Evil_Khan

KOLEKCJE GIER - ZDJĘCIA!

30593 postów w tym temacie

Dnia 21.11.2008 o 13:11, Inuki napisał:

Inuki

Moje nowe nabytki. Niektóre gry kupiłem już kilka miesięcy temu, ale nie miałem aparatu,
więc nie mogłem wrzucić fotek :-) A "Heavenly Sword" wygrałem w konkursie, jednak na
dzień dzisiejszy nie planuję kupna PS3, więc stoi sobie zafoliowany na półeczce ;-)


Graty z świetnej gry Killzone :) czekam na 2 :) a HS to cudna fabularnie i graficznie gra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2008 o 13:11, Inuki napisał:

Inuki

Moje nowe nabytki. Niektóre gry kupiłem już kilka miesięcy temu, ale nie miałem aparatu,
więc nie mogłem wrzucić fotek :-) A "Heavenly Sword" wygrałem w konkursie, jednak na
dzień dzisiejszy nie planuję kupna PS3, więc stoi sobie zafoliowany na półeczce ;-)


Ile dałeś za wieśka, a tą giere na ps3 wygrałeś na gry-online?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2008 o 13:11, Inuki napisał:

Inuki

Moje nowe nabytki. Niektóre gry kupiłem już kilka miesięcy temu, ale nie miałem aparatu,
więc nie mogłem wrzucić fotek :-) A "Heavenly Sword" wygrałem w konkursie, jednak na
dzień dzisiejszy nie planuję kupna PS3, więc stoi sobie zafoliowany na półeczce ;-)


Witam. Mały update, ale za to dobry jakościowo. Ja tam uważam, że lepiej mieć Fable choćby w Ekstra Klasyce niż z Cd-Action. Wiedźmina ER nie trzeba nikomu przedstawiać, dobry zakup, napisz jak możesz czy lepiej kupić od razu ER czy podstawkę + Update. Jeśli dobrze widzę, to Spell Force:Złota Edcyja to premierówka. Nie wiem gdzie ją zdobyłeś, można nazwać posiadanie tej edycji jako rarytas. Pozostałych gier nie kojarzę, no może trochę Killzone, ale oczywiście Gratuluję nowych gier :) Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie wersje z czasopism pełnią jakby rolę dem. Np. taki Gothic 2 - był dodany do CDA parę dobrych miesięcy temu. Zagrałem spodobał mi się i dlatego kupiłem Sagę Gothica. Często też można właśnie pograć w różne słabsze gry, których ze sklepu by się nie wzięło, ale jak już było w piśmie to czemu nie zagrać? ;)

Inuki
Why zafoliowany? Nie ciekawi Cię co tam w środku się znajduje? ^^ Sam póki co mam postanowienie, że żadnej gry nie sprzedam, więc gdybym wygrał jakąś na konsolę to przynajmniej bym ją rozpakował i obczaił zawartość pudełka. :P Gry na konsole są dość drogie, więc za nówkę nierozpakowaną trochę by wpadło. Jest jakiś powód dlaczego jej nie sprzedałeś (skoro konsoli nie zamierzasz kupić), ani nawet nie rozpakowałeś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wszystkim za miłe słowa :-) A teraz kilka wyjaśnień:

zadymek
Ja niestety jakoś nie trawie wydań gazetowych. Wolę trochę dołożyć i kupić wersję sklepową; zresztą akurat "Fable" odkupiłem od kumpla za 10zł i to w dodatku nówkę, jednodniową ;-) Jakoś mu ten tytuł nie przypadł do gustu, a ja akurat na niego polowałem i tak wyszło :-) Teraz chcę jeszcze kupić edycję z Biedronki bo podobno na DVD ma być, a nie na CD. Co do reszty kolekcji, to stare fotki są w tym temacie. Aktualizację całej kolekcji zamieszczę po kolejnym szturmie na Biedronkę, 1 grudnia :-D A "Mortal Kombat" niestety opchnąłem jakiś czas temu na Allegro, bo już mi się trochę znudziło

Zagul
Zgadza się, "Heavenly Sword" wygrałem na gry-online.pl :-) A ten "Wiedźmin", to akurat wersja UPDATE jest, za 19zł :-)

heaton 1992 bdg
Ta edycja "SpellForce" to wersja za 9,90zł z Biedronki; czyli duże pudło, płyta DVD cienkim pudełku i instrukcja 8 stron. Co do Wieśka, to moim zdaniem lepiej od razu brać ER, bo taniej wyjdzie :-)

JayL
To, że na dzień dzisiejszy nie chcę kupić PS3 nie oznacza, że nie chcę jej kupić w ogóle :-) Na dzień dzisiejszy uzupełniam kolekcje na PS2, GCN i GBA; PS3 kupię za jakiś czas, jak cena trochę zleci i wtedy rozpakuję HS. Jednak, gdyby zdarzyło się, że zamiast PS3 kupię Wii na które też poluję, to wtedy sprzedam HS, a jak sam napisałeś za wersję zafoliowaną wpadnie trochę więcej kasy :-) A do rozpakowania mnie nie korci, bo HS już przeszedłem u kuzyna i wiem co jest w środku :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2008 o 20:54, Forgotten napisał:

Moja malutka kolekcja WarCrafta :> Te biało-niebieski pudelku z przodu jeszcze cieple.

Cóż, premierówki WarCrafta 3 i The Frozen Throne są na pewno godne uwagi, ale World of WarCraft już mniej :P Jakoś do dziś nie mogę pojąć jak można płacić za możliwość grania w grę :P

Dnia 21.11.2008 o 20:54, Forgotten napisał:

...oraz mój kot:D ładnie wyszedł, więc daje też fotkę.


To już jest chyba spam :P Ale kot fajny, widać że nieźle go karmisz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2008 o 20:54, Forgotten napisał:

Moja malutka kolekcja WarCrafta :> Te biało-niebieski pudelku z przodu jeszcze cieple.

...oraz mój kot:D ładnie wyszedł, więc daje też fotkę.



Ja też nie pojmuję jak można płacić za granie. To jest chory pomysł jestem staroświecki i jestem zdania kupujesz grę i grasz proste? proste ale nie każdy to pojmuje ja zamiast abonamentu wole kupić jakieś fajne karty do MTG albo iść do kina a granie w wowa i inne płatne gry online omijam szerokim łukiem nawet ostatnio sprzedałem swojego wowa a kupiłem go z 2 lata temu i nie było mi żal.


ale powiem że premierówki WarCraft III dają pozytywny efekt


a kot to też jakiś Expansion Set do WoW-a???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.11.2008 o 20:54, Forgotten napisał:

Moja malutka kolekcja WarCrafta :>

A gdzie masz WarCrafta I & II ? :) Graty niezłej (choć niekompletnej) kolekcji. ;P

Dnia 21.11.2008 o 20:54, Forgotten napisał:

...oraz mój kot:D ładnie wyszedł, więc daje też fotkę.

Bardzo ładny też chciałbym takiego mieć. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2008 o 20:54, Forgotten napisał:

Moja malutka kolekcja WarCrafta :> Te biało-niebieski pudelku z przodu jeszcze cieple.

...oraz mój kot:D ładnie wyszedł, więc daje też fotkę.

A ten kot to wersja z polonizacją kinową czy pełną:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2008 o 23:01, scorp1986ionus napisał:

Ja też nie pojmuję jak można płacić za granie. To jest chory pomysł jestem staroświecki
i jestem zdania kupujesz grę i grasz proste? proste ale nie każdy to pojmuje ja zamiast
abonamentu wole kupić jakieś fajne karty do MTG albo iść do kina a granie w wowa i inne
płatne gry online omijam szerokim łukiem nawet ostatnio sprzedałem swojego wowa a kupiłem
go z 2 lata temu i nie było mi żal.

Ja dokładnie mam to samo zdanie na temat gier, może i niekiedy kusi mnie WoW ale kiedy przypomnę sobie cenę abonamentu to chęć na tą grę mija. Za 60 zł to można kupić ze 4 gry w MM z XKH, lub uzbierać i kupić sobie 2 gry z TS np. CoH z dodatkiem xD. Jestem szczęśliwym posiadaczem całej serii GW i mi się podoba, brat niekiedy mnie nagabuje na Lineage 2 ale mu odmawiam pokazując mu na gram.pl cenę karty Pre-paid i mu się odechciewa, a niekiedy szuka darmowego MMO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2008 o 20:54, Forgotten napisał:

Moja malutka kolekcja WarCrafta :> Te biało-niebieski pudelku z przodu jeszcze cieple.

...oraz mój kot:D ładnie wyszedł, więc daje też fotkę.

Ładna kolekcja i ładny kot(ale ta moja 2 wypowiedz to czysty spam....). Tylko pozazdrościć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2008 o 23:01, scorp1986ionus napisał:

a kot to też jakiś Expansion Set do WoW-a???????

Nie. Oczywiście, że nie. Jest to mój pet, którego kupiłem za 12 golda:>

A ja nie rozumiem jak można nie płacić za tak niesamowitą grę. Gram od miesiąca i dwóch tygodni, mam już 70 lvl z kawałkiem, kupiłem sobie pre peida na dwa miechy w czasie których zdobędę 80, będę chodził na raidy, zbierał reputacje itp. Później zobaczę, ale planuje sobie zrobić przerwę(bo coś mi mówi, że może być już mniej ciekawiej, ale kto wie...) i pograć w inne godne uwagi tytuły, które obrodziły ostatnimi czasy.
Serio, jeśli ktoś gra sam, samiuteńki to ja się nie dziwię, że gry nie trawi. Ja mam takie szczęście, że zacząłem(w bardzo bliskich odstępach czasu) rozgrywkę z czterema kolegami z klasy i pięcioma trochę dalszymi + później doszli inni poznani ludzie w wow:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2008 o 20:54, Forgotten napisał:

Moja malutka kolekcja WarCrafta :> Te biało-niebieski pudelku z przodu jeszcze cieple.

...oraz mój kot:D ładnie wyszedł, więc daje też fotkę.


Jaka futrzasta kulka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2008 o 08:50, Forgotten napisał:

A ja nie rozumiem jak można nie płacić za tak niesamowitą grę. Gram od miesiąca
i dwóch tygodni, mam już 70 lvl z kawałkiem, kupiłem sobie pre peida na dwa miechy w
czasie których zdobędę 80, będę chodził na raidy, zbierał reputacje itp. Później zobaczę,
ale planuje sobie zrobić przerwę(bo coś mi mówi, że może być już mniej ciekawiej, ale
kto wie...) i pograć w inne godne uwagi tytuły, które obrodziły ostatnimi czasy.
Serio, jeśli ktoś gra sam, samiuteńki to ja się nie dziwię, że gry nie trawi. Ja mam
takie szczęście, że zacząłem(w bardzo bliskich odstępach czasu) rozgrywkę z czterema
kolegami z klasy i pięcioma trochę dalszymi + później doszli inni poznani ludzie w wow:D

Widać pierwsze objawy uzależnienia... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2008 o 14:06, Kur0 napisał:

Kur0


javascript:Action(23,1) javascript:Action(23,2) javascript:Action(23,3) javascript:Action(23,4)

No najlepsze ostatnie zdjęcie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.11.2008 o 14:15, Zagul napisał:

No najlepsze ostatnie zdjęcie ?



Nie rozumiem pytania :D
ale dla mnie AC jest najlepsza gra jaka mam

poza wiedźminem, którego jutro go dodam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2008 o 08:50, Forgotten napisał:

> a kot to też jakiś Expansion Set do WoW-a???????
Nie. Oczywiście, że nie. Jest to mój pet, którego kupiłem za 12 golda:>

A ja nie rozumiem jak można nie płacić za tak niesamowitą grę. Gram od miesiąca
i dwóch tygodni, mam już 70 lvl z kawałkiem, kupiłem sobie pre peida na dwa miechy w
czasie których zdobędę 80, będę chodził na raidy, zbierał reputacje itp. Później zobaczę,
ale planuje sobie zrobić przerwę(bo coś mi mówi, że może być już mniej ciekawiej, ale
kto wie...) i pograć w inne godne uwagi tytuły, które obrodziły ostatnimi czasy.
Serio, jeśli ktoś gra sam, samiuteńki to ja się nie dziwię, że gry nie trawi. Ja mam
takie szczęście, że zacząłem(w bardzo bliskich odstępach czasu) rozgrywkę z czterema
kolegami z klasy i pięcioma trochę dalszymi + później doszli inni poznani ludzie w wow:D


Cóż z tego co wiem to granie rozpoczyna się właśnie dopiero PO zdobyciu maksymalnego poziomu doświadczenia :D
Cóż WoW to piękna gra, lecz mnie za bardzo wciąga. Szkoda czasu. Zresztą wole kupić kilka(naście) gier rocznie niż Pre Paid do WoW :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się