Evil_Khan

KOLEKCJE GIER - ZDJĘCIA!

30593 postów w tym temacie

Dnia 21.06.2007 o 20:56, Lak5 napisał:

>
No,no bardzo ładna kolekcja masz trochę tych tytułów :), ale zapomniałeś nicka dodać :(


Przyznaje sie do bledu i obiecuje poprawe, bedzie ku temu okazja, poniewaz za jakies dwa tygodnie w odwiedziny do gier moich sie wybieram i mam zamiar sfotografowac cala kolekcje by sobie wydrukowac i przy sercu nosic :-D zaktualizuje tez sie na forum przy okazji :-P tym razem juz z nickiem w miejscu prawidlowym.

P.S. FIFA STREET 2 - prace nad tym projektem zostaly wstrzymane i takowa rzecz nie istnieje w chwili obecnej na PC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajna kolekcja naprawdę. Mam pytanie odnośnie Scarface czy on fajny, jest wciąga i takie tam? Mam zamiar sobie go jutro kupić póki jest w Fajnej Cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2007 o 21:24, Carl92 napisał:

Fajna kolekcja naprawdę. Mam pytanie odnośnie Scarface czy on fajny, jest wciąga i takie tam?
Mam zamiar sobie go jutro kupić póki jest w Fajnej Cenie.


Też go właśnie złapałem z tej okazji. Jestem wielkim fanem filmu i właściwie jest to dla mnie bardziej gadżet. Nie miałem ostatnio czasu, więc nie rozgryzłem jej do końca, ale tyle ile pograłem to mogę stwierdzić genialny, filmowy klimat i nie mogę przyzwyczaić się do sterowania, wydaje mi się zbyt "żywo" przeniesione z PS2. Ale przynzam, ze bardzo krótko grałem.
Jeśli lubisz film, to chyba jednak warto pograć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>/ciach/
MAŁA. To ty mojej nie widziałeś :]

Krozin---> Ciekawa i średniej wielkości kolekcja. Kolejny przykład na to że nie ilość lecz jakość :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2007 o 21:24, Carl92 napisał:

Fajna kolekcja naprawdę. Mam pytanie odnośnie Scarface czy on fajny, jest wciąga i takie tam?
Mam zamiar sobie go jutro kupić póki jest w Fajnej Cenie.

ja kupiłem sobie te grę w fajnej cenie za te pieniądze moim zdaniem się opyla. Link do tematu o grze tam poznasz szczegółowe info o grze http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=12601&u=98

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2007 o 21:01, Krozin napisał:

Krozin


Niezła kolekcja. Widzę, że jesteś fanem serii The Elder Scrolls. Ja niestety za nią nie przepadam. Posiadasz, o ile się nie mylę, premierowe wydanie Legends Of Arrana. Skąd je masz?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2007 o 21:39, master matrox napisał:

Mała, ale solidna kolekcja. A gdzie tekturowe okładki do niektórych gierek?


Do Dungeon Siege, Heroes IV i HIV: The Gahtering Storm są w łóżku, reszta przepadła ;(

Dnia 21.06.2007 o 21:39, master matrox napisał:

Niezła kolekcja. Widzę, że jesteś fanem serii The Elder Scrolls. Ja niestety za nią nie przepadam. Posiadasz, o ile się nie mylę, premierowe wydanie Legends Of Arrana. Skąd je masz?:)


Po roku poszukiwań znalazłem się w Media Markt :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajna kolekcja. Mamy kilka tych samych gier- Fear i dodatek (ZK?), TDU, Heroes... Oprócz tego seria The Elder Scrolls no i klasyka jak Starcraft czy Dungeon Siege. Gratki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2007 o 22:10, mikal15 napisał:

Bardzo fajna kolekcja. Mamy kilka tych samych gier- Fear i dodatek (ZK?), TDU, Heroes... Oprócz
tego seria The Elder Scrolls no i klasyka jak Starcraft czy Dungeon Siege. Gratki :)


(tak, ZK) Dzięki. Zamierzam uzupełnić serię Heroesów o drugi dodatek do IV (chyba będzie trzeba EK kupić) i V jak już wyjdzie drugi dodatek. Nigdy nie przestanę płakać po zgubionej premierowej III, tyle dni z Erathią, chlip...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

rzuf-malachor

Nie mogę się pochwalić zbyt dużą ilością gier bo ukończoną grę sprzedaję potem najczęściej na allegro, no ale kolekcja książek s-f i fantasy jest nie mała ( chodź i tak to co widać na zdjęciach to tylko połowa książek - tych ładniejszych oczywiście:)

20070622144327

20070622144346

20070622144412

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2007 o 14:44, rzuf-malachor napisał:

kolekcja książek s-f i fantasy jest nie mała ( chodź i tak to co widać na
zdjęciach to tylko połowa książek - tych ładniejszych oczywiście:)

Może powinni stworzyć temat o kolekcjach książek bo w tym temacie widzę coraz więcej fotek całkiem pokaźnych kolekcji książek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2007 o 14:44, rzuf-malachor napisał:

Nie mogę się pochwalić zbyt dużą ilością gier bo ukończoną grę sprzedaję potem najczęściej
na allegro, no ale kolekcja książek s-f i fantasy jest nie mała ( chodź i tak to co widać na
zdjęciach to tylko połowa książek - tych ładniejszych oczywiście:)

Ciekawe masz podejście - książki można za darmochę wypożyczać w bibliotekach, a gier nie :P Po co więc kupować książki, które przeczyta się raz, może dwa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2007 o 16:01, Quatre napisał:

Ciekawe masz podejście - książki można za darmochę wypożyczać w bibliotekach, a gier nie :P
Po co więc kupować książki, które przeczyta się raz, może dwa?

Ale nie wszystkie książki, zwłaszcza te najnowsze możesz dostać w bibliotece, poza tym istnieje także KOLEKCJONOWANIE książek, tak samo jak gier, czy czasopism. Grę też ukończysz 1-2, a potem odłożysz na półkę, więc co powiesz? Wypożyczalni gier nie ma, ale wygląda to tak samo. Do książki możesz wrócić tak jak do gry ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się