Evil_Khan

KOLEKCJE GIER - ZDJĘCIA!

30593 postów w tym temacie

Konsolowiec :) Widzę, że masz trzy konsolki. Też planuję zakupić jakąś, ale właśnie nie wiem jaką. Mógłbyś mi doradzić? A tak na marginesie spoko kolekcja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2007 o 17:49, GearHead napisał:

Powiedz, czy Gears of War może się znudzic? I jak ta wygląda gra w mutli?


Hehe, Gearsy, nudzić się. Te dwa słowa do siebie nie pasuje, w GoW''a zacząłem grać w grudnia i gram jeszcze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, powiedz czy Gears of War jest warte zakupu czy nie, bo mam zamiar kupić sobie tą gierkę jak wyjdzie na PC. Zakupu konsoli w najbliższym czasie nie planuję ;(;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2007 o 17:49, Mac Cry napisał:

Konsolowiec :) Widzę, że masz trzy konsolki. Też planuję zakupić jakąś, ale właśnie nie wiem
jaką. Mógłbyś mi doradzić? A tak na marginesie spoko kolekcja :)


Wszystko zależy od gustu. Szukasz konsolki o wielkiej mocy i z patentami na przyszłość - bierz PS3. Jeżeli jesteś życiowym szczęściarzem (trafisz w te 66% sprawnych konsol) bierz X360, a zabawy będziesz miał po pachy. Zależy ci na innowacji, nie jesteś hardrockowym graczem - bierz Wii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2007 o 17:53, marcincinek15 napisał:

No właśnie, powiedz czy Gears of War jest warte zakupu czy nie, bo mam zamiar kupić sobie tą
gierkę jak wyjdzie na PC. Zakupu konsoli w najbliższym czasie nie planuję ;(;(


Jeżeli masz super wypasiony komp, to bierz bez namysłu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2007 o 17:35, Kurammi napisał:

Kurammi

1. Mój najnowszy dobytek :)
2. Znów moja kolekcja, tylko wyselekcjonowana i z innej pozycji :D

Bardzo fajna żecz z tej gitary chyba dobrze się na niej gra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2007 o 18:05, Lak5 napisał:

> Kurammi
>
> 1. Mój najnowszy dobytek :)
> 2. Znów moja kolekcja, tylko wyselekcjonowana i z innej pozycji :D
Bardzo fajna żecz z tej gitary chyba dobrze się na niej gra :)

przepraszam za błąd :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2007 o 18:03, Mac Cry napisał:

Najbardziej kusi mnie X360, ale co będzie jak trafię w resztę 34%? Na Wii trochę mało gier
jest. A PS3? Sam nie wiem.


Nadmiar kasy - PS3, Konsola i mało kasy - X360 Taka jest prawda, obie konsole mają swoje zalety, ale na tą 1 trzeba mieć dużo kasy. Ja tam obawiałem się panicznie, że zobaczę RoD, ale konsole mam od lutego i do tej pory działa bosko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2007 o 17:49, Mac Cry napisał:

Konsolowiec :) Widzę, że masz trzy konsolki. Też planuję zakupić jakąś, ale właśnie nie wiem
jaką. Mógłbyś mi doradzić? A tak na marginesie spoko kolekcja :)


Przejrzyj zapowiedzi gier i dostepne tytuly, wybierz ta konsole na ktorej bedzie najwiecej interesujacych Ciebie pozycji. W koncu wciagniesz sie w swiat konsolowy i skonczysz z wszystkimi trzema platformami. Doswiadczylem tego empirycznie w zeszlej generacji:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2007 o 18:03, Mac Cry napisał:

Najbardziej kusi mnie X360, ale co będzie jak trafię w resztę 34%? Na Wii trochę mało gier
jest. A PS3? Sam nie wiem.


Cóż, pewnie wielu mi zaraz zarzuci, że znowu fanboyuje za PS3... :P
No więc patrząc na zapowiedzi gier, które ukarzą się w tym roku na PS3 odpowiedź jest prosta - PS3 warto kupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2007 o 10:15, master matrox napisał:

Cóż, pewnie wielu mi zaraz zarzuci, że znowu fanboyuje za PS3... :P
No więc patrząc na zapowiedzi gier, które ukarzą się w tym roku na PS3 odpowiedź jest prosta
- PS3 warto kupić.


Cóż, pewnie wielu mi zaraz zarzuci, że znowu fanboyuje za X360... :P
No więc patrząc na zapowiedzi gier, które ukarzą się w tym roku na X360 odpowiedź jest prosta - X360 warto kupić.

To działa w dwie strony :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2007 o 10:15, master matrox napisał:

> Najbardziej kusi mnie X360, ale co będzie jak trafię w resztę 34%? Na Wii trochę mało
gier
> jest. A PS3? Sam nie wiem.

Cóż, pewnie wielu mi zaraz zarzuci, że znowu fanboyuje za PS3... :P
No więc patrząc na zapowiedzi gier, które ukarzą się w tym roku na PS3 odpowiedź jest prosta
- PS3 warto kupić.


Assasins Creed, GTA4, Halo3, Mass Effect, BioShock, UT3, Too Human, Spilter Cell: C, Lost Oddyssey, Blue Dragon, Call od Duty 4...
NIE! zdecydowanie xbox nie ma szans z PS3 jesli chodzi o gry w tym roku... Jednogoscie PS3!!! (to byla ironia dla malo kumatych:P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2007 o 12:37, ThoruS napisał:

Assasins Creed, GTA4, Halo3, Mass Effect, BioShock, UT3, Too Human, Spilter Cell: C, Lost Oddyssey,
Blue Dragon, Call od Duty 4...
NIE! zdecydowanie xbox nie ma szans z PS3 jesli chodzi o gry w tym roku... Jednogoscie PS3!!!
(to byla ironia dla malo kumatych:P)


sprostowanie ;p UT3 na X360 nie wyjdzie w tym roku tylko w 2008 :p Ja bym dodał tu jeszcze Naruto, PGR 4 i pewnikiem coś by się jeszcze znalazło :p Ale PS3 bym kupił dla jednej gry i nie jest to MGS4. Tylko ta jedna gra kusi mnie i namawia do zakupu konsoli od Sony :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2007 o 17:35, Kurammi napisał:

Kurammi

1. Mój najnowszy dobytek :)
2. Znów moja kolekcja, tylko wyselekcjonowana i z innej pozycji :D

bardzo rozlegla i ciekawa kolekcja :D wiedze ze masz niezle oko co do gier lecz moim zdaniem wyzucil bym pare tytułów a zamienil je bardziej yhy....grywalnymi...ale kolekcja fajna bravo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej mam pytanie do Ciebie.W Twojej kolekcji posiadasz Metal Gear Solid 2 Substance .Ustawilem wszystkie opcje graficzne na max w ustawieniach a grafika nadal jest koszmarna .Tekstury sa rozmazane i widac wielkie piksele .Nawet na PS2 ta gra wygladala chyba lepiej.Czy u Ciebie jest ladna grafika czy tak jak u mnie? Bo nie wierze ,zeby to wygladalo tak brzydko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2007 o 22:59, jackass napisał:

Hej mam pytanie do Ciebie.W Twojej kolekcji posiadasz Metal Gear Solid 2 Substance .Ustawilem
wszystkie opcje graficzne na max w ustawieniach a grafika nadal jest koszmarna .Tekstury sa
rozmazane i widac wielkie piksele .Nawet na PS2 ta gra wygladala chyba lepiej.Czy u Ciebie
jest ladna grafika czy tak jak u mnie? Bo nie wierze ,zeby to wygladalo tak brzydko

Więc tak, przede wszystkim zmień rozdziałkę. Nawet jak piszę, że jest 1280x1024 to i tak zmień i ustaw ponownie. Do tego powyłączaj niektóre opcje takie jak motion blur itp... osobiście u mnie grafa ładnie wygląda z ustawieniami na maksa.

Koniec offtopa, przenieśmy się jak coś do tematu: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=1361&u=171

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2007 o 17:35, Kurammi napisał:

Kurammi

1. Mój najnowszy dobytek :)
2. Znów moja kolekcja, tylko wyselekcjonowana i z innej pozycji :D


Bardzo ciekawa kolekcja. :-) Posiadasz sporo gier na x360.
A gitara bardzo fajnie się prezentuje. :-)

Jeśli kupowałbym konsolę, wybrałbym PS3. :-) Może w następnym roku uzbieram pieniądze na ten sprzęt. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się