Zaloguj się, aby obserwować  
Evil_Khan

Promocje Okazje Wyprzedaże - w MM , EMPIKACH itp.

14387 postów w tym temacie

Dnia 06.02.2013 o 22:31, Tom-Ha napisał:

odradzającą zakup, a wolałbym się upewnić ;>

Z jakiego powodu odradzali Ci zakup? Chodziło o grę, niezbyt atrakcyjną ofertę cenową, nieuczciwą praktykę adminów strony?

Pytam, ponieważ czekam na tę grę ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2013 o 00:25, Latimeria napisał:

> odradzającą zakup, a wolałbym się upewnić ;>
Z jakiego powodu odradzali Ci zakup? Chodziło o grę, niezbyt atrakcyjną ofertę cenową,
nieuczciwą praktykę adminów strony?

Pytam, ponieważ czekam na tę grę ;D


Kolega który mi odpisał zasugerował, że może być tak, że jeden klucz działa bez problemu, a drugi dostaje bana :) Niewiadomą ma być to, na który akurat klucz się trafi :)
To oczywiście nic pewnego, niemniej cena 59 zł; wydaje się zadziwiająco niska - sporo osób kupiło tam nowego-starego Baldura oraz Hitmana Absolution i nikt nie zgłaszał zażaleń, ale te gry można sprawdzić od razu, a TR dopiero w marcu ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2013 o 00:47, Tom-Ha napisał:

sporo osób kupiło tam nowego-starego Baldura oraz Hitmana Absolution i nikt nie
zgłaszał zażaleń, ale te gry można sprawdzić od razu, a TR dopiero w marcu ;>

Klucz i tak wysłaliby Ci w marcu najprawdopodobniej. Teraz miałbys tylko potwierdzenie zapłaty. Niektóre sklepy z kluczami tak robią właśnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2013 o 22:31, Tom-Ha napisał:

Witam :)

Skusił się może już Ktoś? Pytam, bo oferta kusząca i dotychczas na te pytanie dostałem
jedynie jedną odpowiedź, odradzającą zakup, a wolałbym się upewnić ;>

http://pobieraczgier.pl/gry/Tomb%20Raider/Tomb%20Raider.php

Z góry dzięki za odpowiedzi i Pozdrawiam!

Jednak bym nie kupował z takiej strony. Jeden klucz może działać, inny zostanie zbanowany po miesiącu, dwóch. Lepiej jednak dozbierać i kupić z normalnej dystrybucji gdyż tak tanio to nawet u ruskich nie będzie przed premierą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2013 o 17:01, Skrzypiec napisał:

Jednak bym nie kupował z takiej strony. Jeden klucz może działać, inny zostanie zbanowany
po miesiącu, dwóch. Lepiej jednak dozbierać i kupić z normalnej dystrybucji gdyż tak
tanio to nawet u ruskich nie będzie przed premierą.



Na pewno się nie skuszę, myślałem raczej, że to może błąd obsługi sklepu, ew. jakiś wałek, ale że nie znam tego sklepu, to nie chciałem od razu walić z grubej rury (czyt. oskarżeniami) :)

Bardziej mi zależy na (rozsądnie) tanim nowym Bioszoku, na Tomba mogę poczekać, aż spadnie do 50- 60 zł;


Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście polecam szukać tej gry:

a) w promocjach w supermarketach - Carrefour, Tescom, MM, Saturn itd. - tylko, ze tutaj najlepszą ceną będzie pewnie z 89-99 zł (ale i tak w to wątpie, chyba że w mniejszych miastach - nastaw się bardziej na 99-119 zł)

b) powysyłać wszystkie stare faktury na pudełkowe wydania gier na PC-towych na kompania_graczy@cenega.com, zarejestrować się w Kompanii Graczy i za 500 pkt zdobyć zniżkę (trwa miesiąc i jest wielokrotnego użytku) na "Tomb Raidera" na Muve.pl (pudełko razem z wysyłka nie przekroczy wtedy 85 zł) - pamiętaj, że ta 40-procentowa zniżka dotyczy tylko pudełkowych wydań gier na PC wydawanych w Polsce wyłącznie przez Cenegę

c) ewentualnie możesz kupić na: Gram.pl, Ultima.pl, 3kropki.pl lub na Empik.com - ale za premierówkę zapłacisz ok. 119 zł + wysyłka

d) możesz spróbować w keyshopach typu: Gamecodes.pl, Monqq.pl lub Keye.pl - ale powinieneś uważać, by nie kupić klucza z wersją rosyjską. Robiąc zakupy w takich keyshopach powinieneś zawsze nalegać na wysłanie Tobie faktury.

Jeśli wpadnie mi do głowy jeszcze jakieś ciekawe źrodło tej gry w promocji, nie omieszkam o tym wspomnieć w tym wątku. :)

Co do nowego Bioshocka, to również polecam wariant b) - to też jest gra wydawana w Polsce przez Cenegę. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za info :)
Będę raczej szukać wersji digital - steamowej - czyli nieco droższej :)
Kompania Graczy odpada, bo kupowałem tylko wersje digital, więc nie mam keyów z pudełek, które żądają przy rejestracji każdego tytułu :)


Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli masz faktury/paragony za PC-towe wersje gier innych wydawców (ale muszą to być wersje pudełkowe) kupione np. w marketach, to jak wyślesz skan takiej faktury/paragonu na podanego wyżej przeze mnie maila, to powinni Ci dodać trochę punktów w koncie KG. Spróbować zawsze możesz. :)

A co do wersji Steamowej, to najtaniej w dniu premiery, będzie można kupić ze zniżką w postaci vouchera na GreenManGaming.com (nie powinno być blokad regionalnych) lub w polskich keyshopach, które wymieniłem - w tym drugim wypadku powinienś jednak być bardzo ostrożny i zawsze żądać faktury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2013 o 12:06, Arthas97 napisał:

Test Drive Unlimited 2 za 4,99€.


No własnie jak to jest z grą? Słyszałem że słaba optymalizacja, nikt nie gra itp. itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2013 o 12:10, Zatha napisał:

> Test Drive Unlimited 2 za 4,99€.

No własnie jak to jest z grą? Słyszałem że słaba optymalizacja, nikt nie gra itp. itd.

Optymalizacja jest niezła, w becie była dość słaba zapewne stąd ten osąd. Nie wiem skąd info o braku osób, ludzi jest naprawdę pełno, więc jeśli lubiłem cs 1.6 bierz śmiało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2013 o 14:18, DarkWolf_PL napisał:

> > Test Drive Unlimited 2 za 4,99€.
Optymalizacja jest niezła, w becie była dość słaba zapewne stąd ten osąd. Nie wiem skąd
info o braku osób, ludzi jest naprawdę pełno, więc jeśli lubiłem cs 1.6 bierz śmiało.

Tu chodziło o TDU 2 nie CS GO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2013 o 12:10, Zatha napisał:

No własnie jak to jest z grą? Słyszałem że słaba optymalizacja, nikt nie gra itp. itd.

Ponoć wymarła już gra. Nikt tam nie gra. Tak słyszałem od kumpli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2013 o 12:10, Zatha napisał:

> Test Drive Unlimited 2 za 4,99€.
No własnie jak to jest z grą? Słyszałem że słaba optymalizacja, nikt nie gra itp. itd.

Multi jest praktycznie martwe, chociaż gdzieś po mapach jeżdżą jakieś niedobitki. Ale w singlu jest całkiem przyjemna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam nadzieje, że TDU2 będzie jeszcze w tej samej promocji na Summer Steam Sale. Jak do tej pory, chyba nie było (alb gdzieś w 2010 raz była). Teraz nie chce mi się iść po PSC.... Gra pewno bez dubbingu polskiego, ale może i dobrze :)

Pytanie mam jedno. Czy gra ma polskie napisy, czy w całości po angielsku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować