Evil_Khan

KOLEKCJE GIER - ZDJĘCIA!

30593 postów w tym temacie

Dnia 10.05.2009 o 09:50, Iverson7 napisał:

Dzieki.Brakuje jeszcze Beowulfa bo kuzynowi pozyczylem
No i ta 3 czesc:


Baldurs Gate to chyba podstawa historii każdego gracza. Super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co... Wrzuca ktoś swoje EK a ty zaraz wyjeżdżasz z takimi gadżetami no to wiadomo, że koleś jest bez szans. :D

A tak BTW szacun bez przerwy. Pozdro...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2009 o 20:26, ZO_S_O napisał:

Wiesz co... Wrzuca ktoś swoje EK a ty zaraz wyjeżdżasz z takimi gadżetami no to wiadomo,
że koleś jest bez szans. :D

A tak BTW szacun bez przerwy. Pozdro...


Nie prawda. Kto wie co tam u Was jeszcze w zakamarkach siedzi. Wiesz, to wszystko to efekt kilkunastu lat kolekcjonowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2009 o 12:07, NintendoPassion napisał:

Metal Gear Solid 3 Subsistence Limited Edition (RED) z poradnikiem i limitowanym DVD,
gra nadal w folii.


Piękny ten MGS. Aż się łezka w oku kręci ; ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2009 o 12:07, NintendoPassion napisał:

NintendoPassion - zdjęcia z mojej kolekcji

Metal Gear Solid 3 Subsistence Limited Edition (RED) z poradnikiem i limitowanym DVD,
gra nadal w folii.

Klasyka ;] MGS1 i 2 też masz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2009 o 12:06, NintendoPassion napisał:

Wiesz, to wszystko to efekt kilkunastu lat kolekcjonowania.


...więc trudno będzie takiego konesera przebić. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2009 o 14:29, ZO_S_O napisał:

> Wiesz, to wszystko to efekt kilkunastu lat kolekcjonowania.

...więc trudno będzie takiego konesera przebić. :)

- cel w życiu wszystkich użytkowników gram.pl - przebić Mario (NintendoPassion) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2009 o 16:11, kitek0101 napisał:

> > Wiesz, to wszystko to efekt kilkunastu lat kolekcjonowania.
>
> ...więc trudno będzie takiego konesera przebić. :)
- cel w życiu wszystkich użytkowników gram.pl - przebić Mario (NintendoPassion) :D


Przestań. Nie mówcie tak. Ja, mając 16 lat mogłem sobie tylko pomarzyć o grach i pooglądać w gazetach reklamowych.

NIE UMARŁA JEDNAK WE MNIE NIGDY PASJA!

Z czasem, szukaniem, odkładaniem i pracą dojdziesz do swojego celu (np: kolekcjonowanie). Fakt, jest dużo, ale jedynie mam na celu Was zachęcać do zbierania i cieszenia się każdą zdobyczą. Nie ważne czy za 1zł czy za 1000zł. Oby tylko rynek się tak poszerzył, aby zakupy z zagranicy były dla was łatwiejsze i bezpieczniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>/ciach/
Spokojnie, tylko żartowałem.
Pewnie wiele osób Ci zazdrości, myślę jednak, że jest to taka "dobra" zazdrość. No bo w końcu masz wspaniałą, wielką kolekcję :)!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2009 o 19:02, NintendoPassion napisał:

Przestań. Nie mówcie tak. Ja, mając 16 lat mogłem sobie tylko pomarzyć o grach i pooglądać
w gazetach reklamowych.

NIE UMARŁA JEDNAK WE MNIE NIGDY PASJA!

Z czasem, szukaniem, odkładaniem i pracą dojdziesz do swojego celu (np: kolekcjonowanie).
Fakt, jest dużo, ale jedynie mam na celu Was zachęcać do zbierania i cieszenia się każdą
zdobyczą. Nie ważne czy za 1zł czy za 1000zł. Oby tylko rynek się tak poszerzył, aby
zakupy z zagranicy były dla was łatwiejsze i bezpieczniejsze.


Tutaj się zgadzam w stu a nawet trzystu procentach. Kolekcjonowanie nie zależy od wieku, ceny czy zasobności portfela. Sam mam 16 lat, gier może 70, na półkach mienią się gadżety, a na honorowym miejscu stoi Amiga, Commodore 64 i PlayStation (PSX). Tu i ówdzie wiszą plakaty, naklejki, czasopisma. Nigdy na nadmiar kasy nie narzekałem. Wystarczy chcieć i umieć szukać okazji. (za PSX dałem 12 zł, a za premierowe Lemmings Pack 7 zł :])

Nie poddawajmy się, kiedyś NP będzie nam zazdrościł ^.^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2009 o 06:53, Naymar napisał:

> Przestań. Nie mówcie tak. Ja, mając 16 lat mogłem sobie tylko pomarzyć o grach i
pooglądać
> w gazetach reklamowych.
>
> NIE UMARŁA JEDNAK WE MNIE NIGDY PASJA!
>
> Z czasem, szukaniem, odkładaniem i pracą dojdziesz do swojego celu (np: kolekcjonowanie).

> Fakt, jest dużo, ale jedynie mam na celu Was zachęcać do zbierania i cieszenia się
każdą
> zdobyczą. Nie ważne czy za 1zł czy za 1000zł. Oby tylko rynek się tak poszerzył,
aby
> zakupy z zagranicy były dla was łatwiejsze i bezpieczniejsze.

Tutaj się zgadzam w stu a nawet trzystu procentach. Kolekcjonowanie nie zależy od wieku,
ceny czy zasobności portfela. Sam mam 16 lat, gier może 70, na półkach mienią się gadżety,
a na honorowym miejscu stoi Amiga, Commodore 64 i PlayStation (PSX). Tu i ówdzie wiszą
plakaty, naklejki, czasopisma. Nigdy na nadmiar kasy nie narzekałem. Wystarczy chcieć
i umieć szukać okazji. (za PSX dałem 12 zł, a za premierowe Lemmings Pack 7 zł :])

Nie poddawajmy się, kiedyś NP będzie nam zazdrościł ^.^


Cieszy takie nastawienie. Gratuluje. Nic tylko trzymaj dalej i niech kolekcja rośnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2009 o 19:37, kitek0101 napisał:

>/ciach/
Spokojnie, tylko żartowałem.
Pewnie wiele osób Ci zazdrości, myślę jednak, że jest to taka "dobra" zazdrość. No bo
w końcu masz wspaniałą, wielką kolekcję :)!


ZDROWEJ konkurencji nigdy za wiele. Myślę że częstsze wizyty na miejskich targowiskach i polowanie na Allegro będzie tylko sprzyjało!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2009 o 14:19, kaczek93 napisał:

Niech ktośda mi jakiegoś komenta ;(
Moja kolekcja na poprzedniej stronie...


Ładna kolekcja, w większość gier chętnie bym zagrał, bo lubię te gatunki. A, i fajna figurka z F3 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się