Evil_Khan

KOLEKCJE GIER - ZDJĘCIA!

30593 postów w tym temacie

Dnia 17.04.2010 o 21:30, mistshoo napisał:

I jeszcze jako bonus, świetne wydanie Epizodów. Z tyłu mapy plakat z fajną panią :).

Super, ja na swój egzemplarz jeszcze czekam, jak prawie zawsze sklep gram.pl nie popisał się z pre-orderami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2010 o 21:30, mistshoo napisał:

I jeszcze jako bonus, świetne wydanie Epizodów. Z tyłu mapy plakat z fajną panią :).

Same perełki nie ma co :>. Ciekawy jestem czy epizody na PC też mają taką mapkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nowy nabytek...niektórzy powiedzą,że to gniot ale mi się podobała ta gra[chociaż rozbawiło mnie to,że są tu artefakty adanosa xD :D(oczywiście jest to bug)]

20100417220228

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2010 o 21:29, mistshoo napisał:

Mały up:
Epizody i God of War kupione w premierę, obie świetne gry. Killzonowi dałem drugą szansę,
ale niestety się nie przekonałem.

Killzone 2 wygląda na strasznie zniszczonego, ja na premierę strasznie się jarałem, ale po pewnym czasie znużył mnie. Dodatek do GTA kupie niedługo skoro już na allegro za 117zł :) A o GoW sie nie wypowiem, bo o genialności tej gry trzeba za długo pisać ;0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję pięknej kolekcji. Same hity: Wyznanie Asasyna, MałaWielkaPlaneta, Gacek Psychiatryk Arkham, Nieodkryty: Fortuna Drake'a i Nieodkryty 2: Wśród Złodziei = BRAWO!

BTW: Sorki za polskie tytuły, nie mogłem się powstrzymać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolekcja bardzo dobra, ale tak jak wspomniał HdysH sam nie wiesz co chcesz w niej mieć, kiedyś pilnie szukałeś Modern Warfare i twierdziłeś, że gra nigdy nie opuści twojej kolekcji, tak jak MW2, a jakoś ich tu nie widzę. Jeszcze co do PoP-a to zepsuje on wizerunek tej dobrej kolekcji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2010 o 15:05, Kaucz napisał:

Dobra odświeżona kolekcja. Niedługo dojdzie Heavy Rain, Dead Space, PoP i mam nadzieje
dodatki do GTA.

Ja z każdej swojej gry na PS3 odklejam tą durną naklejke od Sony.
Bleeeh.
Kolekcja rzeczywiście świetna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2010 o 15:05, Kaucz napisał:

Dobra odświeżona kolekcja. Niedługo dojdzie Heavy Rain, Dead Space, PoP i mam nadzieje
dodatki do GTA.

Pogratulować takiej kolekcji. Same świetne tytuły.
BTW jakbyś nie wiedział to ja jestem Geralt_pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2010 o 16:24, Czarek188 napisał:

Update mojej kolekcji ;)

Czarek188

Oh YEA! Też ostatnio kupiłem. Gra jest po prost prze-genialna! W porównianiu z dwójką jedynka wydaje mi się taka płytka i bezpłciowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ACII FTW! IMO lepsza nie tylko od jedynki, ale i wszystkich produkcji z 2009, w jakie dane mi było zagrać [wiem, wiem, na PC premiera była w tym roku, ale gra wyszła w zeszłym na konsole, a nasza edycja jest prawie identyczna]. Kopie tyłek Batmanowi i MW2. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2010 o 15:57, Damianuss1 napisał:

Damianuss1
Apdejt. Jeszcze świeże :)

Nice, widzę że PC też ma mapkę. Napisz jak optymalizacja. Co do samej gry, kończę balladę i jest to dla mnie najlepsza część GTA IV, ma niesamowity klimat, a cutscenki i dialogi to mistrzostwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przyznam, że klimat w LaD jest o wiele lepszy niż ten znany z IV części. Optymalizacja jest według mnie dobra. Gra śmiga ładnie niczym wypchane patchami GTA IV :). Nie żałuję ani grosza za te dodatki. Na początku tylko trochę nerwów miałem z ponownym zakładaniem konta na GFWL.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się