Evil_Khan

KOLEKCJE GIER - ZDJĘCIA!

30593 postów w tym temacie

Może trochę zły temat, ale napiszę:

Dla wszystkich co chcą sie zaopatrzyć w EK Fallout''a 3, zapraszam do przejrzenia gazetki sklepów sieci Saturn

wersja PDF: http://www.saturnpolska.com/gazetka/0862519001225809046/pdf/gazetka_200811040900_200 811102300.pdf

W skrócie: Oferta ważna od 7.11 -> fallout 3 Ek za 129.90zł, nie wiem jak Wy, ale ja na 100% kupuje ;p

EDIT: Chociaż może już dzisaj jest, chyba idę sprawdzić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2008 o 16:41, Thermometrr napisał:

A to kawałek mojej kolekcji

Świetny kawałek kolekcji, każda gra warta uwagi i lubiana przeze mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2008 o 14:09, Zagul napisał:

Kupiłem sobie.


Gratuluje! Swietna gierka sam mialem na PS2 i straaasznie miodna!!! Teraz na X mysle zeby kupic bo to moja ulubiona bijatyka;) Tekken przy tym sie kryje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2008 o 14:49, Mac Cry napisał:

Łapcie obiecany update ;]

Mac Cry

Zagul=> Ja też chcę taki plakat! ^^


Super update!
Premierowa edycja Mafii to coś co naprawdę chciałbym mieć :D
Do tego K&L i CoD na pewno przez najbliższy czas nie musisz narzekać na brak gier :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2008 o 16:46, Zagul napisał:

> A to kawałek mojej kolekcji
Świetny kawałek kolekcji, każda gra warta uwagi i lubiana przeze mnie.

A jak najlepsze kawałki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 06.11.2008 o 14:49, Mac Cry napisał:

Łapcie obiecany update ;]


No nieźle , nieźle. Ale pogratuluje tyko Mafii i Colina 04 za singla oraz CoD-a 4 za multi. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nowe nabytki ....

mist'shoo

Pewnie niedlugo dolaczy Fallout 3 ale nie jestem jeszcze pewnien :)
Halo niestety do sprzedania bo nie przypadl do gustu .... stan ideał. GG : 7182403

20081106232913

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2008 o 23:31, mist`shoo napisał:

Nowe nabytki ....

mist''shoo

Pewnie niedlugo dolaczy Fallout 3 ale nie jestem jeszcze pewnien :)
Halo niestety do sprzedania bo nie przypadl do gustu .... stan ideał. GG : 7182403

No widzę tu wiele godzin grania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2008 o 16:41, Thermometrr napisał:

A to kawałek mojej kolekcji

Fan RPGów co?:)
mist`shoo====> Dobre tytuły, mi głownie podoba się ta duża kolekcja "ejdżów":)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2008 o 14:49, Mac Cry napisał:

Łapcie obiecany update ;]

Mac Cry

Zagul=> Ja też chcę taki plakat! ^^

Świetne Zakupy! Wiele godzin grania przed Tobą, najbardziej gratuluję Edycji Premierowej gry ''''Mafia'''' , swoją drogą też chciałem kupić, ponieważ była okazja do kupna na allegro za małe pieniądze, ale wybrałem jednak inną aukcję, cóż mówi się trudno. Call Of Duty 4 nie trzeba nikomu przedstawiać, ta gra jest po prostu świetna. Co do Crysisa to nie wiem jak z nim jest naprawdę bo nie grałem. W Kane&Lynch Dead Men nie grałem na Pc, grałem na x-klocu i uznałem go za typowego średniaka. Jeśli chodzi o Colina to jest to według mnie pionier w tym gatunku gier, absolutna klasyka, jeszcze niedawno zagrywałem się w tą grę codziennie:D Jeśli dobrze widzę,to jest to Edycja Premierowa,tym bardziej Gratuluję. Ogólnie bardzo dobre zakupy, miłego grania! Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2008 o 16:41, Thermometrr napisał:

A to kawałek mojej kolekcji

Kolekcja nie duża, zresztą piszesz, że to tylko jej część. Wszystkie części Gothica robią wrażenie :D Świetny rpg Oblivion, Jade Empire to też niezła gra a Prince Of Persia: Piaski Czasu może ucieszyć fanów siekanin. We Władce Pierścieni nie grałem, więc nie mogę ocenić. Podsumowując Twoje nowe nabytki można uznać za jak najbardziej dobre zakupy, miłego grania życzę! Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2008 o 15:05, heaton 1992 bdg napisał:

> Łapcie obiecany update ;]
>
> Mac Cry
>
> Zagul=> Ja też chcę taki plakat! ^^
W Kane&Lynch Dead Men nie grałem na
Pc, grałem na x-klocu i uznałem go za typowego średniaka.

Z tego co wiem K&L na konsolach wyszedł crapowato przez skopane sterowanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2008 o 23:31, mist`shoo napisał:

Nowe nabytki ....

mist''shoo

Pewnie niedlugo dolaczy Fallout 3 ale nie jestem jeszcze pewnien :)
Halo niestety do sprzedania bo nie przypadl do gustu .... stan ideał. GG : 7182403

Co ja widzę. Age Of Empires Złotą Kolekcję, możesz powiedzieć jak się ogólnie prezentuje, czy warto kupić za te 100 zł, na zdjęciu dużo nie widać, jedynie, że jest grube to wydanie. Nowy Stalker ma trochę błędów, wielki szał był na tą grę, pewnie niektóre osoby się zawiodły nad tym tytułem, ale ogólnie jest ok. Mass Effect i Halo 3 na Xbox 360 nie potrafię ocenić, ponieważ tylko raz te gry widziałem na oczy na tej konsoli lecz na pewno pierwszy tytuł jest warty uwagi a Halo to podobno jedna z lepszych serii na konsole. Gratuluję udanych zakupów, szkoda, że Ci się Halo nie spodobał. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2008 o 15:10, krak2610 napisał:

> > Łapcie obiecany update ;]
> >
> > Mac Cry
> >
> > Zagul=> Ja też chcę taki plakat! ^^
> W Kane&Lynch Dead Men nie grałem na
> Pc, grałem na x-klocu i uznałem go za typowego średniaka.
Z tego co wiem K&L na konsolach wyszedł crapowato przez skopane sterowanie...

Grałem bodajże tylko trzy razy i to dość dawno i właśnie pamiętam, że uznałem grę za średnią bo miała w sobie coś nie tak. Chyba chodziło właśnie o sterowanie, choć sama akcja w grze stała na przyzwoitym poziomie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2008 o 15:15, heaton 1992 bdg napisał:

> Nowe nabytki ....
>
> mist''shoo
>
> Pewnie niedlugo dolaczy Fallout 3 ale nie jestem jeszcze pewnien :)
> Halo niestety do sprzedania bo nie przypadl do gustu .... stan ideał. GG : 7182403

Co ja widzę. Age Of Empires Złotą Kolekcję, możesz powiedzieć jak się ogólnie prezentuje,
czy warto kupić za te 100 zł, na zdjęciu dużo nie widać, jedynie, że jest grube to wydanie.
Nowy Stalker ma trochę błędów, wielki szał był na tą grę, pewnie niektóre osoby się zawiodły
nad tym tytułem, ale ogólnie jest ok. Mass Effect i Halo 3 na Xbox 360 nie potrafię ocenić,
ponieważ tylko raz te gry widziałem na oczy na tej konsoli lecz na pewno pierwszy tytuł
jest warty uwagi a Halo to podobno jedna z lepszych serii na konsole. Gratuluję udanych
zakupów, szkoda, że Ci się Halo nie spodobał. Pozdrawiam :)


Postaram sie wrzucic wiecej fotek AoE ZE :) Ale teraz sie skapnalem ze brakuje poradnikow :/ Ja tam z nich nie korzystam ale sam fakt ze zapomnieli wrzucic :) No stalker ma mase bugow a o dobrym patchu 1.5.06 nic nadal nie slychac , raz podnioslem MP5 czy co to bylo i mi wywalil blad enginu :PP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2008 o 15:10, heaton 1992 bdg napisał:

> A to kawałek mojej kolekcji
Kolekcja nie duża, zresztą piszesz, że to tylko jej część. Wszystkie części Gothica robią
wrażenie :D Świetny rpg Oblivion, Jade Empire to też niezła gra a Prince Of Persia: Piaski
Czasu może ucieszyć fanów siekanin. We Władce Pierścieni nie grałem, więc nie mogę ocenić.
Podsumowując Twoje nowe nabytki można uznać za jak najbardziej dobre zakupy, miłego grania
życzę! Pozdrawiam :)


A dzięki i nawzajem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2008 o 23:31, mist`shoo napisał:

Nowe nabytki ....

mist''shoo

Pewnie niedlugo dolaczy Fallout 3 ale nie jestem jeszcze pewnien :)
Halo niestety do sprzedania bo nie przypadl do gustu .... stan ideał. GG : 7182403

Stalker, Mass Effect, jeśli lubisz tego typu RPG to powinieneś zagrać w Stalkera xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się