Evil_Khan

KOLEKCJE GIER - ZDJĘCIA!

30593 postów w tym temacie

Dnia 25.08.2007 o 13:25, 8bit napisał:

Wreszcie postanowiłem zrobić zdjęcie CAŁEJ kolekcji (jak mnie niektórzy prosili ;)). Co prawda
na jednym zdjęciu się nie zmieściło, ale jest trochę posegregowane, jak np. CD-Projekt, Cenega,
EA Games, Premierowe, etc.

8bit

PS. Zdjęcia są nieco zmniejszone i mają ciut gorszą jakość niż oryginalne, ale różnicy wielkiej
nie widać. Chciałem tylko, żeby wszystko zmieściło się w jednej wiadomości.

ładna no i duza kolekcja dużo ciekawych tytułów i po kilka gier z każdej serii wydawniczej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolekcja bardzo fajna, dosyć spora i dużo dobrych tytułów. Masz głownie gry z różnych serii, ja też kupić tak gre i zaoszczędzić i przepłacać za premierówki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli grałeś Pro Skater (zwłaszcza 2 i 3) i Ci się podobał, to od THAW trzymaj się z daleka. Kupiłem to w połowie wakacji i zamierzam się tego pozbyć. Grałem dwa razy i więcej tego nie ruszę. Wolę THPS 2 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2007 o 13:40, Mac Cry napisał:

Jeśli grałeś Pro Skater (zwłaszcza 2 i 3) i Ci się podobał, to od THAW trzymaj się z daleka.
Kupiłem to w połowie wakacji i zamierzam się tego pozbyć. Grałem dwa razy i więcej tego nie
ruszę. Wolę THPS 2 :)

Grałem od 2 do 4. W dwójkę zamiatałem Burnquistem:). A najbardziej podobała mi się 3, tylko nie wiem gdzie mam tą z CDA:/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A niech to! Zapomniałem jeszcze o jednym zdjęciu!

8bit

@ak.47 - THAW może być, ale bez żadnych rewelacji. Jak mówił już Mac Cry ;P lepiej odkurzyć szafę i wyciągnąć z niej THPS2.

20070825134502

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2007 o 19:41, Union Pacific napisał:

Widze, że pare takich klasyków jak Diablo masz :) I kilka przygodówek typu Sąsiedzi :D

Eee..? Sąsiedzi przygodówką? :/ Prędzej logiczno-zręcznościówką, czy czymś w tym stylu, ale nie przygodówką... Natomiast The Neverhood to klasyczna przygodówka (najlepsza i tyle ;P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2007 o 19:47, 8bit napisał:

> Widze, że pare takich klasyków jak Diablo masz :) I kilka przygodówek typu Sąsiedzi :D

Eee..? Sąsiedzi przygodówką? :/ Prędzej logiczno-zręcznościówką, czy czymś w tym stylu, ale
nie przygodówką... Natomiast The Neverhood to klasyczna przygodówka (najlepsza i tyle ;P)


Może, wszystko być może :D Ale tytuły ciekawe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2007 o 19:51, BoloMaster napisał:

Civilization III jest fajne?
zastanawiam się nad zakupem z okazji promocji 3 za 2;)

Mi się b. podobało ;) Ale ostrzegam - to straszny złodziej czasu! Jeśli myślisz, że dasz radę pograć ''''godzinkę dziennie'''', to nawet nie masz co marzyć ;) Co prawda wydaje się, że się grało godzinę, a tu jest 3:20 nad ranem, a przecież dopiero co oglądałeś Fakty o 19:00 ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoko kolecja, dużo klasyków. Gta 3, Mafia, Soldier of Fortune 2 i inne. Naprawdę bardzo dobra kolekcja, z wieloma nie tak jeszcze starymi klasykami. Gratuluję i pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2007 o 21:36, reykan napisał:

Spoko kolecja, dużo klasyków. Gta 3, Mafia, Soldier of Fortune 2 i inne. Naprawdę bardzo dobra
kolekcja, z wieloma nie tak jeszcze starymi klasykami. Gratuluję i pozdrawiam.


Dzięki :) W sumie nigdy jakoś szczególnie nie myslałem, że moja kolekcja jest "stara" :D Dla mnie zawsze to będa dobre gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Masz racje, w dodatku same te "ekscentryczne" tytuły ;P
GTA, nazwa mówi sama za siebie ;)
SoF, czyli odpadające głowy i ręce
Mafia, oraz kipiąca erotyzmem misja z Sarah :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się