Zaloguj się, aby obserwować  
Evil_Khan

Promocje Okazje Wyprzedaże - w MM , EMPIKACH itp.

14387 postów w tym temacie

Dnia 06.11.2010 o 03:29, natanadler napisał:

Ktoś już instalował?? Bo mam problem z DLC. Po zainstalowaniu gry dostaję informacje
iż nie jestem zautoryzowany do używania ich. Loguje się na to samo konto co mam na EA
store i Socialu:/



Mam to samo ;s Napisałem ticketa do supportu. Co ciekawe w pewnym momencie usunęło mi też DLC powiązane poprzednio z kontem ;o


Pozdrawiam
C.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A może ktoś kupić mi tego Dragon Age''a ? Dodatku nie mam i dlc też więc się przyda za tą cene.

Jeśli oczywiście da rade.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2010 o 03:29, natanadler napisał:

Ktoś już instalował?? Bo mam problem z DLC. Po zainstalowaniu gry dostaję informacje
iż nie jestem zautoryzowany do używania ich. Loguje się na to samo konto co mam na EA
store i Socialu:/

Bo dodatki odblokowuje 16-znakowy kod, ktorego eastore europe nie wysyla (powinien byc w drugim mailu (?). Trzeba walczyc z supportem

A w europejskiej wersji na ps3 brakuje Return to Ostagar. Niezla maniane odwalili w tym ea/bioware...

"According to Eurogamer, EA is aware of the issue, and is giving vouchers for the Ostagar DLC to those affected. Just contact Customer Services to have them return Ostagar to you. And now we know why it wasn't named the "Return to Ostagar Is Definitely On the Disc" Edition."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2010 o 10:14, Buhahahahaha napisał:

Mógłby ktoś kupić mi tego DA:O? Kasę bym oczywiście oddał.



Sam sobie kup. Toż to wydanie elektroniczne dostępne na stronie eastore.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2010 o 10:33, Citkowsky napisał:

> Mógłby ktoś kupić mi tego DA:O? Kasę bym oczywiście oddał.


Sam sobie kup. Toż to wydanie elektroniczne dostępne na stronie eastore.


Podobnież potrzebna jest karta kredytowa, ja takowej nie posiadam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2010 o 10:44, Buhahahahaha napisał:

Podobnież potrzebna jest karta kredytowa, ja takowej nie posiadam :P


Możesz zapłacić za pośrednictwem PayPala. Tam "twarda" Visa czy inny MasterCard nie są potrzebne :)

colin321: byłeś pierwszy, się powtarzam... się ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

w ea store sa jakies jazdy z cenami - ciekawe czy ten da:u specjalnie mial taka cene czy ktos zrobił literówkę ;]

tak czy inaczej kupiłem, nie dostałem klucza dlc - myślałem że pogram sobie przez weekend a tu ciemny las - ciekawe czy support ea działa - mam niejasne przeczucie ze sprawa bedzie sie ciągneła jeszcze kilka dni ;/

mogli by zrobić jeszcze takie promo na dlc do mass effect 2 (promocje na punkty niestety przespałem)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Problem z tym ze eastore nie wysyla kluczy do DLC jest w calej Europie. Jesli zalezy ci na grze jeszcze w weekend to dobijaj sie na support chat EA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2010 o 12:20, Miniu napisał:

Problem z tym ze eastore nie wysyla kluczy do DLC jest w calej Europie. Jesli zalezy
ci na grze jeszcze w weekend to dobijaj sie na support chat EA.


hmm, jedyny czat ea jaki znalazlem działa wg czasu us, ciekawe czy mi pomogą - zacznie działać za jakąś godzinę
już zapomniałem jak to jest grać na pc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak z ciekawosci sama rejestracja na stronie bioware edycji Ultimate nie pomogla ?
Troche potrwa u mnie sciaganie tej gry przez EA DM ale z tego co rozumiem to juz w instalce wszystkie DLC zawarte juz beda a nie jak w podstawowej wersji trzeba bedzie je sciagac niezaleznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2010 o 13:24, Miniu napisał:

Tak z ciekawosci sama rejestracja na stronie bioware edycji Ultimate nie pomogla ?
Troche potrwa u mnie sciaganie tej gry przez EA DM ale z tego co rozumiem to juz w instalce
wszystkie DLC zawarte juz beda a nie jak w podstawowej wersji trzeba bedzie je sciagac
niezaleznie.


Nie pomaga.

Rejestracja daje Ci tylko info o grze. Ale dopiero użycie kodu na aktywację DLC przypisuje je do Twojego konta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2010 o 13:24, Miniu napisał:

Tak z ciekawosci sama rejestracja na stronie bioware edycji Ultimate nie pomogla ?
Troche potrwa u mnie sciaganie tej gry przez EA DM ale z tego co rozumiem to juz w instalce
wszystkie DLC zawarte juz beda a nie jak w podstawowej wersji trzeba bedzie je sciagac
niezaleznie.


pogadałem na czacie z supportem z us - trwalo to z 30min ale odblokowali mi wszystko a nawet hmm wiecej - tak jak bym mial do konta doinstalowane dodatkowe wersje witch hunt tylko nieautoryzowane, podobnie z dlc z golemami - mam je w trzech wersjach... ale mozliwe ze czegos nie wiem o dlc - potrzebny dalszy research... ale to potem, czas troche pograc a nie bujać sie po forach z supportem ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ciach

uhhh ja niestety ne byłem w domu a też chciałem to zrobić

szkoda, że w pl dystrybutorzy nadal raczkują i nie ma czegoś takiego jak pomoc tech w weekendy itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2010 o 17:10, natanadler napisał:

ciach

uhhh ja niestety ne byłem w domu a też chciałem to zrobić

szkoda, że w pl dystrybutorzy nadal raczkują i nie ma czegoś takiego jak pomoc tech w
weekendy itd


support us działa wg ich czasu - 08 mieli o naszej 14 wiec jeszcze kilka godzin chyba możesz ich pomęczyć

wszystko obraca się dookola zysków - jak będziemy mieli taki rynek jak us to bedziemy mieli i support w weekendy - z tego co przejrzałem na szybko strony de i gb to też nie mają czatu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ciach

dziś już nie dam rady. niestety zaraz znów wypad z domu.

napisałem do ea w pl maila - i tak już nie pogram w weekend mam trochę na głowie. Zobaczymy jak sobie oddział pl poradzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować