Evil_Khan

KOLEKCJE GIER - ZDJĘCIA!

30593 postów w tym temacie

Dnia 18.01.2007 o 19:33, ddd-d2 napisał:

Nie było polskiej wersji.


Cóż, pierwsza część widoczna na jednym ze zdjęć ma napis po polsku - stąd prosty wniosek, że polska wersja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

taaa... wszystkich nie zadowolisz co mi z tych Schizmów i innych gier Detalionów jak Myst to to samo. Trzeba kojarzyć fakty widzisz obrazek w jednym świecie a użyjesz go w dziesiątym, to tylko gry na spostrzegawczość a mózg tak się przy tym jara że u sąsiada śmierdzi ;)

jak coś takiego lubisz to polecam grę na necie może znasz, może nie - NotPron

http://deathball.net/notpron/

najpierw to zobacz ile osób ją ukończyło takie info - a marne ;) mnie tam nie ma... jeszcze :)

co do Discworld''a to gra jest 1995 roku pierwsza część i żadna z serii tak jak Monkey Island nie została przetłumaczona... i dobrze na pewno straciłyby na klimacie pozatym to nie te czasy jak teraz że wszystko musi być po PL. Na allegro discworlda 1 nie ma jest 2 około 70zł a Monkey 3 i 4 też jest i taniej około 80-90zł

odsyłam cię do linka jakbyś był zainteresowany ale po angielsku na wikipedii po polsku nie ma i nie ma też obszerniejszej encyklopedii na ten temat w jednym miejscu oprócz oficjalnej strony Terry''ego Pratchett''a ale tam wszystko jest porozrzucane.

http://en.wikipedia.org/wiki/Discworld_%28computer_game%29

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2007 o 19:50, Backside napisał:

> Nie było polskiej wersji.

Cóż, pierwsza część widoczna na jednym ze zdjęć ma napis po polsku - stąd prosty wniosek, że
polska wersja :)


cóż kiedyś trzebało znać inne języki żeby pograć teraz wystarczy Polski ;) to że gra ma PL nalepkę to może też znaczyć że była w Polsce wydana tak Monkey 3 mają instrukcje po PL i to wszystko

jak chcesz screeny z Discworlda to polecam

http://www.adventure-zone.info/fusion/photogallery.php?rowstart=36

i wogóle tą stronę jeśli lubisz przygodówki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grafika wygląda jak nie z 1999 :). Przygodówkami się raczej nie interesuję, ale lubię wiedzieć "co jest grane", a zdziwiło mnie, że gra arcypopularnego Pratcheta przeszła bez echa.

Dnia 18.01.2007 o 19:59, deecom napisał:

cóż kiedyś trzebało znać inne języki żeby pograć teraz wystarczy Polski ;)


Pamiętam jaki byłem dumny, gdy w wieku 10 lat próbowałem napisać po angielsku własny scenariusz w edytorze do Age of Empires :). To były czasy.
Niemniej jednak angielskiego nie żałuję. W większości gier nie mam problemów, ale granie w np. NWN2 po angielsku było dla mnie zwyczajnie męczące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2007 o 20:22, Backside napisał:

Grafika wygląda jak nie z 1999 :). Przygodówkami się raczej nie interesuję, ale lubię wiedzieć
"co jest grane", a zdziwiło mnie, że gra arcypopularnego Pratcheta przeszła bez echa.


zależy o którą część ci chodzi bo discworld 1 jest z 95 /// Discworld 2 z 97 /// a Discworld NOIR z 99 właśnie

i wierz mi nie przeszły bez echa może nie dla tych co interesują przygodówki teraz to te gry chodzą za grubą kasę razem z Monkey Island nie ma ich w sklepach i tak jak zauważyłeś tylko na aukcjach w necie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2007 o 19:54, deecom napisał:

taaa... wszystkich nie zadowolisz co mi z tych Schizmów i innych gier Detalionów jak Myst to
to samo. (..) a mózg tak się przy tym jara że u sąsiada śmierdzi ;)

Fajnie podsumowane ;D Podoba mi się! :D RotFL

Dnia 18.01.2007 o 19:54, deecom napisał:

jak coś takiego lubisz to polecam grę na necie może znasz, może nie - NotPron
http://deathball.net/notpron/
najpierw to zobacz ile osób ją ukończyło takie info - a marne ;) mnie tam nie ma... jeszcze
:)

Dzięki za link, jak chwilę wytchnienia znajdę skorzystam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2007 o 13:41, master matrox napisał:

Wczoraj przejrzałem ponad 80 stron od początku :) Warto było, bo przy kilku zdjęciach można
było paść z zachwytu :)

Gratulacje ja tak z 30 stron tylko przejrzałem bo sie tematem zacząłem interesować jak już było 90 pare stron:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oto moja skromna kolekcja:
1. Widok ogólny mego miejsca pracy. Nade mną półko z grami. Widać tu kolekcję czystych płyt CD i DVD, a po prawej rysunek Marka Lenca z autografem i dedykacją :D
2. Idąc od góry w prawo: duże pudła (ŚWP tam po lewj jakby co), płyty z CDA, oryginały wyjęte z pudełek, to żólte to portfel The Sims2: Własny Biznes. Kartka z Wiedźminem. Na dole: płyty z CDA, figurka płyty Piece of Mind Maidenów, DVD boxy

20070120151738

20070120151845

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajny kącik komputerowy ;)
Z tytułów to według mnie najlepsze są:
Diablo 2 z dodatkiem LoD, Total Overdose, Tony Hawk''s Pro Skater 4, Baludr''s Gate, Warhammer Dark Crusade :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2007 o 15:25, bartek_kawa napisał:

CD.
3. Ogólny widok na DVD.
4. Pudełka en face ;)



Kolekcja dość fajna,szkoda ze ja niemogę zrobić zdjeci :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się