Zaloguj się, aby obserwować  
Blizzard_Beast

Wrestling - WWE, TNA, ROH, CZW i inne

1174 postów w tym temacie

Dnia 27.08.2009 o 18:46, abbott123 napisał:

Oglądam ostatnio wrestling na Eurosporcie. Jeżeli to naprawdę nie jest udawane, to ci
goście są prawdziwymi hardcorami. Co jak co ale sprawność fizyczną mają ogromną.


Na bank są sprawniejsi niż pan od wefu.. bierzmy takiego Morrisona.. widziałeś jakie on piruety robi w locie ?? albo jak kopie w szczęke ? lub też szpagat. trzeba też jeszcze wyróżnić tego w masce ale zapomniałem nicka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2009 o 20:21, Chester001 napisał:

Na bank są sprawniejsi niż pan od wefu.. bierzmy takiego Morrisona.. widziałeś jakie
on piruety robi w locie ??

No John jest świetnie wytrenowany i ostatnio zadziwia swoimi wyczynami.

Dnia 27.08.2009 o 20:21, Chester001 napisał:

albo jak kopie w szczęke ? lub też szpagat. trzeba też jeszcze
wyróżnić tego w masce ale zapomniałem nicka.

Pewnie chodzi Ci o Reya Misterio. Z wypowiedzi innych gramowiczów wiem, że kaleczy 619, ale jeszcze nie widziałem poprawnego 619.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.08.2009 o 20:27, SongoX napisał:

Pewnie chodzi Ci o Reya Misterio. Z wypowiedzi innych gramowiczów wiem, że kaleczy 619,
ale jeszcze nie widziałem poprawnego 619.


no tak Misterio : D kaleczy ? hmmmm ale wy macie kurna wymagania sami idzicie i walczcie kurde mol....

a bardzo nie lubie Wielkiego Kalego czy jak mu tam oraz jego konkurenta z piekła..(mefisto ?) też zapomniałem nazwy taki duzy i brzydki... co to za drewniak jest porusza się jak na szczudłach lepszy jest Big Show Johna Cene oglądałem w 12 rundach wpierw a potem wypatrzyłem go na wwe ale były jaja hehe .

POwiem wam tak ustawiane udawane ale wrażenie robi

I co mnie zastanawia dzieciaki na walkach (!)
ale są plusy tego zamiast bawic sie w nierealnych bohaterów typu Batman Spiderman mają takiego Triple H , bądz Cene.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2009 o 20:41, Chester001 napisał:

A sorki ale musze jeszcze napisać o Dolph Ziggler świetny koleś : D ma rewelacyjne Theme
i fajnie dość walczy jest ostry i ma to coś jako oczywiście wrestler.


No, jest świetny.

Spoiler

Miał okazję powalczyć o pas IC z Reyem i to dwa razy. Za pierwszym na Night of Champions miał wygrać pojedynek i wygrać pas, ale chwilę przed rozpoczęciem pojedynku zmieniono plany i 619 obronił pas. A na SummerSlam postanowiono, że Rey znów obroni pas.

Ten zawodnik jest przymierzany do przyszłych main eventerów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ziggler jest rzeczywiśnie dobry, ale mógłby zmienić nazwę swojego finishera na coś w stylu "Perfection". Dalej idąc ciekaw jestem jak Randy Orton wybrnie z kolejnej walki z Ceną. W końcu to "I quit" match, a wypadku pomocy dla Vipera traci automatycznie pas. Tym bardziej, że Legend Killer nie ma żadnego submission ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2009 o 20:26, dawidos160 napisał:

Rey Misterio. Ale to wszystko jest udawane. Połowa chwytów nic nie boli,druga połowa
na zasadzie użądlenia pszczoły i tylko niektóre chwyty bolą.

:) nawet taki lekki cios w szczękę powalił by mnie i wstałbym dopiero po kilku dniach niewiedząc co się stało, wszystkie ciosy bolą które stosują, jednak oni są wyćwiczeni i potrafią radzić sobie z bulem podobnie jak koleś co chodzi po szkle itp ich uderzenia są przemyślane oraz jak już mówiliście biorą jakieś srodki zmniejszające bnul po takim czymś adrenalina jest tak wysoka że nieczujesz tego co się z tobą dzieje... jednak ma to tragiczny skutek na zdrowiu więc niewiem czy oni są odważni czy szaleni żeby tracić zdrowie i życie dla kasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2009 o 00:48, Diverso napisał:

Ziggler jest rzeczywiśnie dobry, ale mógłby zmienić nazwę swojego finishera na coś w
stylu "Perfection". Dalej idąc ciekaw jestem jak Randy Orton wybrnie z kolejnej walki
z Ceną. W końcu to "I quit" match, a wypadku pomocy dla Vipera traci automatycznie pas.
Tym bardziej, że Legend Killer nie ma żadnego submission ;]


Morrison bije Zigglera na głowę. To jest nadzieja WWE na dalszy względny rozwój. Zobaczycie, niedługo będzie seria walk Morrison vs. CM Punk i The Undertaker vs. CM Punk...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2009 o 08:28, mariowsad napisał:

> /.../


Jasne... A ja skacze z samolotu bez spadochronu i ląduje telemarkiem. Wystarczy uważniej się przyjrzeć,żeby zobaczyć, że takie STFU czy Five Knuckle Shuffle zupełnie nie bolą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2009 o 08:28, mariowsad napisał:

są przemyślane oraz jak już mówiliście biorą jakieś srodki zmniejszające bnul po takim
czymś adrenalina jest tak wysoka że nieczujesz tego co się z tobą dzieje... jednak ma
to tragiczny skutek na zdrowiu więc niewiem czy oni są odważni czy szaleni żeby tracić
zdrowie i życie dla kasy

Patrząc na Morrisona.. to jakoś się tego nie widzi .

Po za tym kilka lat powalczysz i jestes ustawiony na kilka dobrych lat. albo nawet do emerytury

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2009 o 09:34, dawidos160 napisał:

> > /.../

Jasne... A ja skacze z samolotu bez spadochronu i ląduje telemarkiem. Wystarczy uważniej
się przyjrzeć,żeby zobaczyć, że takie STFU czy Five Knuckle Shuffle zupełnie nie bolą.

To idź walcz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2009 o 13:28, Chester001 napisał:

> > > /.../
>
> Jasne... A ja skacze z samolotu bez spadochronu i ląduje telemarkiem. Wystarczy
uważniej
> się przyjrzeć,żeby zobaczyć, że takie STFU czy Five Knuckle Shuffle zupełnie nie
bolą.
To idź walcz.


Polecam okulary i zobaczyć jak Cena robi Five Knuckle Shuffle - nie trafia nawet w czoło tylko przejeżdża po włosach...

Zresztą zapytaj się Spayk`iego,który był na gali w Czechach jak to wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2009 o 14:40, dawidos160 napisał:

Polecam okulary i zobaczyć jak Cena robi Five Knuckle Shuffle - nie trafia nawet w czoło
tylko przejeżdża po włosach...

Zresztą zapytaj się Spayk`iego,który był na gali w Czechach jak to wygląda.


Five Knuckle Shuffle to IMHO najgłupsze uderzenie i w tym chwycie jest tylko najlepsze You can''n see me! ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2009 o 14:45, SongoX napisał:

Five Knuckle Shuffle to IMHO najgłupsze uderzenie i w tym chwycie jest tylko najlepsze
You can''n see me! ;))


Ale za to "You can`t see me !" ludzie je kochają ;) A ja lubię bo jest Ceny :D Gdyby to robił ktoś innym to bym nie lubił :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem ciekaw kiedy wkońcu WWE zawita do Polski. A czy ktoś słyszał o Do or Die Wrestling? Jeśli tak to co o tym sądzicie? Czy ten pomysł wypali, bo ja sadze, że nie. Jeszcze te wygłupy oszołoma Don Roida...żenada :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, to są bardziej wygłupy niż profesjonalna zabawa. Oglądałem walkę Don Roid vs Joe Legend. Part I wygłupy, part ostatni coś się juz działo. Nic specjalnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2009 o 09:34, dawidos160 napisał:

> > /.../

Jasne... A ja skacze z samolotu bez spadochronu i ląduje telemarkiem. Wystarczy uważniej
się przyjrzeć,żeby zobaczyć, że takie STFU czy Five Knuckle Shuffle zupełnie nie bolą.


dokładnie, ale na przykład walls of jericho dokładnie założone już boli, bo to jest z zapasów klasycznych ruch :P, albo taki sharp shutter, ale zawodnicy nigdy nie zakładają swoich chwytów mocno :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować