Evil_Khan

KOLEKCJE GIER - ZDJĘCIA!

30593 postów w tym temacie

Dnia 12.04.2007 o 18:00, Be-Yacz napisał:

beznadziejnie jest wykonane pudelko

Całe szczęście grę kupuje się nie dla pudełka, lecz dla gry :D Poza tym - jak to pudło leży na półce, to nie widać niskiej jakości zamszu wewnątrz ^_^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2007 o 21:00, Quatre napisał:

> beznadziejnie jest wykonane pudelko
Całe szczęście grę kupuje się nie dla pudełka, lecz dla gry :D Poza tym - jak to pudło leży
na półce, to nie widać niskiej jakości zamszu wewnątrz ^_^

ale ten zamsz sie proszkuje i potem sa w nim cale plytki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2007 o 21:19, sejko napisał:

fajna kolekcja, ale czy ktoś może mi powiedzieć jaka to edycja Obliviona?


Najzwyklejsza wydana w Polsce edycja. Zawiera poradnik, "Przewodnik po Cesarstwie", grę, płyte z patchem polonizującym i mapę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2007 o 21:24, Mroczny Rev napisał:

> fajna kolekcja, ale czy ktoś może mi powiedzieć jaka to edycja Obliviona?

Najzwyklejsza wydana w Polsce edycja. Zawiera poradnik, "Przewodnik po Cesarstwie", grę, płyte
z patchem polonizującym i mapę.


dzięki :) nie wiedziałem, że tego jest tak sporo. ak widać, nie tylko CD-Projekt potrafi wydać dobrze wyposażoną "zwykłą" wersję gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2007 o 21:29, sejko napisał:

dzięki :) nie wiedziałem, że tego jest tak sporo. ak widać, nie tylko CD-Projekt potrafi wydać
dobrze wyposażoną "zwykłą" wersję gry.

Tylko że ta zwykłą wersja była w miarę droga - cena proponowana przez dystrybutora to 130 PLN :/ Ja kupiłem swojego Obka tuż po premierze za 100 zeta, ale jakiś miesiąc później widziałem już promocje nawet po 80 złotych. Teraz wyszedł w nowej edycji za 100 PLN, ale widziałem, że nakład w sklepie Cenegi wyczerpany już :)

PS. bardzo fajny poradnik jest dołączony do Obliviona, konkrety same, a nie jakieś mgliste wskazówki jak w niektórych grach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W dodatku ta polonizacja, bardzo szybko wydana, oraz praktycznie bezbłędna, przynajmniej po moim dotychczasowym kontakcie z grą, większych błędów nie zauważyłem, przeważnie interpunkcyjne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2007 o 09:57, Grzegrzulka napisał:

> O które ampułki Ci chodzi ? Sprecyzuj pytanie, bo ja tam żadnej nie widziałem ;)
O te:

Witamina C - 1,89 zł w aptece ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A czemu nie? Na tym forum można rozmawiać o innych wydawcach, prezentować negatywne i pozytywne uwagi na temat obecnych wydawców, to czemu miałoby to być zabronione? Śmiało dawaj zdjęcia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2007 o 22:52, Quatre napisał:

> dzięki :) nie wiedziałem, że tego jest tak sporo. ak widać, nie tylko CD-Projekt potrafi
wydać
> dobrze wyposażoną "zwykłą" wersję gry.
Tylko że ta zwykłą wersja była w miarę droga - cena proponowana przez dystrybutora to 130 PLN
:/ Ja kupiłem swojego Obka tuż po premierze za 100 zeta, ale jakiś miesiąc później widziałem
już promocje nawet po 80 złotych. Teraz wyszedł w nowej edycji za 100 PLN, ale widziałem, że
nakład w sklepie Cenegi wyczerpany już :)

PS. bardzo fajny poradnik jest dołączony do Obliviona, konkrety same, a nie jakieś mgliste
wskazówki jak w niektórych grach


no, ja kupuję swojego na wirtusie właśnie :) Tego za 75 zł, i właśnie nie wiem za bardzo co to za edycja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2007 o 14:44, Probos napisał:

Może to APAP, nie Witamina C ;)


E, APAP? Potrzebuje czegoś silniejszego, wezmę Ibuprom :P

@Bartek 88
Śmiało, pokaż nam zdjęcia swojej kolekcji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś może zna jakąłś stronkę sklepu w którym można dostać jeszcze Neverwinter Nights 2 - Edycja Kolekcjonerska Chaotic Evil lub Lawful Good. Z góry dzieki za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2007 o 12:43, Batek88 napisał:

Czy w tym temacie można pokazywać kolekcje gier, w krórych są gry również innego wydawnictwa,
a nie tylko CD Projekt?


pokaż co masz :) Większość ludzi tutaj piszących ma tak tylko z 50% gier z CD-Projektu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się