Evil_Khan

KOLEKCJE GIER - ZDJĘCIA!

30593 postów w tym temacie

Dnia 04.05.2013 o 01:49, Sigu napisał:

Odrobinę cholera mnie bierze, gdy patrzę na gry Naruto na Xboxa ze świadomością, że kiedyś
będę musiał w nie zagrać... :/

Szczerze polecam wszystkie Stormy. To moim zdaniem najlepsze gry z tej serii. Walki z anime nie umywają się do tego co się dzieje w trybie historii gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nigdy po prostu nie byłem fanem tych klimatów, a osiągnięcia przecież jakieś są. No cóż. Trzeba poczekać i łowić gry po 25zł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2013 o 13:21, Tesu80 napisał:

Tesu80

Po niewielkiej przerwie wracam do tego tematu z kolejnymi zdjeciami tytulow znajdujacych
sie w mojej kolekcji. Tak jak poprzednim razem, czesc z widocznych na zdjeciach tytulow
posiadam od lat, inne dopiero niedawno mialy swoja premiere. Zapraszam do ogladania.
:)

Wspaniała kolekcja. Szczególnie zazdroszczę Black Thorna. Jedna z pierwszych gier Blizzarda, którą pamiętam jeszcze z czasów komputerów 486. Dzisiaj niby zlepek pikseli a grało się w to z wypiekami na twarzy. Jeżeli można wiedzieć gdzie Dorwałeś tego białego kruka? To jest wydanie oczywiście na dyskietkach? Czy może na CD?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2013 o 00:14, MaciekSlip napisał:

Wspaniała kolekcja. Szczególnie zazdroszczę Black Thorna. Jedna z pierwszych gier Blizzarda,
którą pamiętam jeszcze z czasów komputerów 486. Dzisiaj niby zlepek pikseli a grało się
w to z wypiekami na twarzy. Jeżeli można wiedzieć gdzie Dorwałeś tego białego kruka?
To jest wydanie oczywiście na dyskietkach? Czy może na CD?


Dzieki. :) Z mojego pierwszego egzemplarza Blackthorne''a ostala mi sie niestety tylko niedzialajaca juz dyskietka. Na ten egzemplarz natknalem sie przypadkiem w antykwariacie w zeszlym roku. Jest to wersja na flopkach. Najlepsze jest to, ze pudelko mimo uplywu ponad 15 lat od premiery jest w stanie idealnym i wciaz fabrycznie zafoliowane. :) Sam pamietam jak zagrywalem sie w te produkcje na kompie z prockiem 486 taktowanym zegarem 33MHz. ;) Zreszta to wlasnie w tym tytule Blizzard zaprezentowal po raz pierwszy swoje charakterystycznie wygladajace orki, ktore niedlugo pozniej znalazly swoj dom w Warcraft: Orcs & Humans.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z serii, większość w to grała, nie każdy miał oryginała w domu.

PS. Super Mario Bros nie jest oryginalnym wydaniem Famicomowym, jednakże jest to dość trudno dostępne wydanie i na pewno lepiej i ładniej prezentujące się, niż gry na multicartach typu 9999999 in 1.

20130509164109

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2013 o 17:58, Tesu80 napisał:

Na ten egzemplarz natknalem sie przypadkiem w antykwariacie
w zeszlym roku. Jest to wersja na flopkach. Najlepsze jest to, ze pudelko mimo uplywu
ponad 15 lat od premiery jest w stanie idealnym i wciaz fabrycznie zafoliowane. :)


Ile kosztowała? Mieli coś jeszcze czy tylko tę grę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2013 o 19:44, Sir_Kielbasa napisał:

Ile kosztowała? Mieli coś jeszcze czy tylko tę grę?

Za tego Blackthorne''a w komplecie z jeszcze innym big boxem (futurystyczna scigalka Hi-Octane) zaplacilem niecale 40 zl. Byly jeszcze inne tytuly w duzych pudlach, ale albo mnie nie interesowaly, albo juz je posiadam. Pamietam, ze mieli jeszcze Civilization II, Wing Commander 3, K.K.N.D., Homeworlda, ktoras czesc Megarace, Settlersow 3, dodatki do Morrowinda, Wormsy i z 8-10 innych pudel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taniocha.. to był typowy antykwariat z książkami, gdzie przy okazji mieli te gry, czy jakiś ogólny ze starociami?
Możesz podać jakiś kontakt do siebie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2013 o 13:12, Sir_Kielbasa napisał:

Taniocha.. to był typowy antykwariat z książkami, gdzie przy okazji mieli te gry, czy
jakiś ogólny ze starociami?
Możesz podać jakiś kontakt do siebie? :)

To byl zwykly antykwariat ze starymi ksiazkami, czasopismami i plytami, gdzie przypadkowo znalazlem tez znajdujacy sie w kacie regal ze starymi grami na PC i konsole (PSX, PS2, XBOX, Gamecube). Najszybciej znajdziesz mnie tu: http://forum.cdaction.pl/index.php?showuser=81979
Na gram zagladam sporadycznie, na CDA jestem codziennie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2013 o 14:20, Tesu80 napisał:

To byl zwykly antykwariat ze starymi ksiazkami, czasopismami i plytami, gdzie przypadkowo
znalazlem tez znajdujacy sie w kacie regal ze starymi grami na PC i konsole (PSX, PS2,
XBOX, Gamecube).


Ale chyba nie w Polsce?

Dnia 10.05.2013 o 14:20, Tesu80 napisał:

Najszybciej znajdziesz mnie tu: http://forum.cdaction.pl/index.php?showuser=81979
Na gram zagladam sporadycznie, na CDA jestem codziennie. :)


Ok., ale tam nie ma mejla, GG czy PW z tego co widzę. Tutaj też chyba nie da się wysłać prywatnej wiadomości?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2013 o 15:36, Sir_Kielbasa napisał:

Ale chyba nie w Polsce?

No nie - w Dublinie, w stolicy kraju Guinnessem plynacym. ;)

Dnia 11.05.2013 o 15:36, Sir_Kielbasa napisał:

Ok., ale tam nie ma mejla, GG czy PW z tego co widzę. Tutaj też chyba nie da się wysłać
prywatnej wiadomości?

Nie wiem jak to jest z gramem, ale po zalozeniu konta na CDA bez problemu da sie wysylac PW do kazdego uzytkownika. Wystarczy wejsc w profil i gdzies po prawej stronie jest opcja wyslij wiadomosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zanim wkleje liste gier (zdjecia moze kiedys, jak ladna poleczke na sciane zrobie z podswietleniem, ktora mam w glowie), nie moge nie zaczac od paru slow wstepu:

Jestem graczem PC starej daty. Zagrywalem sie w gry na smierc w zlotej erze PC, czyli w latach 90''tych, oraz na poczatku nowego wieku. Czasy Secret Service wspominam nadal z lezka w oku. Na poczatku, jak to bachor gralem na wersjach "edukacyjnych". Jakies 10 lat temu dotknela mnie lezka sentymentalizmu i postawilem sobie za cel, ze zbiore wszystkie gry w wersjach pudelkowych, w ktore gralem i z ktorymi darze wiekszy, lub mniejszy sentyment. Moje "kolekcjonerstwo" jest wiec o tyle dobre, ze nie ma u mnie studni bez dna jak u wiekszosci kolekcjonerow. Zrobilem swoja liste i wio gitara.

W zwiazku z tym wielu "klasykow" nie posiadam. Jak w jakas gre nie gralem, z niczym mi sie nie kojarzy, nic by mi jej zakup nie dal. W zwiazku z tym, wiekszosc z gier na ponizszej liscie przeszedlem, mniejszosc gralem wiele, a jakis niewielki odsetek uruchomilem, zagralem pare razy i wiecej z niewiadomych mi przyczyn nie gralem ;), moze kiedys powroce.

Stan gier, ktore kupowalem nie byl dla mnie najistotniejszy, choc na pewno jak mialem wybor, a gra byla w miare dostepna wybieralem lepsze jakosciowo wersje. Bardziej dla mnie sie liczy to, ze gre w wersji sklepowej faktycznie posiadam. Suma sumarum, mam niewielka porcje pudelek, ktore maja jakies naderwanie tu lub z boku, otarcia i rozne inne popularne defekty, ale zdecydowana wiekszosc jest w niezlym wizualnie stanie, co najmniej 4+.

Wszystkie gry to wydania pudelkowe bo tylko w takie celowalem, lub DVD Case jesli wydania pudelkowego tejze gry po prostu nigdy nie bylo jak np nie wiem "Championship Manager 01/02". Kiedy byly wydania z CD oraz dyskietkami 1.44, preferowalem 1.44 i duza wiekszosc takich gier posiadam w tym drugim wariancie. Posiadam tez kilka wydan kolekcjonerskich, ale ze te wydania zaczely sie pojawiac kiedy pasja na granie mnie powoil opuszczala, w zwiazku z tym niewiele z gier ktore posiadam, mialy w ogole wydania kolekcjonerskie. Gier w wydaniach polaczonych nie chcialem. Przykladowo Baldur''s Gate 1 + Opowiesci z wybrzeza mieczy omijalem na rzecz wydan oddzielnych.

RPG''i oczywiscie w wydaniu polskim (jesli takie bylo). Paredziesiat gier w sumie z tych z listy, w wydaniu polskim.

Wszystkie wydania w wersji PC, w tym okolo 2-3% to wydania polaczone PC/MAC.

Ponizsza lista, jest niemal kompletna lista, ktora ulozylem kiedy gry zaczalem zbierac. Pozostalo mi juz tylko 4 tytuly do zebrania aby kolekcje skompletowac, z ktorych 3 spodziewam sie, ze uda mi sie wylapac w przeciagu paru lat, a ostatni tytul to bedzie cud, jak gdzies go wypatrze ;)

Te gry to:

1) Prehistorik II
2) The Incredible Machine: Even More Contraptions
3) The Even More Incredible Machine (big triangle box)
4) UGH! (mision imposible ;))


Jesli ktos z was posiada ktorys z tych tytulow, zwlaszcza ostatni :P i chce ubic ciekawy interes, zapraszam na prive''a ;) Szanse marne, bo nie od kozery poluje juz na te tytuly wiele lat, ale zapytac jest okazja wiec pytam.

Mysle, ze paru graczy starej daty zauwazy na liscie pare ciekawych tytulow, ktore nie sa nadto popularne wsrod kolekcjonerow.

pozdrawiam
Łukasz

Lista bez kolejnosci alfabetycznej:

Mortal Kombat Trilogy
4-D Boxing
Crusader - No Remorse
Legacy Of Kain: Defiance
Total Annihilation: Battle Tactics
Tie Fighter
Micro Machines
GTA 2
Colin McRae Rally 2.0
Holiday Lemmings
Championship Manager 01/02
NBA 98
Silent Hunter II
Death Rally
World Cup 98
Fallout
Fallout 2
Freespace
Freespace 2
Transport Tycoon
Transport Tycoon Deluxe
Quake
Total Annihilation
Nuclear Strike
Larry 7
Railroad Tycoon: The Second Century
Icewind Dale II
Max Payne 2
Commandos Behind Enemy Lines
Commandos Beyond The Call Of Duty
Worms
Homeworld
Diablo
Red Alert
Red Alert: The Aftermath
Red Alert: Counterstrike
Jagged Alliance 2
The Incredible Machine
International Rally
Screamer Rally
Super Street Fighter II Turbo
Fifa 98
Diablo II
Jagged Alliance 2.5 Unfinished Business
Legacy Of Kain: Soul Reaver
Mortal Kombat II
Baldur''s Gate 2
NHL 98
Mortal Kombat III
MDK
Grand Theft Auto
Half Life Blue Shift
Virtua Cop 1
Homeworld Cataclysm
Duke Nukem Forever: Balls Of Steel
Alien vs Predator
Redneck Rampage
Soul Reaver 2
Icewind Dale 1 - Heart Of Winter
Icewind Dale 1
Baldur''s Gate 2 Baals Throne
Half Life 1
Half Life Opposing Force
Virtual Pool 2
Jane''s AH-64D LONGBOW
Railroad Tycoon II
Total annihilation Core Contingency
Alien vs Predator 2
Jungle Book
Disney''s Aladdin
Fifa Soccer Manager
Diablo III Kolekcjonerska
Worms United
Diablo II - Lord Of Destruction
Baldur''s Gate 1
Prince of Persia (1989)
Moto Racer
Starcraft II (Regular)
Starcraft II (Collector''s)
Return to Castle Wolfenstein
X-Wing Alliance
Need for speed II SE
Dungeon Keeper
Virtua Cop 2
Winning Eleven 9 Liveware Evolution
Destruction Derby 2
Worms reinforcements
Star wars balance of power
Indiana Jones - Atlantis
Bioshock Wersja Kolekcjonerska
World in conflict - collectors edition
Call Of Duty - Modern Warfare (Collector)
NBA 97
Half Life 2 Episode One
Half Life 2 Episode Two (Orange Box)
Quake Mission Pack 1: Scourge of Armagon
Quake Mission Pack 2: Dissolution of Eternity
Sega Rally Cahmpionship
Crysis (Metal box, collector)
NBA 2000
Call Of Duty - Modern Warfare 2
Call of Duty: Black Ops
Football Manager 2006
Championship Manager 3
Call of Duty: Modern Warfare 3
Call of Duty: Black Ops 2
Body Blows Ultimate
Theme Hospital
Championship Manager 03/04
NBA Live 99
Dynablaster
Baldur''s Gate: Opowiesci z wybrzeza mieczy
Starcraft II: Heart of The Swarm - Collector''s Edition
The Incredible Machine 2
Hi-Octane
HomeWorld 2
Starcraft
Screamer
Screamer 2
Michael Jordan in Flight
GTA III
Ignition
Commandos 2
Commandos 3
Max Payne
Rainbow Six Raven Shield
Lakers vs Celtics
Budokan
Medieval Total War
Need For Speed III: Hot Pursit
Oh No! More Lemmings
NBA HangTime
Return of the Incredible Machine : Contraptions
Mortal Kombat I
Outlaws
Virtual Pool I
Warcraft II: Beyond the Dark Portal
Golden Axe
Final Fantasy VII
X-Men Children Of The Atom
Rally Championship
Incredible Machine 2
Even more Incredible Machine
Battlechess
Warcraft I
Warcraft II: Tides of Darkness
Destruction Derby 1
WWF Wrestlemania
Lost Vikings
Strike Commander
Star Wars: TIE Fighter (Collector''s CD-ROM) (PC, 1995)
X-Wing Collector''s CD-Rom
Fighting Force
Wolfenstein 3D
Rainbow Six
Rainbow Six: Eagle Watch
Brood War Expansion
Half Life 2
Lemmings 2: The Tribes
Medal of Honor Allied assault
Unreal II
Call Of Duty 1
Call of Duty 2 (Collector''s Edition)
The Lemmings Chronicles
Crazy Machines 1
Medal of honor Spearhead
Medal of Honor: Breakthrough
Duke Nukem 3D
Mafia
Doom II
Rainbow Six: Vegas 2
NHL 97
Quake II
Unreal
GTA Vice City
Supreme Commander
Lemmings
Crazy Machines 2
Rainbow Six: vegas
Silent Hunter I
NBA JAM EXTREME
Pro Pinball Timeshock

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witamy kolejnego gracza-kolekcjonera. Widze, ze spora czesc tytulow mamy wspolna. Jednak najlepsze w Twojej kolekcji jest to, ze tak samo jak w moim przypadku przedstawia ona Twoja historie jako gracza, nie jest to tylko przypadkowy zbior growych staroci zlozony z tytulow, w ktore ich wlasciciel nigdy nie gral.

Co do

Dnia 13.05.2013 o 00:32, soyo napisał:

1) Prehistorik II
4) UGH! (mision imposible ;))

To zycze Ci powodzenia. Sam od bardzo dawna staram sie gdzies dorwac te tytuly, ale bez sukcesu. Pamietam jak sie w oba tytuly z jaskiniowcami lata temu u kumpli zagrywalem. Dzis juz tyle cierpliwosci niezbednej do przechodzenia kolejnych plansz w UGH! bym raczej nie mial... ;)

Jednaz ze wszystkich Twoich gier najbardziej zazdroszcze Ci Dynablaster - nie dosc, ze gre lata temu przeszedlem swietnie sie przy tym bawiac, to tytul ten byl ulubiona gra mojej s.p. mamy. Staram sie od dawna zdobyc go w wersji PC w dobrym stanie, ale poki co bez powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się