Evil_Khan

KOLEKCJE GIER - ZDJĘCIA!

30593 postów w tym temacie

Dnia 23.02.2006 o 09:57, Chester001 napisał:

po za tym jakby Olcja wszystkei te gry przeszła chociarz w 50% to by musiała mniec chyba z
20 lat :0

Przeszłam tylko
Ace Ventura
Sea Dogs
Icewind Dale
Warhammera Daw of War
Wstyd... :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Icewind Dale !! wow... tez w to gralem ale.. znudziła mi się ale i tak uważam ze to bardzo dobra gra.. ehh może sie po prostu przyznam sie nie miałem czasu grać :P i jakoś takoś samo rpzyszło uinstall :( ale fajnie ze przeszedłaś tą gierkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2006 o 09:56, Chester001 napisał:

ps mam pytanie jeśli ściągne jakiśfilm z neta oczywiście nielegalnie :) i wypale sobie gona
płytke i NIKOMU naprawde nikomu jej nie bede dawał nawet swojej dziewczynie .. to też jest
piractwo? bo zawsze jak sąpiraci to mowi sie o rozpowszechnianiu innym za pieniądze.. a jak
ja tylko dla siebie dla włąsnej potrzeby to/... to napewno nie jest fer ale mniejsze zło niż
jakbym dawał kumplą do przepalania a oni dalej.. oc o tym sądzicie...

jasne że to tez piractwo :
1) podczas ściągania udostępniasz grę innym
2) jakby każdy tak zrobił to nikt by nie kupił oryginału.
3) w myśl licencji oryginalnej gry - nie może ona być zainstalowana u 2 osób czyli nP; gra działa bez płyty, grasz w nią a oryginała pożyczasz kuplowi - to też łamanie prawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2006 o 10:32, Chester001 napisał:

Icewind Dale !! wow... tez w to gralem ale.. znudziła mi się ale i tak uważam ze to bardzo
dobra gra.. ehh może sie po prostu przyznam sie nie miałem czasu grać :P i jakoś takoś samo
rpzyszło uinstall :( ale fajnie ze przeszedłaś tą gierkę :)


"przeszłaś"!! "przeszłaś"!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.02.2006 o 11:06, Voyteck napisał:

"przeszłaś"!! "przeszłaś"!! :)


Właśnie, a ja myslałe, że faceci mówią "przeszłem" ale żeby do dziewczyny/kobiet "przeszedłaś"...
Icewind dale to trudna gra i BARDZO długa, szczególnie jak się zainstaluje dodatki i wykona subquesty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2006 o 17:24, kNOT napisał:

Troika nie robiła Fallouta...

Pierwszy Fallout pojawił się 30 września 1997, drugi 31 października 1998 roku. Oba za sprawą
Black Isle Studios.

Troika Games została założona w kwietniu 1998 i jej jedynymi produkcjami są Arcanum: Of Steamworks
and Magick Obscura (22 sierpnia 2001), Greyhawk: The Temple of Elemental Evil (16 września
2003) i Vampire The Masquerade: Bloodlines (16 listopada 2004). Wszystkie obarczone mniejszą
lub większą liczbą często karygodnych wręcz błędów.
Pierwszą grę robili 3 lata i 4 miesiące, drugą wydali po 2 latach i 1 miesiącu, ostatnią po
1 roku i 2 miesiącach. Błędów nie ubywało, wręcz było ich coraz więcej.
Może dobrze znali się na śpiewie operowym, może gotowali wpaniałe zupy, może mieli talent do
strzyżenia, programy robili jednak beznadziejne. Dlatego padli na pysk, co było wieszczone
co najmniej od premiery Świątyni. Jedynie fanatycy twierdzili i twierdzą do dzisiaj, że żadnych
symptomów nie było widać...
Podkreślę, że nie oceniam pomysłów, tylko ich realizację.
Wstyd mi za ''kolegów'' z Troika Games, dzięki którym przekonanie, że każdy program musi
posiadać błędy
, nabrał nowego wymiaru...
Niewątpliwie jest nam (tworzącym oprogramowanie) łatwiej, nie musimy się do pracy przykładać,
bo zawsze możemy na produkty Troika Games wskazać - Patrzcie, nasze programy nie są takie złe
- ale nie o to chyba chodzi...

Mam Arcanum, mam Świątynię, Bloodlines nadal jest dla mnie za drogie.

I wiem, kto gdzie wcześniej nad czym pracował. Niczego to jednak nie zmienia. Troika Games
to firma zatrudniająca beznadziejnych programistów...


Może te gry maja błędy ale każda z nich bardzo mi sie podobała. Z tym sie zgodze że zatrudniali słabych programistów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2006 o 10:29, olcia13 napisał:

> po za tym jakby Olcja wszystkei te gry przeszła chociarz w 50% to by musiała mniec chyba
z
> 20 lat :0
Przeszłam tylko
Ace Ventura
Sea Dogs
Icewind Dale
Warhammera Daw of War
Wstyd... :-D

To żaden wstyd, ja przeszedłewm

Ace Ventura
Diablo 1
Diablo 2
Starcraft
Warcraft 3
Doom
Industry giant 2
Age of Empires 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2006 o 15:05, tymuś napisał:

ogolnie nie mam kasy na gry:(

A kto ma?? :(

Muszę skołować jakiś aparat który zrobi zdjęcia przyzwoitej jakości, to wrzucę i swoją kolekcję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2006 o 19:20, ArtuRPGpl napisał:

no to zeczywiscie malo gier pokonczyliscie a tacy fani! jak sie w cos gra to sie konczy:/

no ale szczerze mówiąc niektóre z moich gier są prawie niekończąca się, np. Druga wojna Światowa (Harts of Iron). A tak mówiąc między nami to najbardziej mnie ciekawi ile każdy uczestnik tego forum przeszedł gier ze swojej kolekcji...Acha.. nie do końca racje z tym ostatnim zdaniem, bo niekóre gry nudzą ci się po godzinie, tak jak mi się znudziła Antologia Blizzard. a poza tym jakbyś chciał przechodzić Simsów do końca, to chyba by Ci życia nie starczyło, bo ta gra nie ma sensu i końca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2006 o 10:29, olcia13 napisał:

> po za tym jakby Olcja wszystkei te gry przeszła chociarz w 50% to by musiała mniec chyba
z
> 20 lat :0
Przeszłam tylko
Ace Ventura
Sea Dogs
Icewind Dale
Warhammera Daw of War
Wstyd... :-D


Zazdroszcze ci :) Tez chcialbym miec tyle gier za soba..... Mialbym przed soba te wszystkie swietne gry, ktore juz przeszedlem i nie chce mi sie w nie grac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

heh...teraz to mi zostali tylko cykl herosow (2-4 - za to wersje z pudelkami papierowymi) settrersi 3, sacred +podziemia, ground controll 2 i dawnof war...az szkoda zdjecia robic:D bo starsze gry juz wydalem.. a bylo tego na prawde sporo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda że na gram.pl nie ma miejsca na wymiany gier między użytkownikami(coś a''la Używki). Ja nawiązałem kontakt z jednym forumowiczem i co jakiś czas się wymieniamy...ale już wszystko przerobiliśmy. Zrozumiałe jest to że CDP nie stworzy na gram.pl takiej mozliwości, gdyż mogłoby to spowodować nagły spadek sprzeadży(szczególnie starszych) gier... no, ale cóż...pomarzyć można...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2006 o 11:10, Minsc i Boo napisał:

Szkoda że na gram.pl nie ma miejsca na wymiany gier między użytkownikami(coś a''la Używki).
Ja nawiązałem kontakt z jednym forumowiczem i co jakiś czas się wymieniamy...ale już wszystko
przerobiliśmy. Zrozumiałe jest to że CDP nie stworzy na gram.pl takiej mozliwości, gdyż mogłoby
to spowodować nagły spadek sprzeadży(szczególnie starszych) gier... no, ale cóż...pomarzyć
można...


moim zdaniem tez traci na uzywkach, bo jest to cos ala allegro:) chociaz.. ludzie maja ta mysl ze jak kupia to i sprzedadza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już zaczynam wymieniać:
Stonekeep
Dark Colony
Splinter Cell 1,2,3
Thief 1,2,3
Gothic 1,2 i Noc Kruka
Tomb Raider 1,2,3,4,5,6
Morrowind wraz z dwoma dodatkami
Heroes 4 wraz z dodatkami
TrackMania Sunrise
Polanie 2
Neverwinter Nights wraz z dodatkami
Disciples 1,2 Bunt Elfów, Powrót Galleana
Spell Force
Age of Empires 2 The age of kings i Conquerors
Clash
I ninja
Sudeki
Space Ops
Millenium Racer
Tribal Rage
Starcraft
Warcraft 2,3 i Frozen throne
Submarine titans
Giaats Obywatel Kabuto
Empire Eath 2
Warhammer 40k Dawn of War i Winter Assault
Quake 4
Doom 3
Far Cry
F.E.A.R
Half Life 2
Shogo Armor Division
Sacred
Tribes Zemsta

Jak będziesz chciała to mogę coś jeszcze wymienić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się