Evil_Khan

KOLEKCJE GIER - ZDJĘCIA!

30593 postów w tym temacie

Dnia 23.12.2006 o 13:59, Pyton15 napisał:

Hej pokazałbym wam moją skromna kolekcje ale nie wiem gdzie i jak zamieścić fotki pomoże mi
ktoś??

W okienku pisania postu masz na dole przycisk przeglądaj, klikasz na to i wybierasz plik ze zdjęciem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2006 o 10:24, Pyton15 napisał:

Aha a ile tak mniej więcej jeśli można wiedzieć oczywiście wydajesz na gry miesięcznie??No
bo ja na przykład kupuje gry w odstępach czasu np jak mam urodziny i mam kasę to kupuje potem
gwiazdka i kupuje itp.

No nie wiem?! W tym roku tak 600 złotych wydałem na pewno na gry. Dlatego jest ich tak "dużo" i dość nowych bo prawie wszystkie te gry kupiłem w tym roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2006 o 10:51, Crazy frogus napisał:

Moja kolekcja gier :) Poza grami są na półce jeszcze płyty z muzyką i kasety VHS :D

Gier widać sporo, ale tylko widać że sporo. Jak będziesz miał jakiś dobry aparat to zrób jeszcze raz i wrzuć znów tutaj, bo teraz to jedyne co tam widzę to charakterystyczny kolor Extra Klasyki Next i chyba jest tam też Diablo. Ale i tak gratuluje tak WIELKIEJ kolekcji gier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2006 o 14:12, grand10pelu napisał:

> Hej pokazałbym wam moją skromna kolekcje ale nie wiem gdzie i jak zamieścić fotki pomoże
mi
> ktoś??
W okienku pisania postu masz na dole przycisk przeglądaj, klikasz na to i wybierasz plik ze
zdjęciem.

Ale ja mam go na dysku może tak być ze wybieram go z dysku??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2006 o 10:51, Crazy frogus napisał:

Moja kolekcja gier :) Poza grami są na półce jeszcze płyty z muzyką i kasety VHS :D

Fajna, ale prawie nic nie widać ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2006 o 16:05, tomas92 napisał:

No to i dodam zdjęcia mojej (bardzo) skromnej kolekcji:

Fajna ;P, ale ja na twojim miejscu wyrzuciłbym Poldek Driver na drugi koniec świata :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2006 o 17:39, tomas92 napisał:

Co chcesz konkretnie wiedzieć???

Bo to pudełko to takie zmniejszone kartonowe zwykłe pudło i czy tam ejst instrukcja, i czy ta gra jest w zwykłym boxsie na gry czy w kopercie itp. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2006 o 10:51, Crazy frogus napisał:

Moja kolekcja gier :) Poza grami są na półce jeszcze płyty z muzyką i kasety VHS :D


Szkoda, że taka słaba rozdzielczość, ale widzę, że masz sporo tytułów z EKN (tak jak i ja).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest to małe kartonowe pudełko z okładką 3D, w środku box dvd (ten grubszy), a w boxie dwie płyty cd, instrukcja, katalog oraz karta rejestracyjna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2006 o 17:43, tomas92 napisał:

Jest to małe kartonowe pudełko z okładką 3D, w środku box dvd (ten grubszy), a w boxie dwie
płyty cd, instrukcja, katalog oraz karta rejestracyjna.

Takie zwykłę pudełko DVD??? A nie za duże???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się