Evil_Khan

KOLEKCJE GIER - ZDJĘCIA!

30593 postów w tym temacie

Dnia 27.12.2006 o 13:32, Pyton15 napisał:

> > Jakieś 40-50% mojej kolekcji. Reszta w mieszkaniu w Norwegii lub popożyczane. No
i moja
> kobitka
> > pare tytułow na wyjazd wzięła:/
> Masz Republic Comando ;P Ogólnie fajna kolekcja, ale czy możesz mi powiedzieć czy można
jeszcze
> RC gdzieś kupić??? :P
Kup sobie Star Wars the best of to jest pakiet 6 gier i tam jest RC


z tego co wiem to jet tam 5 gier... a 6 to trial do star wars galaxy... ogolnie pakiet jest BARDZO dobry...same najlepze gry... noa ale jednak mi tam bardziej pasuje pojedynczo... ja lece na ilosc pudelek... chce se duza klekcje nazbierac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2006 o 13:35, diablolod napisał:

> > > Jakieś 40-50% mojej kolekcji. Reszta w mieszkaniu w Norwegii lub popożyczane.
No
> i moja
> > kobitka
> > > pare tytułow na wyjazd wzięła:/
> > Masz Republic Comando ;P Ogólnie fajna kolekcja, ale czy możesz mi powiedzieć czy
można
> jeszcze
> > RC gdzieś kupić??? :P
> Kup sobie Star Wars the best of to jest pakiet 6 gier i tam jest RC

z tego co wiem to jet tam 5 gier... a 6 to trial do star wars galaxy... ogolnie pakiet jest
BARDZO dobry...same najlepze gry... noa ale jednak mi tam bardziej pasuje pojedynczo... ja
lece na ilosc pudelek... chce se duza klekcje nazbierac :)

Ja ją właśnie wczoraj zamówiłem moze jutro mi przyjdzie w większość gier grałem u kumpli albo miałem pożyczone a teraz wreszcie będę miał swoje:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2006 o 13:51, Pyton15 napisał:

Ja właśnie zamówiłem Medievala 2, Kroniki Riddicka i Star Wars The Best of więc moja kolekcja
troche sie poszerzy!!!


ty szczesciarzu:( mi matka powiedziala ze mi nic juz nie kupi bo mam duzo gier juz... moze to prawda... w pol roku na gry wydalem (z portfela mamy:P) prawie 500zł..ale w koncu moge powiedziec ze my jestesmy bogaci:/ te glupie dywany zmywarke itp itd kupi...nawet meble do sypialni corce.. a mi na gry zaluje :PP na nastepny ogien pojdze Kotor 1... a pozniej Empire at War...wlasciwie to te Empire at War mialem zakupic jako pierwsze ale skoro republic commando takie tanie ...:)
w koncu w w kwietniu urodziny... a na miesiac minimum 1 gra i tak jest...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2006 o 14:20, Bartkula napisał:

Dorzucam moją kolekcję. Z nowszych gier jest tylko Oblivion, bo dopiero od niedawna mam nowy
komputer.

Fajna kolekcja, ale mało najświeższych gier ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2006 o 14:20, Bartkula napisał:

Dorzucam moją kolekcję. Z nowszych gier jest tylko Oblivion, bo dopiero od niedawna mam nowy
komputer.


Dobra kolekcja, dużdo naprawdę dobrych RPG, tylko jeszcze Gothica dokup :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2006 o 14:26, tykus napisał:

Dobra kolekcja, dużdo naprawdę dobrych RPG, tylko jeszcze Gothica dokup :)

Moje RPGi to klasyka, a Gothica mam z CD-Action, trzeciej części narazie nie planuję kupować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2006 o 14:02, diablolod napisał:

> Ja właśnie zamówiłem Medievala 2, Kroniki Riddicka i Star Wars The Best of więc moja kolekcja

> troche sie poszerzy!!!

ty szczesciarzu:( mi matka powiedziala ze mi nic juz nie kupi bo mam duzo gier juz... moze
to prawda... w pol roku na gry wydalem (z portfela mamy:P) prawie 500zł..ale w koncu moge powiedziec
ze my jestesmy bogaci:/ te glupie dywany zmywarke itp itd kupi...nawet meble do sypialni corce..
a mi na gry zaluje :PP na nastepny ogien pojdze Kotor 1... a pozniej Empire at War...wlasciwie
to te Empire at War mialem zakupic jako pierwsze ale skoro republic commando takie tanie ...:)
w koncu w w kwietniu urodziny... a na miesiac minimum 1 gra i tak jest...:)

No ja płacę za wszystko sam wiec nie ma się co tak cieszyć ja gry kupuję tylko przy okazjach typu urodziny,gwiazdka,imieniny itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.12.2006 o 14:47, Pyton15 napisał:

No ja płacę za wszystko sam wiec nie ma się co tak cieszyć ja gry kupuję tylko przy okazjach
typu urodziny,gwiazdka,imieniny itp.


no wiesz... ja mam tylko 12 lat a jeszcze nigdy na urodziny ani imieniny czy swieta nie dostalem kasy... ale i tak 170 zl z 500 bylo moje... jakos sie utrzymuj :) gdybym mial prace to bym se cos kupil a tak to jestem zdany narodzicow...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2006 o 15:28, diablolod napisał:


> No ja płacę za wszystko sam wiec nie ma się co tak cieszyć ja gry kupuję tylko przy okazjach

> typu urodziny,gwiazdka,imieniny itp.

no wiesz... ja mam tylko 12 lat a jeszcze nigdy na urodziny ani imieniny czy swieta nie dostalem
kasy... ale i tak 170 zl z 500 bylo moje... jakos sie utrzymuj :) gdybym mial prace to bym
se cos kupil a tak to jestem zdany narodzicow...

No ja mam 14 i zawsze chce kase z której część przeznaczam na gry!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2006 o 17:06, Ryan Kam napisał:

Gratulacje przetrzymywania pudełek ( papierowych)!!! Jestem pod wrażeniem :D

Leżą na półce i się kurzą, taki z nich pożytek. Ale ich nie wyrzucę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się