Evil_Khan

KOLEKCJE GIER - ZDJĘCIA!

30593 postów w tym temacie

Dnia 26.08.2010 o 11:44, barth89 napisał:

Nowe gry w kolekcji :)

Wielkie graty. Ja niestety nie kupie, bo wersja na PS3 w PL niestety nie obsłuży dodatków do tego Czesi zwalili cały port. Szkoda, tak czekałem na Mafie 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2010 o 12:18, Kaucz napisał:

Wielkie graty. Ja niestety nie kupie, bo wersja na PS3 w PL niestety nie obsłuży dodatków
do tego Czesi zwalili cały port. Szkoda, tak czekałem na Mafie 2.

Wszystko to co napisałeś, a na internetowym sklepie Cenegi EK Mafii2 na PS3 zeszło jako pierwsze :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2010 o 12:25, Damianuss1 napisał:

> Wielkie graty. Ja niestety nie kupie, bo wersja na PS3 w PL niestety nie obsłuży
dodatków
> do tego Czesi zwalili cały port. Szkoda, tak czekałem na Mafie 2.
Wszystko to co napisałeś, a na internetowym sklepie Cenegi EK Mafii2 na PS3 zeszło jako
pierwsze :D.

Ale to było przed ogłoszeniem tego że DLC nie będzie działać, niech Cenega wreszcie zbankrutuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.08.2010 o 12:25, Damianuss1 napisał:

Wszystko to co napisałeś, a na internetowym sklepie Cenegi EK Mafii2 na PS3 zeszło jako
pierwsze :D.


Bo nie chcieli sobie robić antyreklamy. Cenega totalnie ssie. Najlepiej Mafie 2 sprowadzić z Anglii, wyjdzie taniej i dodatkowo DLC będzie w pudełku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2010 o 12:18, Kaucz napisał:

> Nowe gry w kolekcji :)
Wielkie graty. Ja niestety nie kupie, bo wersja na PS3 w PL niestety nie obsłuży dodatków
do tego Czesi zwalili cały port. Szkoda, tak czekałem na Mafie 2.


Dobra pytanie dotyczy to i PS3 i X360?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2010 o 15:32, Commander_Shepard napisał:

Commander_Shepard
Aktualizacja kolekcji PS3
Gry z wymiany:
MAG->NFS SHIFT
GOW Trylogia(III + Collection)->RDR:P

Ta druga wymiana to Ci się średnio opłacała, leżeli chodzi o równowartość tych gier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2010 o 15:39, Zagul napisał:

> Commander_Shepard
> Aktualizacja kolekcji PS3
> Gry z wymiany:
> MAG->NFS SHIFT
> GOW Trylogia(III + Collection)->RDR:P
Ta druga wymiana to Ci się średnio opłacała, leżeli chodzi o równowartość tych gier.

No niby tak ale dostałem nówkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2010 o 12:01, Damianuss1 napisał:

> Nowe gry w kolekcji :)
Ja już chcę swoją Mafię :(. Wielkie graty za te tytuły.



Szkoda tylko, że nie moge nadal grać :P Trzeba czekać do północy, a ploty mówią, że do jutra do 12.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2010 o 14:59, natanadler napisał:

Dobra pytanie dotyczy to i PS3 i X360?

Wersji na PS3. Te DLC jest ekskluzywne, ale własnie na ps3site piszą ze jednak będzie, więc uff, ale nie zmienia to stanu rzeczy kiedy Mafia 2 na PS3 jest dużo gorsza brak trawy, ptaków i mało krwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>>.........

....i to znaczy, że gra jest DUŻO gorsza? Hmm, myślałem, że w przypadku Mafii to fabuła, klimat, ścieżka dźwiękowa jest kluczem do szcześcia a nie latające ptaki czy mało krwi. A trawa jest wiec nie gadaj, że jej nie ma. To, że ma gorszą teksturę niż PC czy xbox to już inna sprawa. Nie rezygnowałbym z tej gry z tak błahych powodów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2010 o 19:14, Citkowsky napisał:

>>.........

....i to znaczy, że gra jest DUŻO gorsza? Hmm, myślałem, że w przypadku Mafii to fabuła,
klimat, ścieżka dźwiękowa jest kluczem do szcześcia a nie latające ptaki czy mało krwi.
A trawa jest wiec nie gadaj, że jej nie ma. To, że ma gorszą teksturę niż PC czy xbox
to już inna sprawa. Nie rezygnowałbym z tej gry z tak błahych powodów.

Chodzi o szczegóły, wiem że liczy się klimat i fabuła i oto się nie martwię, ale czemu przekazują port studiu które nie ma na koncie żadnych gier? Jestem na nie dla Czechów, do tego tak późno to ogłosili. Grę kupie, ale po tej sytuacji szczególnie się nie napalam. Jakos wszyscy potrafią, a Mafia 2 jest jedyną od dawna taka sytuacją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się