Evil_Khan

KOLEKCJE GIER - ZDJĘCIA!

30593 postów w tym temacie


Ja noszę koszulkę z Gears of War 2 od ponad roku, ale niestety wyląduje w śmietniku, bo logo jest wyszywane nićmi i wokół nich robią się dziury. Nie dlatego, że koszulka do dupy jest, bo raczej z wyższej półki, po prostu za często noszona była (moja ulubiony t-shirt ever!) ;) Niedługo, a raczej gdy będę miał więcej kasy, znów kupię taką koszulkę, ale tym razem może z logiem Call of Duty bądź Guitar Hero :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2010 o 22:24, JayL napisał:

Heh, tylko weź się człowieku zorientuj co jest prawdziwe. :P

Bardzo prosto, przeważnie po samej miniaturce albo tytule aukcji od razu wiadomo z czym ma się do czynienia.
To są aukcje zwykłych koszulek z nadrukami "na życzenie" jakich na Allegro od jest mnóstwo.

Dnia 03.02.2010 o 22:24, JayL napisał:

np. z MW2, bo grę tę uwielbiam

Na game.co.uk były naprawdę super, ale gdy się zorientowałem zobaczyłem tylko napis "Sorry, out of stock":
http://www.game.co.uk/Clothing-and-Merchandise-T-shirts/Call-of-Duty-Modern-Warfare-2-Soldier-Black-T-Shirt-Large/~r344650/
http://www.game.co.uk/Clothing-and-Merchandise-T-shirts/Call-of-Duty-Modern-Warfare-2-Silver-Soldiers-T-Shirt-Medium/~r344652/

Na ostatnich wakacjach chciałem sobie kupić bluzę Gears of War, ale też się spóźniłem i były za małe rozmiary, a bluza naprawdę genialna:
http://www.game.co.uk/Clothing-and-Merchandise-Hoodies/Gears-of-War-Omen-with-Gun-Hoody-XL/~r337867/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta kupiłem jakieś 2-3 lata temu ;) Ale mam chyba także wersje z CDA, której głównie używam, a wersja z platyny po prostu leży w szafce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też dodam mały update kolekcji:) Zwłaszcza na PS3 ostatnio mi się powiększa kolekcja, zaś na PC tylko wyjątkowe dla mnie tytuły - takimi są właśnie Football Manager jak i Age of Empires (śmiem twierdzić, że tą AOE mam już od daaawna, lecz nie widzę, bym wstawiał tutaj zdjęcie, więc nadrabiam zaległości:)) Zdjęcia robione telefonem, nie są najlepszej jakości, ale na pewno nie są złe:)

paweldomar1

20100204000012

20100204000017

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

igor8472

Grudniowo-styczniowy upgrade kolekcji, głównie dzięki wymiankom na Goozex. Jak ktoś chce coś chapnąć zapraszam na GS-a :-).

20100204103443

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2010 o 10:34, igor8472 napisał:

igor8472

Grudniowo-styczniowy upgrade kolekcji, głównie dzięki wymiankom na Goozex. Jak ktoś chce
coś chapnąć zapraszam na GS-a :-).


Dużo znanych jak i mniej znanych tytułów. Pozostaje pogratulować updejciku ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2010 o 18:12, vale4694 napisał:

eee...a czemu to samo na X360 i PC?


z 2 powodów:

Na X360 mam już postać, którą chcę zagrać w 2kę

PC - bo zbieram wszystkie EK na PC:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2010 o 18:08, natanadler napisał:

natanadler

dwie nowe kolekcjonerki:)

Sorki za foto z komórki, obiecuję iż po weekendzie wreszcie wszystko zostanie obfotografowane
cyfrą:)


Muszę wreszcie kupić sobie ME 2 na PC i Ty twoim zdjęciem mnie jeszcze bardziej do tego zachęciłeś :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ciach

Dnia 05.02.2010 o 18:20, PJ_MW napisał:


Muszę wreszcie kupić sobie ME 2 na PC i Ty twoim zdjęciem mnie jeszcze bardziej do tego
zachęciłeś :).


Warto - dla samego Cerberusa nawet, którego normalnie trza oddzielnie kupoać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2010 o 21:10, NeMo-PL napisał:

mały/duży upgrade ;)

NeMo-PL


Zarąbiste figurki, gdzie kupiłeś ??
PS Kolekcja też niczego sobie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się