Evil_Khan

KOLEKCJE GIER - ZDJĘCIA!

30593 postów w tym temacie

Dnia 15.05.2009 o 10:30, MorTimer napisał:

... i juz ostatnia partia zdjec.

I to by byla ogromna wiekszosc moich gier :)

MorTimer


Wreszcie ktos z jedynie slusznymi wersjami jezykowymi gier. Tak trzymac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2009 o 10:48, Garett napisał:


Wreszcie ktos z jedynie slusznymi wersjami jezykowymi gier. Tak trzymac.


Jezeli za sluszne wersje jezykowe uwazasz angielskie to chyba jednak nie dopatrzyles sie wielu gier na zdjeciach obecnych :-) jednakze przyznaje, iz wole grac po angielsku, tak jakos mi przyjemniej sie slucha a i na zdrowie mi to wychodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2009 o 11:00, MorTimer napisał:

>
> Wreszcie ktos z jedynie slusznymi wersjami jezykowymi gier. Tak trzymac.

Jezeli za sluszne wersje jezykowe uwazasz angielskie to chyba jednak nie dopatrzyles
sie wielu gier na zdjeciach obecnych :-) jednakze przyznaje, iz wole grac po angielsku,
tak jakos mi przyjemniej sie slucha a i na zdrowie mi to wychodzi :)


Dokonale sie przypatrzylem calosci i chodzilo mi oczywiscie o angielskie wersje. Nie wspominajac o paru grach w ogole nie wydanych w naszym pieknym kraju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.05.2009 o 11:05, Garett napisał:

Dokonale sie przypatrzylem calosci i chodzilo mi oczywiscie o angielskie wersje. Nie
wspominajac o paru grach w ogole nie wydanych w naszym pieknym kraju.


Zwyczajowy drewniany dubbing w polskich wersjach gier nie za bardzo mi podchodzi, chlubnym wyjatkiem od tej reguly jest Baldurs Gate ale to tylko potwierdza regule. W Mass Effecta nie dalem rady po polsku pograc za dlugo i po kilku godzinach grania wolalem rozpoczac gre od nowa niezeli sie dalej meczyc a swoja droga pozwala to podszlifowac angielski calkiem niezle.
W kwestii gierek w polsce niewydanych... tez mi sie podobaja, w szczegolnosci IW2: Edge of Chaos po glowie mi chodzil i musialem go kupic chocby nie wiem co :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A o to moja kolekcja gier:-) w sumie 29 tytułów, które zdobyłem przez 3 lata:-) Zdjęcie mogłoby być lepsze ale nie znam się na fotografii, a i ujęcie takiej przestrzeni w moim małym pokoju było bardzo trudnym zadaniem. Czekam na komenty.

Piterixos

20090515133643

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze coś takiego. Nie wiem czemu choć to i poprzednie zdjęcie zajmują po kilkaset kilobajtów to mimo to przekraczam limit 200 kB na post...dziwne.

Piterixos

20090515134028

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajne gry, zwłaszcza PESy, Fable, Morrowind, Guidl Wars, Oblivion, Heroes of Might & Magic V, a także Titan Quest (po co Ci zwykła edycja i z dodatkiem? :)) oraz Dawn of War Antologia. Bardzo fajna kolekcja, gratuluję :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2009 o 16:09, mikim napisał:

Bardzo fajne gry, zwłaszcza PESy, Fable, Morrowind, Guidl Wars, Oblivion, Heroes of Might
& Magic V, a także Titan Quest (po co Ci zwykła edycja i z dodatkiem? :)) oraz Dawn of
War Antologia. Bardzo fajna kolekcja, gratuluję :).


Więc tak, jeśli chodzi o Titana to było tak. Najpierw kupiłem podstawkę, i gdy po pół roku zacząłem w niego grać zapragnąłem kupić dodatek...ale niestety nie dało się go kupić osobno więc pozostało mi kupić zarówno podstawkę jak i Dodatek....i jak na złość później pojawił się sam dodatek:-/ 20 zł w piach. A jeśli chodzi o resztę gier, które wymieniłeś to muszę cię zdziwić ale większość z nich nie należy do moich ulubionych. PES, to tylko jak gram z kimś, Guild Wars mi się nie spodobał, Heroes of Might And Magic zaczął mnie jakoś nudzić, Oblivion iMorrowind też jakoś tak...dziwnie... Ale Fable, Titan Quest i Warhammer (kupiłem go parę dni temu) już mi się bardzo podobają. Chyba z nadmiaru (jak dla mnie to dużo gier) gier zmieniły się moje wymagania jakościowe:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eh, żałuję, że sie na EK 9 Kompanii nie załapałem... Fajna i tania była. ;(
A tobie gratuluję tylu ciekawych rarytasów ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2009 o 20:19, Laska-z-Polski napisał:

Eh, żałuję, że sie na EK 9 Kompanii nie załapałem... Fajna i tania była. ;(

Szkoda, że, ponoć, gra już zbyt fajna nie była... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2009 o 20:47, kitek0101 napisał:

Szkoda, że, ponoć, gra już zbyt fajna nie była... ;)

Plotki jakies i pomowienia... moze nie jest to genialna gra, jednak wciaz to kawal dobrej roboty i niekoniecznie nazwalbym to RTSem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2009 o 10:30, MorTimer napisał:

... i juz ostatnia partia zdjec.

I to by byla ogromna wiekszosc moich gier :)

MorTimer


Masz przepiękną kolekcję. Podoba mi się sam fakt jak pieczołowicie podchodzisz to prezentacji gier. Star Wars jest po prostu wspaniały. Gratuluję wspaniałego podejścia do gier. To rzeczywiście coś pięknego.

Sam, jakoś dziwnie patrzę na polskie wersje językowe. Jakoś nie mogę się do nich przyzwyczaić. Dokładnie tak samo jak Wiedźmin po angielsku... = "nie robi"

Gratuluję!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co tu dużo mówić - na zdjęciu widnieje przyczyna straty moich kilkudziesięciu godzin życia ;). Zestaw kompletny (koszulka, plakat, podkładka, słownik, digipack, itp.), a zarazem jakże drogi. Nie ukrywam jednak, że było warto.

20090516114506

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2009 o 13:41, Piterixos napisał:

I jeszcze coś takiego. Nie wiem czemu choć to i poprzednie zdjęcie zajmują po kilkaset
kilobajtów to mimo to przekraczam limit 200 kB na post...dziwne.

Piterixos


Świetnie!

... widzę że masz bzika na punkcie "wisiorków"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2009 o 11:53, NintendoPassion napisał:

> I jeszcze coś takiego. Nie wiem czemu choć to i poprzednie zdjęcie zajmują po kilkaset

> kilobajtów to mimo to przekraczam limit 200 kB na post...dziwne.
>
> Piterixos

Świetnie!

... widzę że masz bzika na punkcie "wisiorków"

Znaczy się miałem okres że zbierałem breloczki, a teraz niestety moja mała kolekcyjka jest zaniedbana. Ale fakt, że kawałek szafki widoczny na zdjęciu jest nimi pokryty w całości:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2009 o 10:25, MorTimer napisał:

Tak sie jakos w sobie zebralem by sfotografowac wiekszosc mojej kolekcji :)

MorTimer


Świetna kolekcja! Zazdroszczę zwłaszcza paru starszych tytułów :)
I co najfajniejsze bardzo fajnie zaprezentowana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2009 o 14:12, Bambadil napisał:

Tak z ciekawości...jaka była twoja maksymalna oferta ? ;] Bo ja już chciałem podbić do
320, ale czas się skończył ;(

Szczerze? Nie pamiętam. Coś w granicach 300-350zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się