Evil_Khan

KOLEKCJE GIER - ZDJĘCIA!

30593 postów w tym temacie

Nie za czysto masz w pokoju :D
Cóż powiedzieć , nawet duża kolekcja widzę parę bardzo mało popularnych gier oraz masę samych Extra gier :D
Widzę również bardzo fajną gre mi niejszym HULK-a którego ci bardzo zazdroszczę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2007 o 19:20, MorTimer napisał:

Zaktualizowana kolekcja gier, ktore mi towarzysza w wojazach. Odwiedzalem dom moj ostatnio,
lecz jakos nie bylo okazji zrobic zdjatka grom, ktore tam zostaly. To co jednak posiadam tutaj,
to juz prawie polowa moich zbiorow. Titan Quest dorobil sie osobnej fotki, poniewaz gram w
niego i nie zalapal sie na zbiorowy obrazek (na kompie sie wylegiwal a nie na polce z wszystkimi).
Nie przedluzam dalej i prezentuje to co mam...

MorTimer


Robi wrażenie! Ukończyłeś wszystkie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2007 o 19:26, xwx napisał:

Nie za czysto masz w pokoju :D


Tak sie jakos zlozylo ze faktycznie niezbyt porzadnie tam na podlodze jest, lecz coz tak to juz bywa. Poza tym niedlugo mam nadzieje sie przeprowadzic w jakies inne miejsce, tego mam juz serdecznie dosc :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam sie z przedmówcą - za czysto to nie masz w pokoju :p
A co to gier - bardzo pokaźna kolekcja i jest sporo tytułów które chciałbym mieć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2007 o 19:33, timon 111 napisał:

Zgadzam sie z przedmówcą - za czysto to nie masz w pokoju :p
A co to gier - bardzo pokaźna kolekcja i jest sporo tytułów które chciałbym mieć ;)


Ulala niezła kolekcja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze szacun za kompresowanie zdjęć ;) Nie wszyscy rozumieją, że nie wszyscy mają łącza 1 Mbit.
Po drugie kolekcja - 9+/10, METAL GEAR SOLID 2 NA PC - skąd ty go wytrzasnąłeś :O Toż to rarytas, jak mało co! Premierowa Mafia, "Saga" Warhammera. Patrząc z boku, dużo pudełek dvd "normalnych", czego ja nie cierpię ;)

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2007 o 19:40, bartek_kawa napisał:

Po pierwsze szacun za kompresowanie zdjęć ;) Nie wszyscy rozumieją, że nie wszyscy mają łącza
1 Mbit.
Po drugie kolekcja - 9+/10, METAL GEAR SOLID 2 NA PC - skąd ty go wytrzasnąłeś :O Toż to rarytas,
jak mało co!

A tam rarytas ;) http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=2037&pid=7045

Dnia 19.07.2007 o 19:40, bartek_kawa napisał:

Pozdrawiam

Też pozdrawiam.

Aha, dodam swoje zdjęcia 2 fajnych premierówek- czyli kolejny odcinek kolekcji w częściach, wcześniej zdjęć dać nie mogłem, bo kolega pożyczył i dopiero teraz sobie przypomniałem o tych grach.

20070719195430

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2007 o 19:40, bartek_kawa napisał:

Po pierwsze szacun za kompresowanie zdjęć ;) Nie wszyscy rozumieją, że nie wszyscy mają łącza
1 Mbit.
Po drugie kolekcja - 9+/10, METAL GEAR SOLID 2 NA PC - skąd ty go wytrzasnąłeś :O Toż to rarytas,
jak mało co! Premierowa Mafia, "Saga" Warhammera. Patrząc z boku, dużo pudełek dvd "normalnych",
czego ja nie cierpię ;)

Pozdrawiam


MGS 2 to nabytek z... przedwczoraj :) a prawdziwymi rarytasami sa Severance, Psychonauts, Independance War 2 i Outcast :P i z tych gierek najbardziej dumny jestem.
W kwestii porzadku w lasciwie to jego braku... przepraszam, iz zmusilem was do ogladania tego. Pracuje dosyc duzo po powrocie z urlopu i jakos tak niezbyt czas mam na zrobienie porzadku. Co bys wybral, porzadek czy gra? Dla mnie wybor jest prosty i potem wyglada to tak jak wyglada.

P.S. Kompresja byla baaardzo potrzebna, poniewaz zdjecie jedno by mi sie zmiescilo a nie trzy :P a tak na powaznie, mnie to nie kosztuje za duzo zachodu a uzytkownikom tego forum bardzo ulatwia zycie, wiec czemu mialbym tego nie zrobic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż, sporo reedycji, ale za to tytuły wyśmienite. Naprawdę bardzo dobre (bo gust podobny do mojego :P), szczególnie te, co postawiłeś w pionie.
Na uwagę zasługuje premierówka G3 i TQ i przede wszystkim Evil Islands. Imho to EI jest perełką Twojej kolekcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2007 o 19:55, patrYX93 napisał:

Aha, dodam swoje zdjęcia 2 fajnych premierówek- czyli kolejny odcinek kolekcji w częściach,
wcześniej zdjęć dać nie mogłem, bo kolega pożyczył i dopiero teraz sobie przypomniałem o tych
grach.

O obu gierkach czytałem bardzo dobre opinie, w obie nie grałem, obie mam, obie w PK. Fable bym sobie kupił w premierówce, ale dostałem jako prezent w PK, to szkoda mi teraz kasy na premierówkę (może sobie upoluję EK?), a Feara kupiłem w PK, żeby mieć na DVD.
No to gratki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2007 o 21:07, Hard Moon napisał:

To moja bardzo skromna kolekcja, wstrzymuję się z kupnem gier, każdą kasę odkładam na przyszłe
gry na xbox360 albo ps3 ;).

tak, skromne ale fajne
aha ten andy, jesdna z moich ulubionych bajek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem szczerze: nie podoba mi się Twoja kolekcja: Narnia, Andy, THAW, Simsy...
Ale oczywiście sercem i duszą popieram NwN i PoP:SoT. Kup sobie PoP:WW - wymiata :D
A Raymanie 3 słyszałem dobre opinie, sam jeszcze nie grałem (czeka na półce).
A ten Rayman 4: uciekające zające (rym :D) - fajne to? Warto kupić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2007 o 21:10, Maciejka12 napisał:

> To moja bardzo skromna kolekcja, wstrzymuję się z kupnem gier, każdą kasę odkładam na
przyszłe
> gry na xbox360 albo ps3 ;).
tak, skromne ale fajne
aha ten andy, jedna z moich ulubionych bajek :)

a jeszcze mam u kolegi setlers 5, mój brat niedźwiedź, sąsiedzi 1+2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2007 o 21:12, Taschon napisał:

Powiem szczerze: nie podoba mi się Twoja kolekcja: Narnia, Andy, THAW, Simsy...
Ale oczywiście sercem i duszą popieram NwN i PoP:SoT. Kup sobie PoP:WW - wymiata :D
A Raymanie 3 słyszałem dobre opinie, sam jeszcze nie grałem (czeka na półce).
A ten Rayman 4: uciekające zające (rym :D) - fajne to? Warto kupić?

W Raynam 4 są same mini gry, totalna klapa, gra się fajne do przejścia nawet w 1 godz(przeciętny gracz 2).
Gra była robiona z myślą o Nintendo Wii, więc wiecie jakie są skutki, zepsuli tą grę.
Nie warto wydawać 70 zł z 1-2godz. gry ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2007 o 21:16, Hard Moon napisał:

Nie warto wydawać 70 zł z 1-2godz. gry ;(

Na Allegro chodzi po 35-40zł. Ale z tego, co piszesz, to nawet za 5zł bym nie kupił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2007 o 21:32, Taschon napisał:

> Nie warto wydawać 70 zł z 1-2godz. gry ;(
Na Allegro chodzi po 35-40zł. Ale z tego, co piszesz, to nawet za 5zł bym nie kupił.


No to dobrze, że trafiłem na otwarcie sklepu, bo kupiłem sobie nowego Raymana za 29,90zł:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2007 o 21:34, reykan napisał:

No to dobrze, że trafiłem na otwarcie sklepu, bo kupiłem sobie nowego Raymana za 29,90zł:p

No nie wiem, czy dobrze, skoro nie jest taki dobry. Ale mam nadzieję, że Tobie się będzie podobał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2007 o 21:34, reykan napisał:

> > Nie warto wydawać 70 zł z 1-2godz. gry ;(
> Na Allegro chodzi po 35-40zł. Ale z tego, co piszesz, to nawet za 5zł bym nie kupił.

No to dobrze, że trafiłem na otwarcie sklepu, bo kupiłem sobie nowego Raymana za 29,90zł:p

A co to za sklep internetowy jakiś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się