Evil_Khan

KOLEKCJE GIER - ZDJĘCIA!

30593 postów w tym temacie

Dnia 30.09.2007 o 13:20, Naymar napisał:

Po wielu bezowocnych apelach i petycjach o umieszczenie D2 w Extra Klasyce lub Extra Grze postanowiłem
je sobie jednak kupić. Jedak od razu odrzuciłem Platynową Kolekcję (nie lubię tanich serii)
i poszukałem edycji premierowej. Jak się okazuje dla chcącego nic trudnego - wystarczy umieć
dobrze szukać. Tak więc do mojej kolekcji dołączyło premierowe Diablo II z dodatkiem Lord of
Destruction. Liczę na komenty :)

No no Naymar fajny zakup, identyczne dialo w takim samych wydaniu właśnie do mnie dzie (czekam na paczkę):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A oto kolekcja mojego znajomego. Zamieściłby zdjęcia sam, ale nie ma konta na gram.

To największa kolekcja jaką widziałem... Chciałbym mieć chociaż 10% tego co on ma :|

20070930161954

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2007 o 16:11, Furion III napisał:

Oto moja kolekcja:

FURION III

Super kolekcja :P Gratuluje.


PS.Masz jakieś edycje kolekcjonerskie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2007 o 16:20, Naymar napisał:

To największa kolekcja jaką widziałem... Chciałbym mieć chociaż 10% tego co on ma :|


Oż w mordę. On ma jakieś dojścia w Media Markt, czy coś?:) Raaany, wiesz może czy przeszedł choć 1/3 z tych gier? Ja miałbym problem:P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2007 o 16:20, Naymar napisał:

A oto kolekcja mojego znajomego. Zamieściłby zdjęcia sam, ale nie ma konta na gram.

To największa kolekcja jaką widziałem... Chciałbym mieć chociaż 10% tego co on ma :|


AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

W mordę!

Jakie piękne stare wydania! Boxy Dungeon Keepera, Etherlordsów (I) i Dark Omena! Daj jakiś namiar do niego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A teraz z innej beczki , mam far cry z kanady bo mam takiego kumpla który mieszka w kanadzie i przysłał mi na urodziny w roku 2005, a u nas far cry był wydany w boxie ehhh.

20070930171514

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem każda kolekcja jest fajna, twoja kolekcja gier może nie powala ilością ale większość tytułów jest godna polecenia np. Mafia, BiA:RtH 30, Gothic 2 i inne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2007 o 16:20, Naymar napisał:

A oto kolekcja mojego znajomego. Zamieściłby zdjęcia sam, ale nie ma konta na gram.

To największa kolekcja jaką widziałem... Chciałbym mieć chociaż 10% tego co on ma :|



Gigantyczna kolekcja. Jak widzę z przedziału przynajmniej kilku lat więc nie dziwię się, że tak duża. Ma też sporo kasy, że tyle gier kupuje albo fajną rodzinkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2007 o 17:22, Lord Andre 1 napisał:

oto moja kolekcja nezbyt pokazn


Niewielka, ale ładna kolekcja np. Mafia i Gothic 2. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2007 o 17:15, Bratek196 napisał:

A teraz z innej beczki , mam far cry z kanady bo mam takiego kumpla który mieszka w kanadzie
i przysłał mi na urodziny w roku 2005, a u nas far cry był wydany w boxie ehhh.


Wolę chba wydanie polskie, bo ma większe pudełko. :) Więc lepiej wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2007 o 16:20, Naymar napisał:

A oto kolekcja mojego znajomego. Zamieściłby zdjęcia sam, ale nie ma konta na gram.

To największa kolekcja jaką widziałem... Chciałbym mieć chociaż 10% tego co on ma :|


O boże :O Co ma byc kolekcja? TO JEST ATOMOWA KOLEKCJA! Pogratuluj kumplowi, wykonał kawał dobrej roboty :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się