Zaloguj się, aby obserwować  
Evil_Khan

Promocje Okazje Wyprzedaże - w MM , EMPIKACH itp.

14387 postów w tym temacie

Dnia 19.10.2010 o 11:56, igor8472 napisał:

Większego sprzętu mogą za granicę w ogóle nie wysyłać, tak jest np z zestawem bębnów
do Rockbanda czy kolekcjonerką Bioshocka 2.

Pochlastać się można, jak widzi się perkę do RB za 10 funtów, a oni jej nie wysyłają :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Urzędzie Celnym? Paczkę z UK? To byłoby/jest... cokolwiek dziwne, w końcu jesteśmy w Unii :). No ale jeśli tak faktycznie jest i nawet przesyłka idąca z Czech czy Niemiec ląduje w UC... To tylko potwierdza, że "Polska to bardzo dziwna kraj".

A tak poza tym "Please note that we are unable to ship Books and Electronics outside of the UK", tak więc o głośnikach czy słuchawkach można raczej zapomnieć :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2010 o 19:01, Blackhand napisał:

Urzędzie Celnym? Paczkę z UK? To byłoby/jest... cokolwiek dziwne, w końcu jesteśmy w
Unii :). No ale jeśli tak faktycznie jest i nawet przesyłka idąca z Czech czy Niemiec
ląduje w UC... To tylko potwierdza, że "Polska to bardzo dziwna kraj".

To że "Polska to bardzo dziwna kraj" nie ma tu nic do rzeczy. UC nie sprawdza przesyłek w celu nakładania opłat celnych bo takowych nie ma. Jest to tylko procedura dopuszczenia do obrotu, pewnie jakieś sprawdzenie pod kątem niebezpiecznych przedmiotów, głównie większe paczki są sprawdzane..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2010 o 19:01, Blackhand napisał:

A tak poza tym "Please note that we are unable to ship Books and Electronics outside
of the UK"
, tak więc o głośnikach czy słuchawkach można raczej zapomnieć :).

Słuchawki Philips przyszły do mnie w ciągu 8dni od potwierdzenia ich wysłania
http://www.zavvi.com/electronics/earphones-headphones/philips-sbchp400-headphones/10201345.html

Gra DeadSpace przylazła w ciągu 3dni, obie paczki miały zielone pieczątki UrzęduCelnego, pewnie po to by sprawdzić czy nie ma tam jakiś "dopalaczy" ;) Jeśli chodzi o wysyłkę, to pewnie mają zastrzeżone jakie przedmioty nie mogą być wysyłana poza UK. Na pewno kolekcjonerskie wydania gier takich jak Bioshock czy Starcraft. Jesli jednak nie ma przeciwskazań czy textu na stronie typu:

Important Note! We can only ship this product to United Kingdom addresses. We apologise for any inconvenience. All prices include UK VAT and delivery.

to nie widzę przeszkody, żeby tam zamawiać skoro cena jest niższa. Sam jednak się obawiałem o te słuchawki, 51zł z przesyłką daje połową niższą cenę niż tu w sklepach, lecz jeśli chodzi o jakąś większą elektornikę to już wątpię czy bym się na to zdecydował. Pudełko po słuchawkach miałem otwarte, więc <font color="green">zieloni</font> w nim pewnie grzebali, a ja nie chciałbym, żeby grzebali w jakimś cięższym sprzęcie, więc TV odpada bo byłby u mnie po roku :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie odnośnie zakupów na zavvi. Pierwszy raz kupuję coś za granicą i chcę się upewnić czy dobrze wypełniam Cardholder address. Obrazek poniżej.

20101022135831

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2010 o 13:58, Lex napisał:

Mam pytanie odnośnie zakupów na zavvi. Pierwszy raz kupuję coś za granicą i chcę się
upewnić czy dobrze wypełniam Cardholder address. Obrazek poniżej.

A czemu miałoby być źle? Przecież jak oni to będą wysyłać, to w Anglii ichniejszą pocztę będzie interesować tylko i wyłącznie dopisek "Poland", a nasza Poczta już sobie poradzi z polskim adresem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2010 o 14:21, PinKee napisał:

/ciach/


Cardholder address nie służy do wysyłki paczki tylko do autoryzacji karty płatniczej. Więc akurat w tym przypadku tych w Anglii będzie interesowało jak jest to wypełnione.

@Lex
Tak dobrze wypełniłeś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanie odnośnie Zavi na temat którego dyskusja ma już tutaj miejsce. Wysyłka 1 funta ale wszystkiego czy od jakiejś konkretnej ceny bądź wielkości?Oraz czy nie trzeba doliczyć podatku Cło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcę kupić laptopa.

Laptop powinien mieć spory monitor i będzie służył tylko do internetu, więc sprzęt właściwie nie ma znaczenia, byle miał jakieś 17 cali ekran i był tani. Ma ktoś coś na oku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2010 o 16:00, Szejkon napisał:

Chcę kupić laptopa.

W takim razie zapraszam do tematu o laptopach:
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=2073&u=3149

To jest temat, gdzie powinno się głównie informować innych użytkowników o trwających bądź planowanych promocjach, a nie poradnik dla kupujących. W temacie ww. o laptopach cały czas trwa dyskusja o ciekawych konfiguracjach lapków i tam można poprosić o jakieś typy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2010 o 14:56, crash807 napisał:

Ja mam pytanie odnośnie Zavi na temat którego dyskusja ma już tutaj miejsce. Wysyłka
1 funta ale wszystkiego czy od jakiejś konkretnej ceny bądź wielkości?Oraz czy nie trzeba
doliczyć podatku Cło?

Zarówno na słuchawki i grę przyszło mi zapłacić 0,99Ł za przesyłkę, więc pewnie do wszystkiego ma się ta cena. Chyba, że sprzęt jest większy ale w takich przypadkach wydaje mi się, że po prostu nie będą wysyłać za granicę i będzie odpowiednia notka przy produkcie wspomniana przeze mnie w poprzednim poście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować