Zaloguj się, aby obserwować  
Evil_Khan

Promocje Okazje Wyprzedaże - w MM , EMPIKACH itp.

14387 postów w tym temacie

Dnia 25.02.2013 o 19:34, knopfler napisał:

> A zniżka 40% oprócz tego też działa? :)
40 % nalicza się od ceny "sugerowanej", więc powyższe kody nic nie zmieniają z tej kwestii.
A na Tomb Raidera działa, sam sprawdziłem.

Przy użyciu tego kodu nowy "Tomb Raider" kosztuje dokładnie 83,99 zł, co za grę + 3 DLC, stanowi całkiem konkurencyjną ofertę. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może i już było, ale jeśli tak, to jestem ślepy: http://raptr.com/rewards/dead-island-pc - Można łyknąć darmowego Dead Island, i to wersja GOTY. Kluczyk steam. Jeśli ktoś nie wie jak zdobyć status "Dedicated" - trzeba mieć określoną ilość zagranych godzin (na każdą gre jest inna ilość, mi zaliczyło poprzez Dead Rising 2 - 6 godzin). Lista gier jakie to obejmuje, jest podana na stronie. Jeśli ktoś nie ma określonej ilości godzin, zawsze może je dodać, tzn. nie grasz w grę, a godziny i tak przychodzą: ale dzieje się to w czasie rzeczywistym. Żeby otrzymać "zaliczone" 6h, musisz poczekać 6h według prawdziwego zegarka. Do początku giveawaya zostało +- 4h (w momencie w którym to pisze, na stronie jest timer), i jeśli komuś brakuje małej ilości godzin do dedicated, to akurat może sobie jeszcze dodać. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2013 o 19:37, Janek_Izdebski napisał:

> > A zniżka 40% oprócz tego też działa? :)
> 40 % nalicza się od ceny "sugerowanej", więc powyższe kody nic nie zmieniają z tej
kwestii.
> A na Tomb Raidera działa, sam sprawdziłem.
Przy użyciu tego kodu nowy "Tomb Raider" kosztuje dokładnie 83,99 zł, co za grę + 3 DLC,
stanowi całkiem konkurencyjną ofertę. :)

Obecnie jest 89,99zł gdyż zniżka liczona jest za 150zł. Wiem bo musiałem jeszcze raz zamawiać. Muve nie uznaje płatności na tydzień przed premierą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2013 o 15:21, Jazz5 napisał:

Może i już było, ale jeśli tak, to jestem ślepy: http://raptr.com/rewards/dead-island-pc
- Można łyknąć darmowego Dead Island, i to wersja GOTY. Kluczyk steam. Jeśli ktoś nie
wie jak zdobyć status "Dedicated" - trzeba mieć określoną ilość zagranych godzin (na
każdą gre jest inna ilość, mi zaliczyło poprzez Dead Rising 2 - 6 godzin). Lista gier
jakie to obejmuje, jest podana na stronie. Jeśli ktoś nie ma określonej ilości godzin,
zawsze może je dodać, tzn. nie grasz w grę, a godziny i tak przychodzą: ale dzieje się
to w czasie rzeczywistym. Żeby otrzymać "zaliczone" 6h, musisz poczekać 6h według prawdziwego
zegarka. Do początku giveawaya zostało +- 4h (w momencie w którym to pisze, na stronie
jest timer), i jeśli komuś brakuje małej ilości godzin do dedicated, to akurat może sobie
jeszcze dodać. :)


Nie wiem czemu nie mogę dodać konta Steam... wpisuje nazwę, zarówno tą do logowania jak i ID i nic nie wyszukuje, to samo z wyszukiwaniem nazw znajomych. Ktoś miał ten problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2013 o 16:47, sinir napisał:


Nie wiem czemu nie mogę dodać konta Steam... wpisuje nazwę, zarówno tą do logowania jak
i ID i nic nie wyszukuje, to samo z wyszukiwaniem nazw znajomych. Ktoś miał ten problem?

wklep to co pokazuje Ci w linku do twojego steama. Zwyczajowo to jest jakiś kod ale w ustawieniach konta można łatwo zmienić. Przykładowo u mnie to SKRZYP3X.

edyta http://steamcommunity.com/id/SKRZYP3X

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2013 o 16:16, Dared00 napisał:

> Może i już było, ale jeśli tak, to jestem ślepy: http://raptr.com/rewards/dead-island-pc

Jakby co, to giveaway zaczyna się o 19:30, według tego, co mówi Raptr.


Ano ano, o 19:30. Ciekawy jestem, w ile te klucze zejdą. :P Gdzieś tam wyczytałem że ma ich być 20 tyś, ale nie mogę teraz znaleźć tego linku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie odnośnie tego gifta na raptorze, spełniam wszystkie wymagania oprócz tego statusu dedicate. Przy Half-life 2 mam status experienced i napisane jest Get 1 more hour or aczik to reach dedicated, czy oznacza to że muszę przegrać godzinę lub wbić aczika, czy poczekać 1 godz czasu rzeczywistego aż mi wbije ten status. Jeżeli to pierwsze to odpada( instalacja itp) więc zastanawiam się czy warto w takim przypadku zawracać sobie głowę, żeby zdobyć tego gifta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2013 o 18:17, Heartbreaker napisał:

Meketh, tak w ogóle, to musiałbyś mieć tę grę na dysku i w nią tę godzinę pograć, żeby
zdobyć status kolejny. To tak na przyszłość :)


A właśnie nie koniecznie! Bo jak wspomniałem wcześniej, jest tam możliwość dodawania godzin samoistnie, od tak, poprzez stronę. Przycisk "Track Gametime Manually". Nawet możecie dodawać gry których nie macie w ogóle, i do nich naliczać sobie godziny - ja tak zrobiłem z Dead Rising 2, i mam dedicated. Ot, taka okrężna dróżka zdobycia kluczyka. :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2013 o 18:37, Jazz5 napisał:


A właśnie nie koniecznie! Bo jak wspomniałem wcześniej, jest tam możliwość dodawania
godzin samoistnie, od tak, poprzez stronę. Przycisk "Track Gametime Manually". Nawet
możecie dodawać gry których nie macie w ogóle, i do nich naliczać sobie godziny - ja
tak zrobiłem z Dead Rising 2, i mam dedicated. Ot, taka okrężna dróżka zdobycia kluczyka.
:p

Nie do końca. Sprostowując, gra musi być w naszej raptrowej kolekcji. Czyli musiała zostać przynajmniej wykryta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myśle o zakupie Call of Duty Black Ops 2. Z racji na oszczędność pomyślałem o zakupie klucza. I stąd pytaniem czy bezpiecznie jest kupować klucz w sklepie keye.pl? Ewentualnie jaki inny sklep jest godny zaufania? Na co powinienem zwrócić szczególną uwagę kupując klucz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Steam - War of the Roses za 4,99€... O.o

Generalnie miałem świadomość, że ta gra kompletnie poległa w starciu z Chivalry, ale że aż tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2013 o 20:22, Hartus napisał:

Steam - War of the Roses za 4,99€... O.o

Generalnie miałem świadomość, że ta gra kompletnie poległa w starciu z Chivalry, ale
że aż tak?


tak btw bodajże jutro startuje darmowy weekend z tą grą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój brat kupił klucz na keye.pl i wszystko jest w porzadku, a ma już ponad 70h przegrane. Także nie ma się co obawiać :) Klucz do BFa też tam kupiliśmy i nic się nie stało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2013 o 20:20, Marcin08 napisał:

Myśle o zakupie Call of Duty Black Ops 2. Z racji na oszczędność pomyślałem o zakupie
klucza. I stąd pytaniem czy bezpiecznie jest kupować klucz w sklepie keye.pl? Ewentualnie
jaki inny sklep jest godny zaufania? Na co powinienem zwrócić szczególną uwagę kupując
klucz?

Ja kupiłem na keye.pl Call of Duty Black Ops 2 i jest wszytko ok. Nie kupuj gier wersji RU w takich sklepach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować