Evil_Khan

KOLEKCJE GIER - ZDJĘCIA!

30593 postów w tym temacie

Bambadil

Nie chce mi się sprawdzać jakich gier jeszcze nie dawałem, więc o to prawie cała moja kolekcja. Nie ma tylko zdjęcia jednej półki, ale na niej nic się nie zmieniło.

20100422165328

20100422165333

20100422165338

20100422165345

20100422165354

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wielkie brawa za tą kolekcję, mnóstwo premierówek, w tym Prey (brawo) i pełno EK, gratuluję! Musiałeś sporo wydać :)

BTW: Masz ze mną dużo wspólnego: ty zbierasz sztylety i trzymasz je w kuferku, ja zbieram sztylety i trzymam je w kuferku, ty jesteś fanem Egiptu (pamiątki), ja jestem fanem Egipru (pamiątki)
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2010 o 17:03, Harrolfo napisał:

Wielkie brawa za tą kolekcję, mnóstwo premierówek, w tym Prey (brawo) i pełno EK, gratuluję!
Musiałeś sporo wydać :)

BTW: Masz ze mną dużo wspólnego: ty zbierasz sztylety i trzymasz je w kuferku, ja zbieram
sztylety i trzymam je w kuferku, ty jesteś fanem Egiptu (pamiątki), ja jestem fanem Egipru
(pamiątki)
:)


To jest EK Prey

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2010 o 17:00, Bambadil napisał:

Bambadil


Nie wiem czy gratulować czy nie. Pogratuluje za to że jest to swojego rodzaju hobby takie zbieranie i wyszła Ci z tego ładna kolekcja.
Lecz gdy patrzę na taką kolekcję to boję się ze widzę zdjęcia kolejnego nerda nie wychodzącego z domu tylko grającego, zbierającego kolekcje i układającego na półeczce. Może taki nie jesteś, ale takie mam odczucia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2010 o 19:49, bardek napisał:

> Bambadil

Nie wiem czy gratulować czy nie. Pogratuluje za to że jest to swojego rodzaju hobby takie
zbieranie i wyszła Ci z tego ładna kolekcja.
Lecz gdy patrzę na taką kolekcję to boję się ze widzę zdjęcia kolejnego nerda nie wychodzącego
z domu tylko grającego, zbierającego kolekcje i układającego na półeczce. Może taki nie
jesteś, ale takie mam odczucia.

-.-
nc.
buah.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2010 o 19:49, bardek napisał:

Lecz gdy patrzę na taką kolekcję to boję się ze widzę zdjęcia kolejnego nerda nie wychodzącego
z domu tylko grającego, zbierającego kolekcje i układającego na półeczce.


Na szczęście taki nie jestem. W zimę fakt, rzadko wychodzę na dłużej niż godzinę czy dwie, ale kiedy jest ciepło często wychodzę rano a wracam w nocy (dosłownie ;p).
I dziękuje wszystkim za gratulacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też gratuluję, bo kolekcja przemyślana(takie mam wrażenie - nie kupujesz byle czego:P) i ogólnie super. Mam tylko jedno zastrzeżenie - w kilku zdjęciach nie da się zamieścić potęgi całej kolekcji(to tak ogólnie do wszystkich). ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2010 o 19:49, bardek napisał:

> Bambadil

Nie wiem czy gratulować czy nie. Pogratuluje za to że jest to swojego rodzaju hobby takie
zbieranie i wyszła Ci z tego ładna kolekcja.
Lecz gdy patrzę na taką kolekcję to boję się ze widzę zdjęcia kolejnego nerda nie wychodzącego
z domu tylko grającego, zbierającego kolekcje i układającego na półeczce. Może taki nie
jesteś, ale takie mam odczucia.


Stanę w obronie Bambadila, swoim i pewnie innych osób, które zbierają gry.

Dla niektórych wystarczy tylko WoW - nie muszą mieć jak my po 100 lub więcej gier (moja kolekcja jest w tym temacie przecież i tak na oko jest 3 razy większa - nie ujmując zaj..tej kolekcji Bombadila). To, że zbieramy gry nie stawia nas od razu na straconej pozycji jarzyny grającej 24/24 7/7 Kierujesz się stereotypami. Oklepanymi schematami.

Ja mam 30 lat, mega kolekcję - nie tylko gier jakieś 15tysi GS na XBL i w kij zajęć, które skutecznie pożerają wolny czas. Firma, zlecenia, koncerty, rodzina, przyjaciele, rower, znajomi itd. Wiesz, kiedy gram. 1-2 w nocy po całym dniu pracy, kiedy pozamykam wszystkie tematy, skoczę na spacer z dziewczyną czy poczytam dobrą książkę.

Do jednego się przyznaję komp w domu u nas jest włączony 24h na dobę, ale to jest z wiązane z moja pracą i zleceniami. Nawet jak gram w coś mail cały czas aktywny.

Tak czy inaczej takie hobby, jakie mamy - nie powoduje, że jesteśmy "nolajfami"


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2010 o 17:00, Bambadil napisał:

Bambadil

Gratuluję świetnej kolekcji. Jest się czym chwalić.
BTW to jest kolekcjonerka Wiedźmina? Nawet nie wiedziałem, że są takie edycje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2010 o 15:11, Renzov napisał:

BTW to jest kolekcjonerka Wiedźmina? Nawet nie wiedziałem, że są takie edycje.

Były. Rozeszły się błyskawicznie, chyba w samej przedsprzedaży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2010 o 18:08, bardek napisał:

Nie kieruje się stereotypami.
Dlatego napisałem "Może taki nie jesteś..." Źle zrozumiałeś mój post.


Ale popatrzyłes na kolekcję i wyciągnąłeś pewien wniosek.. Twój post można odczytać w taki sposób:)

cytująć:

Lecz gdy patrzę na taką kolekcję to boję się ze widzę zdjęcia kolejnego nerda nie wychodzącego z domu tylko grającego, zbierającego kolekcje i układającego na półeczce. Może taki nie jesteś, ale takie mam odczucia.

Po prostu takie masz odczucia.

Tak czy inaczej hobby każdego rodzaju zabiera wiele czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2010 o 19:49, bardek napisał:

> Bambadil

Nie wiem czy gratulować czy nie. Pogratuluje za to że jest to swojego rodzaju hobby takie
zbieranie i wyszła Ci z tego ładna kolekcja.
Lecz gdy patrzę na taką kolekcję to boję się ze widzę zdjęcia kolejnego nerda nie wychodzącego
z domu tylko grającego, zbierającego kolekcje i układającego na półeczce. Może taki nie
jesteś, ale takie mam odczucia.


Aleś dał. Ja swego czasu też miałem sporą kolekcję gier (ah wszytko poszło na PS3;), a siedziałem przy komputerze/telewizorze około 3 godzin tygodniowo. Po prostu, Bombadil gier nie sprzedaje i prawidłowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się