Evil_Khan

KOLEKCJE GIER - ZDJĘCIA!

30593 postów w tym temacie

zbiorowo

All >> dzieki za gratulacje kolekcji ;]

Taschon >> widzialem ta aukcje dla mnie zbyt "zmeczone" i brak breloczka ;]
Kolekcjonerek ktore wyszly w Polsce to jeszcze duzo nie mam ;] najbardziej z polskich to bym chcial Arcanum ,a z zachodnich Neverwinter Nights ( http://nwn.bioware.com/about/collectors.html)

Zagul >> Mam tylko ze reklamuje "wsuwke"

Mychaa >> pudelko jest kartonowe co do zdjecia poszukaj w tym temacie moje posty z poczatku wrzesnia (chyba wtedy ja dostalem) to zobaczysz calosc ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spojrzałem na te zdjęcia i poprostu powiedziałem ja pie****e. Świetna kolekcja i ogromniasta, tyle EK, aż łezka się w oku kręci gdy pomyśle, że jeszcze nie mam tyle gierek co ty:P
Z kąd ty bierzesz na to wszysto kase??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sorry za dwa posty ale LOL!!! człowieku ile ty te gry zbierałeś??? Ja mam około 40 gier pudełkowych i myślałem że jestem całkiem niezły. Pochlebię ci jak powiem że wiekszej kolekcji wśród znajomych i na forum nie widziałem! Szacun

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2007 o 11:30, kapec11 napisał:

O to już AC na X wyszło? No i jak wrażenia z gry? Zazdroszczę ci również Hellgate''a.

no wiesz!!?? juz wyszlo a mi slinka cieknie!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie muszę nic dodawać ;)

Mam tylko jedną prośbę - mógłbyś mi podrzucić skana okładki NOLF? Niedawno w końcu udało mi się kupić tą grę (miałem wcześniej, ale brat zgubił ;/), ale w tej wersji dołączanej do płyt głównych MSI...

Jeśli nie sprawi Ci to problemu, byłbym wdzięczny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2007 o 14:58, Lesz3yk napisał:

Chyba nie muszę nic dodawać ;)

Mam tylko jedną prośbę - mógłbyś mi podrzucić skana okładki NOLF? Niedawno w końcu udało mi
się kupić tą grę (miałem wcześniej, ale brat zgubił ;/), ale w tej wersji dołączanej do płyt
głównych MSI...

Jeśli nie sprawi Ci to problemu, byłbym wdzięczny :)


nie mam skanera ,ale na cdcovers.cc na pewno znajdziesz okladke ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2007 o 20:37, syriusz.b napisał:

Nowe gry do kolekcji :):) Szczególnie jestem zadowolony z tego pierwszego, bo tyle na ten tytuł
czekałem, że już usiedzieć dziś nie mogłem :D

No to bardzo gratuluję, naprawdę warto było czekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2007 o 20:37, syriusz.b napisał:

Nowe gry do kolekcji :):) Szczególnie jestem zadowolony z tego pierwszego, bo tyle na ten tytuł
czekałem, że już usiedzieć dziś nie mogłem :D

piękne... po prostu piękne... oby mi poszło na nowym sprzęcie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2007 o 09:55, Ali G napisał:

Taschon >> widzialem ta aukcje dla mnie zbyt "zmeczone" i brak breloczka ;]
Kolekcjonerek ktore wyszly w Polsce to jeszcze duzo nie mam ;] najbardziej z polskich to bym
chcial Arcanum ,a z zachodnich Neverwinter Nights ( http://nwn.bioware.com/about/collectors.html)

Fakt, Arcanum byłoby nie od rzeczy.
Co do Tronu Bhaala, to gdybym sam już nie miał, to na Twoim miejscu bym brał. Najprawdopodobniej drugiej takiej oferty nie trafisz. O ile premierówkę Bg2 można czasem trafić, to Tron Bhaala trafia się bardzo rzadko i to najczęściej bez kartonu. Na edycję z breloczkiem nie ma już co liczyć. A co do "zmęczenia", to imo stan jest bdb. Spójrz na inne aukcje gier z tego okresu, gdzie pudełka są powycierane i mają powyginane rogi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2007 o 19:44, Ali G napisał:

Ali G


WooooW, takiej kolekcji tylko pozazdrościć, nie że mnie by nie było stać, tylko szkoda mi by było kasy :) Ale naprawdę pięknie to wygląda, tylko szkoda że tych figurek np: Bioshocka nigdzie nie postawiłeś sobie :) Ale naprawdę to pięknie wygląda. Według mnie to najlepsza Kolekcja w tym temacie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2007 o 19:44, Ali G napisał:

Ali G

czesc 3... ostatnia ;]

ej Ali G teraz szczrze... ty kupujesz wszystkie EK jakie tylko wyjda... bo nie tam są chyba wszystkie kolekcjonerki jakie widziałem i te o których nie słyszałem nawet... bo nie te figurki sa super a bioshockowej nigdy nie widzialem(!!!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2007 o 20:25, gorn63 napisał:

gorn63
To jest mniej niż połowa moich gier.Nie śmiejcie się:PSorry za słabą jakość zdjęć.


Ładna kolekcja, no i jest Wiedźmin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2007 o 20:25, gorn63 napisał:

gorn63
To jest mniej niż połowa moich gier.Nie śmiejcie się:PSorry za słabą jakość zdjęć.


bardzo fajne gierki... tak jak ja lubisz czasem kupic cos tanszego ale dobrego (jak Platynowa Seria, czy EKN) no o Wiedźminie chyba nie trzeba wspominać, a i Herosy V bardzo ładnie się prezentują.... jednak ja to ja i gothic mnie zawsze będzie odrzucał, a szczerze to wolę Fable jakoś bardziej mi przypadło do gustu, ale nadal nie mogę się przymierzyć do jego zakupu... poczekam chyba aż stanieje:P na razie mam inne zakupy do zrobienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się