Zaloguj się, aby obserwować  
Blizzard_Beast

Wrestling - WWE, TNA, ROH, CZW i inne

1174 postów w tym temacie

Dnia 22.02.2009 o 18:21, michaelo94 napisał:

> nic faktycznie SD było w tym tygodniu o dwa poziomy wyżej niż RAW :)
Jeśli chodzi o walki, to rzeczywiście SD było lepsze, jednak Raw było ciekawsze ze względu
na budowany storyline z

Spoiler

udziałem rodziny McMahonów i Ortona

;)

no tak bo ostatnio jedyne story line nieliczac wypadków hardego to kłótnie HHH z Viki gerero :), a an RAW ciągle się coś dzieje , przynajmniej z tego co ESC emituje, a to Jericho i orton coś odwalą, a to JBL i HBK, fakt faktem i tak czy orton czy Jericho wyjdą i tak wiem co powiedzą, a to ze jeden jest pierwszym niekwestionowanym mistrzem WWE, drugi najmłodszym w historii HWC WWE po przymilają się trochę do publiczność jak Jerycho nazwą ich hipokrytami , ale to i tak się człowiekowi podoba, ale brakuje mi HHH na RAW, mimo wszystko było fajnie i czekam na kolejną reaktywacje , albo walki DX :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2009 o 19:21, kindziukxxx napisał:

no tak bo ostatnio jedyne story line nieliczac wypadków hardego to kłótnie HHH z Viki
gerero :), a an RAW ciągle się coś dzieje , przynajmniej z tego co ESC emituje, a to
Jericho i orton coś odwalą, a to JBL i HBK, fakt faktem i tak czy orton czy Jericho wyjdą
i tak wiem co powiedzą, a to ze jeden jest pierwszym niekwestionowanym mistrzem WWE,
drugi najmłodszym w historii HWC WWE po przymilają się trochę do publiczność jak Jerycho
nazwą ich hipokrytami , ale to i tak się człowiekowi podoba, ale brakuje mi HHH
na RAW, mimo wszystko było fajnie i czekam na kolejną reaktywacje , albo walki DX :)


A mnie generalnie postawa Chrisa Jericho irytuje. Ostatnio, klasycznie dla siebie - pod krawacikiem, jechał na M. Rourke''a, a następnie trzasnął Roddy''emu Piperowi. No ale co kto lubi ;)

Natomiast Ortona z zasady nie trawię, ale theme ma świetny :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.02.2009 o 19:37, Spaykus napisał:


A mnie generalnie postawa Chrisa Jericho irytuje. Ostatnio, klasycznie dla siebie - pod
krawacikiem, jechał na M. Rourke''a, a następnie trzasnął Roddy''emu Piperowi. No ale
co kto lubi ;)

Jerycho mnie irytuje, ale trzeba przyznać że się utrzymuje jakoś i wygrywać potrafi, ale często przesadza :)

Dnia 22.02.2009 o 19:37, Spaykus napisał:


Natomiast Ortona z zasady nie trawię, ale theme ma świetny :]

themy ma świetne, ten poprzedni również był super :)
, a mimo wszystko jakoś nie wiedzieć czemu ale lubię Ortona, może to dlatego ze każdy z nas ma w sobie coś z niego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2009 o 19:40, kindziukxxx napisał:

Jerycho mnie irytuje, ale trzeba przyznać że się utrzymuje jakoś i wygrywać potrafi,
ale często przesadza :)


Cóż, tytuł "Hated Wrestler of the Year" zobowiązuje ;)

Dnia 22.02.2009 o 19:40, kindziukxxx napisał:

themy ma świetne, ten poprzedni również był super :)
, a mimo wszystko jakoś nie wiedzieć czemu ale lubię Ortona, może to dlatego ze każdy
z nas ma w sobie coś z niego :)


Zgadzam się, ten wcześniejszy kawałek też jest bardzo dobry. Zresztą dobrych utworów w WWE nie brakuje. Rey Mysterio, John Cena, Batista - niezłe theme''y! No i przygrywka Undertakera :D

Co do Ortona - wygląda na to, że - szczególnie w ostatnim czasie, w całym tym cyrku gra on rolę "tego złego". Nie zmienia to jednak faktu, że zaliczam go do mojej osobistej ekstraklasy wrestlerów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2009 o 19:51, Spaykus napisał:

> Jerycho mnie irytuje, ale trzeba przyznać że się utrzymuje jakoś i wygrywać potrafi,

> ale często przesadza :)

Cóż, tytuł "Hated Wrestler of the Year" zobowiązuje ;)

> themy ma świetne, ten poprzedni również był super :)
> , a mimo wszystko jakoś nie wiedzieć czemu ale lubię Ortona, może to dlatego ze
każdy
> z nas ma w sobie coś z niego :)

Zgadzam się, ten wcześniejszy kawałek też jest bardzo dobry. Zresztą dobrych utworów
w WWE nie brakuje. Rey Mysterio, John Cena, Batista - niezłe theme''y! No i przygrywka
Undertakera :D


ostatnio pożyczyłem płytę od kolegi z hitami WWE super naprawdę super , ale nic nie przebije Sexy Boya HBK :)

Dnia 22.02.2009 o 19:51, Spaykus napisał:

Co do Ortona - wygląda na to, że - szczególnie w ostatnim czasie, w całym tym cyrku gra
on rolę "tego złego". Nie zmienia to jednak faktu, że zaliczam go do mojej osobistej
ekstraklasy wrestlerów.

no tak Orton pomimo tego jaki jest, jest naprawdę dobry w tym co robi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2009 o 19:55, kindziukxxx napisał:

ostatnio pożyczyłem płytę od kolegi z hitami WWE super naprawdę super , ale nic nie przebije
Sexy Boya HBK :)


Kawałek nagrany na potrzeby No Way Out też był całkiem całkiem, a na WrestleManię szykuje coś AC/DC.

Dnia 22.02.2009 o 19:55, kindziukxxx napisał:

no tak Orton pomimo tego jaki jest, jest naprawdę dobry w tym co robi :)


Tja, chociaż mam nadzieję, że Triple H skopie mu rzyć przy pierwszej nadarzającej się okazji ( http://www.wwe.com/content/media/video/vms/smackdown/2009/february15-21/9411722) :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.02.2009 o 19:59, Spaykus napisał:

Tja, chociaż mam nadzieję, że Triple H skopie mu rzyć przy pierwszej nadarzającej się
okazji ( http://www.wwe.com/content/media/video/vms/smackdown/2009/february15-21/9411722)
:]

http://www.wwe.com/content/media/video/vms/smackdown/2009/february15-21/9411722 :) wraca na RAW, a pamiętam jeszcze jak HHH walczył z ortonem o pas mistrzowski i było kilka przetasowań, ale potem to HHH spowodował tą słynną kontuzję ortona z barkiem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2009 o 22:18, Iverson7 napisał:

Wie moze ktos jak nazywa sie ta piosenka ktora leci gdy zaczyna sie RAW

Papa Roach - ...To Be Loved

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2009 o 19:51, Spaykus napisał:

Co do Ortona - wygląda na to, że - szczególnie w ostatnim czasie, w całym tym cyrku gra
on rolę "tego złego".

"Ten zły" to tzw. heel - taki czarny charakter, łamiący zasady itp. Natomiast face to taki wrestler, który jest bardzo lubiany przez publiczność. Każdy ma konkretną rolę pisaną przez bookera - osobę, która która pisze angle (scenariusz danego konfliktu pomiędzy wrestlerami), storyline''y oraz jest odpowiedzialna również za zakończenie walki. Booker niejako kontroluje emocje widzów w stosunku do wrestlera - mają albo go kochać, albo nienawidzić (przepraszam za niektóre "fachowe" zwroty, ale myślę że wszystko zrozumiale wytłumaczyłem :P).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2009 o 14:10, michaelo94 napisał:

"Ten zły" to tzw. heel - taki czarny charakter, łamiący zasady itp. Natomiast face to
taki wrestler, który jest bardzo lubiany przez publiczność. Każdy ma konkretną rolę pisaną
przez bookera - osobę, która która pisze angle (scenariusz danego konfliktu pomiędzy
wrestlerami), storyline''y oraz jest odpowiedzialna również za zakończenie walki. Booker
niejako kontroluje emocje widzów w stosunku do wrestlera - mają albo go kochać, albo
nienawidzić (przepraszam za niektóre "fachowe" zwroty, ale myślę że wszystko zrozumiale
wytłumaczyłem :P).


Nie no, fajnie wytłumaczyłeś. Tylko pytanie... po co? :D

Myślę, że i kindziukxxx, i ja wiemy o co c''mon ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2009 o 16:30, Spaykus napisał:

Nie no, fajnie wytłumaczyłeś. Tylko pytanie... po co? :D

Wytłumaczyłem to, by inni którzy nie wiedzą o co c''mon chociaż trochę zrozumieli na czym polega ten biznes ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2009 o 16:33, michaelo94 napisał:

Wytłumaczyłem to, by inni którzy nie wiedzą o co c''mon chociaż trochę zrozumieli na
czym polega ten biznes ;)


Ale chyba nie ma już ludzi, którzy myślą, że oni się "na ostro" trzaskają.

Wiesz, ja WWE traktuję w podobnych kryteriach jak dobry serial tv :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2009 o 16:43, Spaykus napisał:

Ale chyba nie ma już ludzi, którzy myślą, że oni się "na ostro" trzaskają.

Wierz mi, zdarzają się tacy xD

Dnia 23.02.2009 o 16:43, Spaykus napisał:

Wiesz, ja WWE traktuję w podobnych kryteriach jak dobry serial tv :D

Ja zaś traktuję wrestling jako przedstawienie teatralne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wrestling jest dla mnie tak nuuudny. Bardziej to jest jakaś forma kabaretu. Cały czas te same uderzenia, ale bardziej pasuje "te same triki". Wyćwiczona walka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2009 o 17:06, xD ominik napisał:

Wrestling jest dla mnie tak nuuudny. Bardziej to jest jakaś forma kabaretu. Cały czas
te same uderzenia, ale bardziej pasuje "te same triki". Wyćwiczona walka.


Jasne, ale - cholercia - jak to momentami wygląda (porównanie by michaelo94 wydaje się być jak najbardziej na miejscu)! A i "fabuła" towarzysząca zmaganiom może wciągnąć. Ot, jak w serialu ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2009 o 17:08, Spaykus napisał:

> Wrestling jest dla mnie tak nuuudny. Bardziej to jest jakaś forma kabaretu. Cały
czas
> te same uderzenia, ale bardziej pasuje "te same triki". Wyćwiczona walka.

Jasne, ale - cholercia - jak to momentami wygląda (porównanie by michaelo94 wydaje się
być jak najbardziej na miejscu)! A i "fabuła" towarzysząca zmaganiom może wciągnąć. Ot,
jak w serialu ;p

jak dla mnie wątki fabularne są lepsze niż w większości polskich seriali , zwłaszcza że do planowania dochodzą jeszcze kontuzje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wczorajsze WWE Vintage Collection było interesujące. Pierwszy pojedynek (Ric Flair vs Rowdy Roddy Piper) był jednak bardzo powolny, a przez to po prostu nudny (choć oczywiście doceniam piękno oldschoolowego wrestlingu, ale ta walka niezbyt przypadła mi do gustu).

Spoiler

Zwyciężył The Nature Boy, mimo olbrzymiej przewagi Pipera, ale czy to mnie dziwi? :P

Następna walka była o niebo lepsza - Bret Hitman Hart vs Berzerker.
Spoiler

Przez większą cześć walki przeważał Berzerker, jednak (zawsze musi być jednak :P) Hitman dzięki wspaniałej technice wygrał.

Ostatnia walka była zdecydowanie najlepsza - Legion of Doom (czyli Hawk i Animal) vs Natural Disasters (Earthquake i Typhoon). Po prostu - klasyka!
Spoiler

Zwyciężył Legion of Doom, gdyż Natural Disasters wyrzuciło (efektownie) sędziego z ringu xD

Z niecierpliwością czekam na następne Vintage Collection :D

Na dzień dzisiejszy potwierdzić można tylko cztery walk, które odbędą się na WM25:
Spoiler

Triple H vs Orton
Jeff Hardy vs Matt Hardy
Shawn Michaels vs The Undertaker
Money in the Bank Ladder Match


Pozostałe pojedynki będziemy stopniowo poznawać w ciągu najbliższych tygodni.

Tegoroczny Draft rozpocznie się 13 kwietnia na gali RAW. Gala będzie trwała 3 godziny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

fajne gale Vintage collection a walki to klasyka :)

Dnia 24.02.2009 o 13:32, michaelo94 napisał:


>

Spoiler

Na dzień dzisiejszy potwierdzić można tylko cztery walk, które odbędą się na WM25:

Dnia 24.02.2009 o 13:32, michaelo94 napisał:

Triple H vs Orton

ta to będzie walka, ostatnio oni walczyli ze sobą rok temu jak orton za zmianę z HHH mieli psa mistrzowski wagi ciężkiej zapowiada się niezła walka

Dnia 24.02.2009 o 13:32, michaelo94 napisał:

Jeff Hardy vs Matt Hardy

to też walka niby taka ale jednak o wszystko miedzy braćmi

Dnia 24.02.2009 o 13:32, michaelo94 napisał:

Shawn Michaels vs The Undertaker

z tego co słyszałem ma być też coś związane z pasem ale nie mam pojęcia jakim, mimo wszystko Shawn michaels jak dla mnie ma szanse nawet wagą nie ustępuje Undertakerowi SM 105 kg, TU 120 kg , no i Sweet Chin Music :)

Dnia 24.02.2009 o 13:32, michaelo94 napisał:

Money in the Bank Ladder Match

a to taki smaczek :)

Dnia 24.02.2009 o 13:32, michaelo94 napisał:

Pozostałe pojedynki będziemy stopniowo poznawać w ciągu najbliższych tygodni.

Tegoroczny Draft rozpocznie się 13 kwietnia na gali RAW. Gala będzie trwała 3 godziny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oficjalna zapowiedź walki Money In The Bank Ladder Match na WM25 przewiduje udział 8 wrestlerów

Spoiler

(jako pierwszy miejsce wywalczył sobie zeszłoroczny zwycięzca CM Punk, który pokonał Miza i Morrisona w walce trzech przeciwników na ostatnim Raw)

, którzy walczyć będą o walizkę zawieszoną nad ringiem, stanowiącą przepustkę do walki o każdy pas mistrzowski wszystkich brandów WWE (zapowiada się efektowna walka :D).

Ric Flair podpisał kontrakt z RoH (Ring of Honor) i przewiduje on pojawienie się Nature Boy'a na kilku galach (co na pewno pozytywnie wpłynie na promocję RoH).

Pracę w WWE stracił Manu (co nie było niespodzianką - pomysły na postać Manu skończyły się po usunięciu go z The Legacy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować