybory i zmieniaj sobie konstytucję wedle własnego twierdzenia. To przynajmniej Polska będzie taka, jak sobie ją widzisz i żaden "debil" mego pokroju już się nie odezwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować