Evil_Khan

KOLEKCJE GIER - ZDJĘCIA!

30593 postów w tym temacie

Dnia 30.01.2009 o 16:37, libero85 napisał:

libero85

maly "updejt" koelkcji z ostatnich 2-3 tyg..
Po malu zaczynam sie juz gubic co kiedy kupilem ....


Chyba po raz pierwszy widzę grę PC z Sonic! No no gratuluję. Niby jestem Nintendo, ale sekretnie jarałem się tym hedżhogiem To ci gierka. Gratuluję. Dużo tego tutaj nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2009 o 17:06, natanadler napisał:

natanadler

Bardzo malenki update. W najbliższym czasie sie bede przeprowadzać wtedy zrobie foto
kolekcji. Część staroci sprzedaje. Zostawiam tylko EK


Popatrz popatrz co tu nasz pan fotograph wyłowił! Nio. Powiem ci że się prezentuje elegancko.

Muszę się przyznać trochę to mojej hamburgeryzacji... Tzn, nadal mnie troszkę dziwi jak widzę takie wersje w jęz. polskim. Nie przyzwyczajony. To samo jak widzę Windows po polsku. To jednak dobrze że dbają o polski rynek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

BajoSzoka i ja niedawno nabyłem - genialny FPS ze świetną fabułą i powalającym klimatem - nie wypada nie mieć. ;) A teraz w necie po 50zł premierówka to tym bardziej. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2009 o 15:58, NintendoPassion napisał:


Chyba po raz pierwszy widzę grę PC z Sonic! No no gratuluję. Niby jestem Nintendo, ale
sekretnie jarałem się tym hedżhogiem To ci gierka. Gratuluję. Dużo tego tutaj
nie ma.


Pamietam ze w dawnych czasach byly jakies gierki na PCta, ale moja pamiec ulotna i zawodna, a to sobie zanabylem za 10zl by przypomniec sobie lata mlodosci :) Zaraz odpale i zarwe noc :D

Jeszcze jest jedna gra Sonic Mega Collection Plus za cale 20zl i tez pewnie kupie :) Dla takich okazjonalnych graczy jak ja powinno byc w sam raz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra napewno godna polecenia. Skakanie po ścianach i zbieranie ziaren światła, po pewnym czasie sie nudzi, ale walki, są bardzo ciekawe. Walczy sie z 1 przeciwnikem naraz, co niekiedy, przypomina bardziej jakąś bijatykę:-) Dla mnie to plus.

ps. I ta Elika hmmm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2009 o 15:57, mike91 napisał:

mike91

eFPeSowy update kolekcji.

Całkiem pokaźny update kolekcji, szczególnie gratuluję Bioshocka, naprawdę gra warta swojej ceny, co tu dużo mówić, świetny wybór. Crysis to podobno tylko dobra grafika, nie ma tego co np. Far Cry, tej grywalności czy klimatu, natomiast Hell''s Highway nie grałem. Ogólnie całkiem całkiem ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2009 o 22:55, Bambadil napisał:

Bambadil

Mały update ;)
I jeszcze muszę podjechać po jedną grę do Cenegi...może uda mi się w tym tygodniu (oby...)
;]

Same rarytaski widzę, także posiadam FEAR, całkiem niezła gra. Trzy Edycje Kolekcjonerskie znakomitych tytułów, jest co pokazać ;D Na San Andreas też się przymierzam, nie wiem kiedy kupię, Diablo 2 pewnie na allegro wychaczyłeś ?:P Gratuluję, jest czego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2009 o 22:55, Bambadil napisał:

Bambadil

Mały update ;)
I jeszcze muszę podjechać po jedną grę do Cenegi...może uda mi się w tym tygodniu (oby...)
;]


King''s Bounty wygląda cudownie. 0053. Miałem się pytać, gdzie granatnik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

NintendoPassion - zdjęcia z mojej kolekcji

The Legend of Zelda Majora''s Mask

Przyznam się że ma kilka. Takie chore zboczenie. Jak jest okazja aby tanio kupić, to się bierze. Nie muszę nikomu tytułu przedstawiać.

Jedna z tych gier, w które trzeba zagrać. Tyle.

20090202011117

20090202011122

20090202011127

20090202011132

20090202011139

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hristo86
Postanowiłem wrzucić zdjęcia gierek które weszły w moje posiadanie między grudniem a styczniem, ale robienie zdjęć o tej porze nie wychodzi za dobrze, więc resztę dorzucę po południu;) Na razie gierki najnowsze z którymi spędziłem najwięcej czasu (do Brothers in Arms jest jeszcze koszulka;))

20090202012552

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2009 o 22:55, Bambadil napisał:

Bambadil

Mały update ;)
I jeszcze muszę podjechać po jedną grę do Cenegi...może uda mi się w tym tygodniu (oby...)
;]

Chicałbym PoP-a, ale jak nie miałem kasy to był a jak mam to nie ma :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 01.02.2009 o 22:55, Bambadil napisał:

Bambadil

Mały update ;)
I jeszcze muszę podjechać po jedną grę do Cenegi...może uda mi się w tym tygodniu (oby...) ;]


Gratuluje tak ładnego update. :) To drugie zdjęcie wygląda naprawdę bardzo okazale, a to pierwsze zresztą też niewiele gorzej. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hristo86
Tak jak pisałem wcześniej wrzucam kompletny update mojej kolekcji z okresu grudzień-styczeń;)
Dla wyjaśniania: gry na górze + koszulka MGS-a są z konkursu efekt serii, a gry na dole + koszulka BIA:HH zakupione w promocjach;) Daje 2 takie same zdjęcia, jedno z lampą błyskową, a drugie nie;)

20090202120226

20090202120541

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2009 o 01:13, NintendoPassion napisał:

NintendoPassion - zdjęcia z mojej kolekcji

The Legend of Zelda Majora''s Mask

Przyznam się że ma kilka. Takie chore zboczenie. Jak jest okazja aby tanio kupić, to
się bierze. Nie muszę nikomu tytułu przedstawiać.

Jedna z tych gier, w które trzeba zagrać. Tyle.

O zeldzie dużo słyszałem ale w Polsce jest mało dostępna :/ A to podobno najlepsza gra (obecnie) na DSa tylko że ta najnowsza wersja a to to klasyk mam pytanie ile jest to warte, masz tego dużo ? e to nie zboczenie tylko pasja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2009 o 12:10, Hristo86 napisał:

Hristo86
Tak jak pisałem wcześniej wrzucam kompletny update mojej kolekcji z okresu grudzień-styczeń;)
Dla wyjaśniania: gry na górze + koszulka MGS-a są z konkursu efekt serii, a gry na dole
+ koszulka BIA:HH zakupione w promocjach;) Daje 2 takie same zdjęcia, jedno z lampą błyskową,
a drugie nie;)

Czyżby wszystko co u góry jest z Efekt seri ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się