Evil_Khan

KOLEKCJE GIER - ZDJĘCIA!

30593 postów w tym temacie

Dnia 05.06.2008 o 12:03, karolsobolewski napisał:

Jak juz obiecałem oto jest Gears of War, i jako bonus moja nowa karta graficzna ;P


Gratuluję świetnego zakupu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2008 o 12:03, karolsobolewski napisał:

Jak juz obiecałem oto jest Gears of War, i jako bonus moja nowa karta graficzna ;P

Chciałbym mieć GF 9600:( Może w lipcu zrobię upradge? A i fajno gro.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2008 o 12:03, karolsobolewski napisał:

Jak juz obiecałem oto jest Gears of War, i jako bonus moja nowa karta graficzna ;P


E fajne zakupy GoW jest fajny, a karta jeszcze fajniejsza....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2008 o 12:03, karolsobolewski napisał:

Jak juz obiecałem oto jest Gears of War, i jako bonus moja nowa karta graficzna ;P

nono... gra niczego obie a karta ci na pewno będzie dobrze służyć.. mogłeś trochę pokombinowac nad innymi kartami, ale sam byłbym wystarczająco usatysfakcjonowany z GF9600GT... mój ma tylko -1000 od twojego modelu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2008 o 16:41, przemcio256 napisał:

> Jak juz obiecałem oto jest Gears of War, i jako bonus moja nowa karta graficzna
;P
nono... gra niczego obie a karta ci na pewno będzie dobrze służyć.. mogłeś trochę pokombinowac
nad innymi kartami, ale sam byłbym wystarczająco usatysfakcjonowany z GF9600GT... mój
ma tylko -1000 od twojego modelu :D



No to i tak masz dobrą;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2008 o 16:41, przemcio256 napisał:

nono... gra niczego obie a karta ci na pewno będzie dobrze służyć.. mogłeś trochę pokombinowac
nad innymi kartami

Wiesz, nie moge narzekac zwlaszcza ze tata zrobil mi prezent od tak sobie, nawet o niej nie wiedzialem, myslalem ze tylko Gears''a mi zamowil! ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2008 o 17:15, karolsobolewski napisał:

Wiesz, nie moge narzekac zwlaszcza ze tata zrobil mi prezent od tak sobie, nawet o niej
nie wiedzialem, myslalem ze tylko Gears''a mi zamowil! ;P


Pogratulować rodziców :) Ja na swojego GeForce 8600 GT OC musiałem jakieś pół roku temu sam uskładać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2008 o 17:38, Naymar napisał:

Pogratulować rodziców :)

Pogratulować? Człowieku: "Dziecko jest wychowywane w dobrym domu wtedy, gdy dostaje wszystko, czego potrzebuje, a nie otrzymuje wszystkiego, czego chce." Wymyślone przeze mnie, ale ta sentencja wypowiedziana dziś po angielsku panią zachwyciła, więc... Zdaje mi się, że mam rację. ; >

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2008 o 17:55, xbit71 napisał:

> Pogratulować rodziców :)
Pogratulować? Człowieku: "Dziecko jest wychowywane w dobrym domu wtedy, gdy dostaje wszystko,
czego potrzebuje, a nie otrzymuje wszystkiego, czego chce." Wymyślone przeze mnie, ale
ta sentencja wypowiedziana dziś po angielsku panią zachwyciła, więc... Zdaje mi się,
że mam rację. ; >

znaczy, że ja jestem ze złego domu ? :D no bo niestety taka jest prawda :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aaa.. Gratuluję :) Sam przymierzam się jak cholera do owej gry, jednak przed upgradem komputera nie poszłaby mi, gdy pieniądze miałem, a teraz nie mam pieniędzy, a by mi poszła. ah, to zrządzenie losu. Jeszcze raz gratuluje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2008 o 19:38, Manix69 napisał:

I jeszcze jedna gra do mojej kolekcji / Guild Wars?

A mogę się spytać ile zapłaciłeś? Bo jeśli więcej aniżeli 60 zł, to muszę Cię zmartwić - sfrajerowałeś się - Guild Wars niedługo będzie wyjdzie w Platynowej Kolekcji - na Allegro już są pre-ordery za 54 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2008 o 19:47, balduran2 napisał:

Bo jeśli więcej aniżeli 60 zł, to muszę Cię zmartwić sfrajerowałeś się


Nie używaj słów których znaczenie nie rozumiesz -.-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2008 o 20:43, Manix69 napisał:

Ehh... dałem 89zł. Ale za to mam wspaniałą edycję.

Fakt - edycja jest fajna. Sam taką posiadam - ale kupiłem rok temu...za 69 zł...

Dnia 05.06.2008 o 20:43, Manix69 napisał:

No cóż. Kolejne części kupi się taniej.

Przydałoby się - bo też jeszcze nie mam żadnych dodatków do GW.

MTSMAFIOSO ===> O co Ci chodzi? Chyba Ty nie zrozumiałeś tego co napisałem. A tak na przyszłość - to powstrzymaj się od takiego spamu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2008 o 17:55, xbit71 napisał:

> Pogratulować rodziców :)
Pogratulować? Człowieku: "Dziecko jest wychowywane w dobrym domu wtedy, gdy dostaje wszystko,
czego potrzebuje, a nie otrzymuje wszystkiego, czego chce." Wymyślone przeze mnie, ale
ta sentencja wypowiedziana dziś po angielsku panią zachwyciła, więc... Zdaje mi się,
że mam rację. ; >


Zdecydowanie masz rację, ale mimo wszystko chyba chciałbyś dostać taką kartę jako niespodziankę bez okazji, hm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2008 o 17:55, xbit71 napisał:

> Pogratulować rodziców :)
Pogratulować? Człowieku: "Dziecko jest wychowywane w dobrym domu wtedy, gdy dostaje wszystko,
czego potrzebuje, a nie otrzymuje wszystkiego, czego chce." Wymyślone przeze mnie, ale
ta sentencja wypowiedziana dziś po angielsku panią zachwyciła, więc... Zdaje mi się,
że mam rację. ; >

Człowieku, Ty myslisz ze jak ja powiem "tato kup mi skuter z 10tys złotych" to on biegnie, malo co nog nie polamie, zeby mi go kupic? Mylisz sie, ja nie dostaje zawsze wszystkiego co chce(nie mowie ze mi czegos brak.....) nie przesadzajmy, moj tata nie jest premierem, jest zwyklym urzednikiem, i pewnie sporo sobie odmowil zeby kupic tę karte jedynemu synowi( sposród czworki dzieci), wiec nie mow mi o dobrze wychowanym dziecku, bo to pojecie moze miec wiele znaczen......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2008 o 21:30, Naymar napisał:

> > Pogratulować rodziców :)
> Pogratulować? Człowieku: "Dziecko jest wychowywane w dobrym domu wtedy, gdy dostaje
wszystko,
> czego potrzebuje, a nie otrzymuje wszystkiego, czego chce." Wymyślone przeze mnie,
ale
> ta sentencja wypowiedziana dziś po angielsku panią zachwyciła, więc... Zdaje mi
się,
> że mam rację. ; >

Zdecydowanie masz rację, ale mimo wszystko chyba chciałbyś dostać taką kartę jako niespodziankę
bez okazji, hm?


Wg. mnie tak posty są oznaką zazdrości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się