Evil_Khan

KOLEKCJE GIER - ZDJĘCIA!

30593 postów w tym temacie

Dnia 28.09.2007 o 17:09, Mac Cry napisał:

nie mogą być premierówką? :P


bo nie jest ;] premierowka wydana zostala w 1999 (w Polsce) ta reedycja zostala wydana pare lat po tym jak wydano polskia wersje w extra klasyce (bodajze w 2002) wiec ni jak sie to ma do premierowki ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.09.2007 o 16:41, Mac Cry napisał:

Ach, nie mogłem się powstrzymać i na allegro zamówiłem premierowe wydania Falloutów, jeszcze
zafoliowane (z jedynką nie było problemu, ale dwójka to już rzadkość w boksie, ale udało mi
się wygrać licytację :]). Dzisiaj do mnie przyszły oby dwie paczuszki :)

Mac Cry


W boxie to jeszcze niedawno na gram.pl można było sobie za 9.90 kupić na wyprzedaży. Kupiłem dwie sztuki, jedną trzymam jeszcze w folii :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurde, Ty to masz problem. Ktoś się cieszy, że ma grę, a Ty ze swoim wielkimi mądrościami wtrącasz. Gdy mówi się, że jest premierówka, nie musi zaraz znaczyć, że zostało wydane w czasie premiery. Jak coś, co zostało wydane parę lat później i wygląda jak premierówka to dlaczego nie można tego tak nazwać? Ale nie, bo wielki Pan Ali G musi się wykazać swoją inteligencją... To może ujmę to tak, żeby było Ci lżej. Kupiłem premierową reedycję niebędącą w żadnej serii, ale premierówką nie jest bo została wydana parę lat później. Pasuje? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.09.2007 o 17:30, Mac Cry napisał:

Wiem, wiem. Jedynkę łatwo jeszcze kupić, ale o dwóję trzeba się trochę napocić :)


Właśnie o dwójce mówię :) Niedawno kupiłem na gram.pl za 9.90 ale z tego co widzę już się skończyły ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.09.2007 o 17:29, Mac Cry napisał:

Kurde, Ty to masz problem. Ktoś się cieszy, że ma grę, a Ty ze swoim wielkimi mądrościami wtrącasz.


zadnych problemow nie mam (no moze mam ale to juz moj problem ;]) ;] nie zabraniam sie cieszyc z gry bo jest naprawde zacna ;]

Dnia 28.09.2007 o 17:29, Mac Cry napisał:

Gdy mówi się, że jest premierówka, nie musi zaraz znaczyć, że zostało wydane w czasie premiery.


premierowka to premierowka czyli PIERWSZA edycja i tego nie zmienisz (no chyba ze chodzi po premierowe wydanie reedycji to zmienia postac rzeczy ;]) ;]

Dnia 28.09.2007 o 17:29, Mac Cry napisał:

Jak coś, co zostało wydane parę lat później i wygląda jak premierówka to dlaczego nie można
tego tak nazwać? Ale nie, bo wielki Pan Ali G musi się wykazać swoją inteligencją...


No tak wykazalem sie "WIELKA" inteligencja coz gratuluje poczucia humoru ;] aaa za mlody jestem na pana, (nie rob ze mnie starucha ;p) a co dopiero na wielkiego ;]

>To może ujmę to tak, żeby było Ci lżej. Kupiłem premierową reedycję niebędącą w żadnej serii, ale premierówką

Dnia 28.09.2007 o 17:29, Mac Cry napisał:

nie jest bo została wydana parę lat później. Pasuje? :P


nie prosciej kupilem gre z extra klasyki w wydaniu box ? ;]

resumujac: nie chcialem Cie urazic tylko sprostowac ze za chiny ludowe nie moze byc to wydaniem premierowym bo po prostu ono bylo w jezyku angielskim ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A to moje 3 nowe gry w kolekcji z czego Titan Quest to pomyłka bo zamówiłem Dark Messiah na przyszedł TQ i co mam zrobić (zamówiłem na wirtusie)

Carl92

PS: Resztę kolekcji podam później albo jutro.

20070928191433

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.09.2007 o 19:15, Carl92 napisał:

A to moje 3 nowe gry w kolekcji z czego Titan Quest to pomyłka bo zamówiłem Dark Messiah na
przyszedł TQ i co mam zrobić (zamówiłem na wirtusie)

Carl92

PS: Resztę kolekcji podam później albo jutro.

No no Titan Quest świeżo nabyty jeszcze w folii, gratulacje zakupów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.09.2007 o 19:15, Carl92 napisał:

A to moje 3 nowe gry w kolekcji z czego Titan Quest to pomyłka bo zamówiłem Dark Messiah na
przyszedł TQ i co mam zrobić (zamówiłem na wirtusie)

Carl92

PS: Resztę kolekcji podam później albo jutro.


Mmmm , pewnie pudełko jeszcze ciepłe ;p Mam GRAW i TQ i jestem z obu tytułów bardzo zadowolony -gratuluję ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O ghost recon i titab quest niezłe gry, ale z tych gier jednak bym wybrał ghost recona, fajna jak na razie kolekcja poczekamy do jutra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jednak GR doszedł :] Ale Cię urządzili z tym TQ, banda jedna :P

Ali G-> Ech, skończmy już to waćpan i wstydu oszczędźmy :] Chodziło o to, że gra Fallouty wyglądają jak premierówki. Wiem, że one nie są tak, ale dlaczego nie można ich tak nazwać :P Dobra, już nic nie piszę... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.09.2007 o 19:15, Carl92 napisał:

A to moje 3 nowe gry w kolekcji z czego Titan Quest to pomyłka bo zamówiłem Dark Messiah na
przyszedł TQ i co mam zrobić (zamówiłem na wirtusie)

Carl92

PS: Resztę kolekcji podam później albo jutro.



GRAW spoko gra ale 2 czesc jeszcze lepsza. gratuluje zakupow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to będzie trzeba sobie kupić :P
GRAW kupiłem okazyjnie na allegro za 29zł.

Ale zrobili mnie w konia i zamiast Dark Messiaha przysłali mi TQ i nie wiem co zrobić zostawić (kupić kiedy indziej DM) czy reklamacje zgłaszać. Ohh mi to zawsze raz na miesiąc musi mi się przetrawić pech :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.09.2007 o 23:00, Veilaine napisał:

Od ostatniego razu, kolekcja się nieco powiększyła :)

Veilaine


Nie no cos mało strasznie tych gierek... Taka lipa.. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.09.2007 o 22:37, Carl92 napisał:

No to będzie trzeba sobie kupić :P
GRAW kupiłem okazyjnie na allegro za 29zł.

Ale zrobili mnie w konia i zamiast Dark Messiaha przysłali mi TQ i nie wiem co zrobić zostawić
(kupić kiedy indziej DM) czy reklamacje zgłaszać. Ohh mi to zawsze raz na miesiąc musi mi się
przetrawić pech :/

potężna kolekcja ;]
a nawet office 2007 sie znajdzie ale to nie gra :P
fajna edycja G3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.09.2007 o 23:00, Veilaine napisał:

Od ostatniego razu, kolekcja się nieco powiększyła :)

Veilaine



duza kolekcja:) fajne gierki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolekcja nawet nie kulawa, ale widzę, że masz same nowe tytuły :D Starych gier typu SoFII, Airfix Dogfighter, lub jakiś TRS lub Railroad nie znajdziesz :D ALe pomijając moje zgredzenie, kolekcja na 5 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.09.2007 o 23:00, Veilaine napisał:

Od ostatniego razu, kolekcja się nieco powiększyła :)

Veilaine

Fajna kolekcja, najbardziej mi się Edycje Kolekcjonerskie podobają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się