Evil_Khan

KOLEKCJE GIER - ZDJĘCIA!

30593 postów w tym temacie

Na koniec Instrumento-muziko i figurka Assassina z Assassin''s Creed 2.
Jako bonus mój kącik "zabaw" ^^

To by było na tyle, od teraz postaram się uzupełniać tytuły na bieżąco ^^

Mafioso_PL

20101212053252

20101212053403

20101212053532

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2010 o 05:36, Mafioso_PL napisał:

Na koniec Instrumento-muziko i figurka Assassina z Assassin''s Creed 2.
Jako bonus mój kącik "zabaw" ^^

To by było na tyle, od teraz postaram się uzupełniać tytuły na bieżąco ^^

Mafioso_PL


świetne gry ,ale z tym różowym pokojem to przegiołeś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2010 o 10:04, Kakashi_Hatake napisał:

świetne gry ,ale z tym różowym pokojem to przegiołeś


Dlaczego? Widać, że jakiś normalny, śmiały chłop a nie jak te cioty tak zwane "pseudo pakerki" co różowego nie założą (nie mówiąc już o pomalowaniu pokoju!) bo się raptownie pedałami staną.

Mafioso_PL - Kolekcja godna podziwu. Bardzo dużo hitów, wysoko cenionych sobie przez kolekcjonerów. Kącik bardzo fajny. Dużym plusem jest to, że jest mały. Można wcisnąć się w swój "7 raj dla graczy". Aczkolwiek róż (chociaż fajna) nie jest wskazana do małego pomieszczenia. Szczególnie gdy robimy dłuuuugie sesje. Oko musi gdzieś spojrzeć w łagodne miejsce a róż takim nie jest. To jest zbyt "agresywny" kolor. Ale to już inna bajka. Powracając do kolekcji nie widziałem żadnego S.T.A.L.K.E.Ra. Pozycja obowiązkowa jak na takiego gracza... Dobra już się nie czepiam, żeby nie było :P Świetna Kolekcja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2010 o 10:44, Czarek188 napisał:

Powracając do kolekcji nie widziałem żadnego S.T.A.L.K.E.Ra. Pozycja obowiązkowa jak
na takiego gracza... Dobra już się nie czepiam, żeby nie było :P Świetna Kolekcja!


To chyba słabo patrzałeś, bo Cień Czarnobyla jest widoczny w poście nr. 27054 (pierwsze zdjęcie).

Mafioso_PL --->

A Morrowind (choć tego pewnie masz z CDA, ale tam była tylko podstawka) i dodatki do Obliviona to gdzie? ;)
A tak poza tym to mógłbyś trochę bardziej dbać o tą swoją kolekcje, bo trochę żal patrzeć na te poodzierane pudełka Mass Effect czy Test Drive :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2010 o 10:04, Kakashi_Hatake napisał:

świetne gry ,ale z tym różowym pokojem to przegiołeś


Ogólnie, pokój miał być czerwony, taki mega RED żeby po oczach dawało :P (Podoba mi się :P) ale nie starczyło mi kasy na czerwoną farbę, to kupiłem pigmenty. Niestety mimo wlania 3ch buteleczek czerwony to z tego nie wyszedł... :P Dlatego staram to zakryć ^^

sliski_wojtas

Dnia 12.12.2010 o 10:04, Kakashi_Hatake napisał:

Kozackie gry, jakie to wydanie Saints Row 2 ?

Szczerze mówiąc nie mam pojęcia :P Gra kupiona w MM za 9 euro, w środku tylko płyta i Key do Steama....

Czarek188

Dnia 12.12.2010 o 10:04, Kakashi_Hatake napisał:

Kolekcja godna podziwu

A dziękuję

Dnia 12.12.2010 o 10:04, Kakashi_Hatake napisał:

Aczkolwiek róż (chociaż fajna) nie jest wskazana do małego pomieszczenia. Szczególnie gdy robimy dłuuuugie > sesje. Oko musi gdzieś spojrzeć w łagodne miejsce a róż takim nie jest

Jak już wspomniałem różowy pokój nie był w moich planach :P

Dnia 12.12.2010 o 10:04, Kakashi_Hatake napisał:

Powracając do kolekcji nie widziałem żadnego S.T.A.L.K.E.Ra. Pozycja obowiązkowa jak na takiego gracza

Jest SoC, miałem także EK Czystego Nieba, ale jak pisałem wcześniej w pierwszym poście - posprzedawałem gdy nakręciłem się na Car Audio... Została mi tylko zapalniczka, koszulka, i certyfikat :D
Żałuje, pewnie że żałuje :| Ale już tego nie cofnę, może co najwyżej polować na takie perełki na Ebayu/allegro

dave03

Dnia 12.12.2010 o 10:04, Kakashi_Hatake napisał:

A Morrowind (choć tego pewnie masz z CDA, ale tam była tylko podstawka) i dodatki do Obliviona to gdzie? ;)

Morrowida miałem, ale sprzedałem.
Kupiłem go niedługo przed wyjściem OBLVIONA, "nakręcony" wielkim otwartym światem i gameplayem który widziałem w trailerach IV, jednak gra okazała się być dla mnie za "ciężka" ...
Dodatki do OBLIVIONa mam, ale zostawiłem w Polsce :P

Dnia 12.12.2010 o 10:04, Kakashi_Hatake napisał:

A tak poza tym to mógłbyś trochę bardziej dbać o tą swoją kolekcje, bo trochę żal patrzeć na te
poodzierane pudełka Mass Effect czy Test Drive :P

Staram się, to wina częstych przeprowadzek ostatnimi czasy niestety, najbardziej szkoda mi premierówki Max Payne 2, bo to pudełko jest już w kawałkach ....


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2010 o 22:29, Perry_Cox napisał:


Perry_Cox

Dawno niczego nie kupiłem. Teraz to nadrobiłem za jednym zamachem :)


Oj, dawno mnie tu nie było. Mercenaries! Gry nie ukończyłem, ale grałem w o dosyć sporo. Jedna z moich ulubionych gier na PS2.
Gratki! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Dzięki. Gra niezła, ale nudna i żmudna, więc po paru godzinach zrezygnowałem. Zawiodłem się, choć nie jest to słaby tytuł. Leci do wymiany/sprzedaży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2010 o 14:55, I_dont_know napisał:

I_dont_know
Na fotce świąteczne uaktualnienie kolekcji. ps.w przyszłości dodam zdjęcia całek kolekcji
:)


Instalować sterowniki do pc i eksperymentować! Gratki! Sam jestem ciekaw możliwości tego urządzenia.

Również życzę miłego skakania i wymachiwania przed ekranem. Byle w bezpiecznej odległości i bez piwa w dłoni! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2010 o 15:59, SamFiniszer napisał:

EDIT - Forzy nie sfotografowałem :F

Nie wiem ludzie co Wy widzicie w tym Kinekcie, tak czy inaczej graty, nowy Xboxksik ładniutki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2010 o 15:59, SamFiniszer napisał:

Również świąteczny update :))

EDIT - Forzy nie sfotografowałem :F

Gratki :), Rozumiem, że Xbox jest w wersji 4 gb z podpiętą pamięcią? ps.jak się sprawuje Kinectimals?
NdysH Oh niestety nie ma, ale jak przystało progamerowi ponton powinien być xD.
Damianuss1 Dzięki
NintendoPassion Na pewno sprawdzę możliwości Kinecta na komputerze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2010 o 16:03, I_dont_know napisał:

> Również świąteczny update :))
>
> EDIT - Forzy nie sfotografowałem :F
Gratki :), Rozumiem, że Xbox jest w wersji 4 gb z podpiętą pamięcią? ps.jak się sprawuje
Kinectimals?
NdysH Oh niestety nie ma, ale jak przystało progamerowi ponton powinien być xD.
Damianuss1 Dzięki
NintendoPassion Na pewno sprawdzę możliwości Kinecta na komputerze.


Zwierzaczki fajne z siostrą 5 letnią grałem to na prawdę dużo frajdy i świetnie rozpoznaje nasze ruchy. Tak Xbox to wersja 4GB z podpiętym penem 4 GB więc na razie nie narzekam na brak pamięci bo nie mam zamiaru gier instalować chociaż może w przyszłości zakupię dysk.
@ Damianuss kinecta głównie dla mojej młodszej siostry mam, ale nie tylko bo nawet dzięki kinectowi mój tata zaczął grać :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W takim razie polecam Dance Central(prędzej cie zainteresuje niż Kinectimals :) ), a w przyszłym roku nie będzie co narzekać: dreszczowce:Hunt, Rise of Nightmares - , forza 4 jako przedstawiciel samochodówek, dla tych co lubią smoki :) Project Draco, a oprócz tego Kinect Star Wars, Steel Battalion: Heavy Armor, UFC Trainer, Child of Eden :)

Dla tych co nie widzieli trailerów:
Rise of Nightmares - http://www.metacafe.com/watch/5209631/rise_of_nightmares_debut_trailer/),/
Project Draco - http://www.youtube.com/watch?v=6zD1DM4DScg
Steel Battalion: Heavy Armor http://www.youtube.com/watch?v=ap4vb37DBwg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Damianuss1
Ostatni już update w tym roku (tak mi się wydaje), JC2 jednak sobie odpuściłem, a zamiast niego jest DR2, który wydał mi się ciekawszy. Czas chyba cyknąć fotkę całej kolekcji, przy następnej okazji :).

20101214160400

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się