Evil_Khan

KOLEKCJE GIER - ZDJĘCIA!

30593 postów w tym temacie

Dnia 16.11.2008 o 16:47, agloc23 napisał:

Agloc23
Druga częsc mojej kolekcji gier... Jeszcze gdzies mam m.in. The Guild II, CoD1... Są
to tylko gry z tych czarnych box-ów...

Bardzo chciałbym mieć FEAR w takim wydaniu, mam z extra klasyki. Reszta gier nie zgadza się z moim gustem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2008 o 13:38, MLODY2K6 napisał:

Witam. Przed wami mały update mojej kolekcji, z nowości:
X360 GEARS OF WAR 2, X360 STAR WARS THE FORCE UNLEASHED, X360 MIRRORS EDGE, X360 NFS
UNDERCOVER, X360 MIDNIGHT CLUB LOS ANGELES, X360 LEGO BATMAN, X360 BATTLEFIELD BAD COMAPNY,
X360 DARK SECTOR.
Niestety nie jest to calośc gdyz nie dojechaly mi: X360 GTA 4, C&C RED ALERT 3 EK, DEAD
SPACE, FALLOUT 3, FAR CRY 2.

MLODY2K6

Witam. Miało być mocne uderzenie i jest! Kapitalne nowe zakupy, oby doszły do Ciebie jak najszybciej pozostałe gry, to zamieścisz ich zdjęcia :) Jeśli chodzi o Twoje nowe zakupy to naprawdę się postarałeś, większość to dobre lub bardzo dobrze gry, jedyne co mnie nie przekonuje to Mirrors Edge. Pozostałe gry są ok. Zwłaszcza Gears Of War 2 o BF Bad Company, trochę Ci zajmie przejście tych gier, ale sądzę, że multiplayer najbardziej Ciebie wciągnie, więc jeśli chodzi o kolekcję gier na Xboxa to sam miód, Gratuluję:) Przejdźmy do Twych zbiorów na Pc. Wydanie Premierowe Wiedźmina, Stalkera (obydwie części), Crysisa, Bioshocka i Gears Of War to naprawdę jest coś. Oczywiście nie można pominąć Wiedźmina, Hl2, World In Conflict, TDU, Warheada i Fortlinesa. Na dodatek widzę tu także 4! Złote Edycje Gier takich Hitowych serii jak Dawn Of War, Heroes, F.E.A.R a także Company Of Heroes. Widzę tu jeszcze EK Command and Conquer 3, hełm z gry Halo i kilka ciekawych gier z tanich serii. Podsumowując, kolekcje masz po prostu bardzo dobrą, zarówno pod względem jakości jak i ilości. Na pewno trochę czasu zajęło Tobie na zebranie tak świetnej kolekcji, Gratuluję i Życzę Powiększania się zbiorów. Według mnie jest to jedna z lepszych kolekcji gier jakich kiedykolwiek tu widziałem. Pozdrawiam :)


Edit: Zapomniałem jeszcze o UT III i Strangholdzie :) Także dobre gry. Widzę jeszcze Halo 2 na Pc lecz to raczej średniak. Tak czy inaczej Gratki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Wyśmienita kolekcja , a nawet bardzo. Niektóre tytuły są świetne , naprawdę godne pogratulowania. Ale wiedziałem , że niczym nie zaskoczysz (wiem czepiam się ;P). A gdzie zapodziałeś Fable II ?! Mieć Xpudło nie korzystać z takich perełek , oj nie ładnie , nie ładnie. xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystko ładnie ale Crysis to EK. :D

Sebat1
Hmm jesli chodzi o Fable 2 to powody dlaczego go nie mam sa proste. pierwszy to tazki ze nie gralem w 1 czesc a drugi to to ze da sie ja skonczyc w jedno popoludnie i to najwiekszy minus gry. Nie bede placil 170-200zl za gre ktora jest super krotka. Reszte perełek na X-a chyba juz mam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2008 o 16:21, MLODY2K6 napisał:

Wszystko ładnie ale Crysis to EK. :D

Sebat1
Hmm jesli chodzi o Fable 2 to powody dlaczego go nie mam sa proste. pierwszy to tazki
ze nie gralem w 1 czesc a drugi to to ze da sie ja skonczyc w jedno popoludnie i to najwiekszy
minus gry. Nie bede placil 170-200zl za gre ktora jest super krotka. Reszte perełek na
X-a chyba juz mam :D

No to jeszcze lepiej ! Tym bardziej masz się z czego cieszyć :) Mam pytanie, jak ogólnie prezentuje się Ek Crysisa ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2008 o 13:38, MLODY2K6 napisał:

Witam. Przed wami mały update mojej kolekcji, z nowości:
X360 GEARS OF WAR 2, X360 STAR WARS THE FORCE UNLEASHED, X360 MIRRORS EDGE, X360 NFS
UNDERCOVER, X360 MIDNIGHT CLUB LOS ANGELES, X360 LEGO BATMAN, X360 BATTLEFIELD BAD COMAPNY,
X360 DARK SECTOR.
Niestety nie jest to calośc gdyz nie dojechaly mi: X360 GTA 4, C&C RED ALERT 3 EK, DEAD
SPACE, FALLOUT 3, FAR CRY 2.

MLODY2K6

Ale się okupiłeś gier na x360, ostanio było ich zaledwie kilka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie troche to byl wstyd, ze konsola jest a gier nie mam duzo, w sumie ja te gry prawie przeszedlem wszystkie ale chcialem je miec wiec kupilem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2008 o 16:32, MLODY2K6 napisał:

tzn???

Już Ci tłumaczę :) Chodzi mi o to co zawiera Edycja Kolekcjonerska gry Crysis, jakiej jakości jest pudełko, dodatkowe przedmioty w tej edycji itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2008 o 17:16, heaton 1992 bdg napisał:

> tzn???
Już Ci tłumaczę :) Chodzi mi o to co zawiera Edycja Kolekcjonerska gry Crysis, jakiej
jakości jest pudełko, dodatkowe przedmioty w tej edycji itp.


zobacz na allegro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2008 o 17:18, Lukasz924 napisał:

> > tzn???
> Już Ci tłumaczę :) Chodzi mi o to co zawiera Edycja Kolekcjonerska gry Crysis, jakiej

> jakości jest pudełko, dodatkowe przedmioty w tej edycji itp.
>

zobacz na allegro

Jak dla mnie to nie zawsze na allegro można wszystko zobaczyć, zazwyczaj przedmiot jest używany, nie nowy, więc czasami trudno ocenić tylko po zdjęciu, lepiej posiłkować się opinią kogoś, kto posiada daną grę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam Serdecznie. Ostatnio nabyta gra, jeszcze do mnie nie doszła, ale w najbliższym czasie powinna dojść. Na razie tylko zdjęcia dostępne z aukcji, kiedy już odbiorę paczkę, zamieszczę swoje zdjęcia. Myślę,że to dobry zakup, dużo nie musiałem zapłacić, w sumie to ocenę pozostawię Wam samym. Pozdrawiam :)

20081118174659

20081118174706

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2008 o 17:47, heaton 1992 bdg napisał:

Witam Serdecznie. Ostatnio nabyta gra, jeszcze do mnie nie doszła, ale w najbliższym
czasie powinna dojść. Na razie tylko zdjęcia dostępne z aukcji, kiedy już odbiorę paczkę,
zamieszczę swoje zdjęcia. Myślę,że to dobry zakup, dużo nie musiałem zapłacić, w sumie
to ocenę pozostawię Wam samym. Pozdrawiam :)

szkoda, że bez drugiego dodatku, ale to nie dla mnie gra, zaglądnij na swój gs w komentarzy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Posiadam już F.E.A.R.-a właśnie z tego wydania i nie żałuje gra jest genialna , a zwłaszcza na multi. ;) Ale tą grę kupiłem sobie ponad rok temu , nie lepiej jakbyś kupił F.E.A.R.-a w Złotej Kolekcji , ale nie z jednym tylko z dwoma dodatkami ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2008 o 17:47, heaton 1992 bdg napisał:

Witam Serdecznie. Ostatnio nabyta gra, jeszcze do mnie nie doszła, ale w najbliższym
czasie powinna dojść. Na razie tylko zdjęcia dostępne z aukcji, kiedy już odbiorę paczkę,
zamieszczę swoje zdjęcia. Myślę,że to dobry zakup, dużo nie musiałem zapłacić, w sumie
to ocenę pozostawię Wam samym. Pozdrawiam :)



no fajna ale jak dla mnie to bym wolal upolowac premierowe edycje.


masz teraz w akcji "wplny" F.E.A.R'a za 10zl i 10wpln

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 04.11.2008 o 00:43, NintendoPassion napisał:

A, za 50zeta to spoko. Ja też mam kilka tytułów które są kompletną klapą, ale były tak
tanie że kupiłem z samej ciekawość co to za badziew.


Ta gra to nie taka klapa nie jest zla gra sie przyjemnie i milo za taka kase sie opłaca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.11.2008 o 19:02, Lukasz924 napisał:

no fajna ale jak dla mnie to bym wolal upolowac premierowe edycje.


Jakbyś nie zauważył przecież jest to wydanie premierowe. Tylko , że w kartonowym pudełku z napisem ''''Złota Kolekcja'''', a co to za różnica co jest napisane za kartonowym pudełku ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To może ja coś wrzucę od siebie:

1. Mój najnowszy nabytek z wczoraj. Już się nie mogę doczekać kiedy znajdę czas żeby go przejść. :)
2. Czyste Niebo kupiłem sobie dwa tygodnie temu.
3. A tu obie gry obok siebie , kosztowały razem 90 złotych.

Sebat

20081119134939

20081119135048

20081119135309

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2008 o 13:54, Sebat1 napisał:

To może ja coś wrzucę od siebie:

1. Mój najnowszy nabytek z wczoraj. Już się nie mogę doczekać kiedy znajdę czas żeby
go przejść. :)
2. Czyste Niebo kupiłem sobie dwa tygodnie temu.
3. A tu obie gry obok siebie , kosztowały razem 90 złotych.

Sebat

Ja raczej w Stalkera nie zagram, a tym bardziej nie kupię, nie moje klimaty i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się