Evil_Khan

KOLEKCJE GIER - ZDJĘCIA!

30593 postów w tym temacie

Dnia 29.03.2010 o 13:09, Damianuss1 napisał:

WoW :o gdzie takie wydanie można dostać? Swoją drogą jak byłem mały to pamiętam, że ojciec
często kupował mi furki z Burago ;p.

Widziałem takie zestawy w katowickim Empiku. Niestety ceny nie pamiętam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2010 o 15:38, natanadler napisał:

> Wyglada super, ile dałeś?

130 zł. Są na przecenie w warszawskich empikach



Zamierzałem sobie kupić tę edycję. Ale wybrałem Special Editon po angielsku. Tłumaczenie Shifta jest do... bani

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2010 o 19:51, Kaucz napisał:

Skoro jakieś tytuły ci się średnio spodobały to jest wymieniaj, sprzedawaj, a zostawiaj
te które lubisz. Skoro cię stac na nowe gry to nie musisz zmieniać podejścia do kolekcjonowania
(mnie nie stać, ale jak kupuje grę to zostaje w kolekcji, oczywiście tylko te dobre).
Kupujesz gry, nie pozbywasz się ich, czyli spierasz nasz rynek poprawnie.


Ja kupuje tylko te dobre gry i tylko te, które mi się podobają ;) No to chyba, rzeczywiście, nie będę sprzedawał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2010 o 23:56, Damianuss1 napisał:

Dzisiejszy update :). Kupiłem głównie dla "Portal".
Damianuss1


Gratuluję kupna i mam pytanie; za ile kupiłeś? Bo zastanawiam się nad kupnem, ale nie wiem, czy lepiej wykupić kod do ściągnięcia ze Steama, czy kupić wersję pudełkową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, warto naprawdę. 48,99 w Saturnie. Kod jest zdaje się o jakieś ~20-30 tańszy, ale ja nie zamierzam wspierać elektronicznej dystrybucji ;], wolę mieć pudełko z płytkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Time to... REVENGE !!! :D

Po zrobieniu 100% w Burnoucie Paradise: The Ultimate Box czas na starszą odsłonę z PS2.

20100329181644

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2010 o 16:28, franko113 napisał:

Z wymiany. Naprawdę świetny tytuł.


To, że świetny nie musisz nikomu mówić. Właśnie robię wyścigi na Bruciego i próbuję zagarnąć platynę ;)
Ja w sumie też kupiłem nie dawno, ale Platinum, bo używek nie lubię ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2010 o 17:59, MrGregorA napisał:

To, że świetny nie musisz nikomu mówić. Właśnie robię wyścigi na Bruciego i próbuję zagarnąć
platynę ;)
Ja w sumie też kupiłem nie dawno, ale Platinum, bo używek nie lubię ;p



Ja już wole używkę od reedycji, ale każdy ma swoje gusta :P. Najbardziej podobają mi się piosenki. Jadę sobie spokojnie, a tu nagle Bob Marley leci ^^.... Nie powiem... Zaskoczony byłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2010 o 19:45, franko113 napisał:

Ja już wole używkę od reedycji, ale każdy ma swoje gusta :P. Najbardziej podobają mi
się piosenki. Jadę sobie spokojnie, a tu nagle Bob Marley leci ^^.... Nie powiem... Zaskoczony
byłem.



A co reedycje mają złego w sobie? Kiedyś siedziałem codziennie na allegro i jak tylko pojawiała się gra, której szukałem w edycji premierowej od razu pisałem do gościa (ah, piękne czasy gry na PC). Dorosłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2010 o 21:22, MrGregorA napisał:

> Ja już wole używkę od reedycji, ale każdy ma swoje gusta :P. Najbardziej podobają
mi
> się piosenki. Jadę sobie spokojnie, a tu nagle Bob Marley leci ^^.... Nie powiem...
Zaskoczony
> byłem.


A co reedycje mają złego w sobie?


Wiem, że to głupio zabrzmi ale.... pudełko :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.03.2010 o 08:00, franko113 napisał:

Wiem, że to głupio zabrzmi ale.... pudełko :P

Mam to samo, ale ja jeszcze gorzej bo nie znosze takich znaczków PEGi jak masz na pudełku GTA ;p Podchodzą mi tylko PEGI EU :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy kupisz Orange Box w formie cyfrowej za 20zl czy w formie pudelkowej za 40-50 i tak powinienes byc zadowolony. HL2 z dodatkami to jeden z lepszych FPS''ow, Portal tez jest swietny, choc krotki i TF2 jest ciekawy, zwlaszcza jak Cie wciagnie. OB po prostu starczy na wiele godzin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się